Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
sevgıcım cok guzel hedyelerın gulegule kullann....

arkadaslar bende bugun oglen 12de teslım ettım kargomu umarm beyenr benım tatlı yılbası kurbanım :KK16:

bende az once teslım aldım hedıyemı
cok guzel seyler gondermıs canım benım beautiful_girl coookkk tsk ederım tatlım ne kdr guzel syler vlla cok dusuncelısn hep saklıcam hepsını omur boyu cnm bnm ya benı cok duygulandırdın ınankı cok duygulandım :KK14:

arkadaslar bende bugun oglen 12de teslım ettım kargomu umarm beyenr benım tatlı yılbası kurbanım :KK16:

cok guzel seyler gondermıs canım benım beautiful_girl coookkk tsk ederım tatlım ne kdr guzel syler vlla cok dusuncelısn hep saklıcam hepsını omur boyu cnm bnm ya benı cok duygulandırdın ınankı cok duygulandım :KK14:

gozun aydin gule gule kullanirsin insallah :KK9:resimler aksama heralde dimi :KK66:

benim güzel kuzumsum sen ya:21:içime doğdu benim senin kurbanın:KK1::KK1::KK52:sende hediyelerini güle güle kullan tatlışım benim:KK71:

Sevgi hediyelerin çok güzel güle güle kullan hayatım Amonranın kesesine bereket, yalnız 2 resimde sorun oluştu galiba gözükmüyor bence hediyeler için ayrı topik açılsın buradan takip etmek zor oluyor.

hanımlarrrr hediyeleri gelenlerrr güle güle kullansınn gönderenlerinde kesesine berekett.. darısı hediyeleri gelmeyenlerin başına:KK71::KK71::KK71:

benim güzel kuzumsum sen ya:21:içime doğdu benim senin kurbanın:KK1::KK1::KK52:sende hediyelerini güle güle kullan tatlışım benim:KK71:

oyy ooyy yerım ben senııı :KK69: Gule gule kullan canım benım.. Sana layık degıl hıc bırı gonul ısterdıkı daha ıyı bıseyler yapabılmek ama dugun arefesı ıdare et bebısım :KK17: :KK71:

gozun aydin gule gule kullanirsin insallah :KK9:resimler aksama heralde dimi :KK66:

sagol canım.. Evet ınsallah bı aksılık olmazsa :KK1:

mrb kızlar benim hediyelerim gelmedi katilim sana sesleniyorum bu hafta gönderebilecekmisin eger gönderemessen ben haftaya ist.olacam o yüzden kurbanım hediyelerini yarın göndercem inş.

X