Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
günaydın canım...
çok geçmiş olsun ya neyi var :44::2:

sağol cnmmm. akşam hapşurdu falan ama dikkate almadım hani normal bişi sandım ay sabah bi kalktık çocuk salya sümük gece uyumadı allahım hep ben hastalanıyım o hastalanmasın dayanamıyoumki onaa

benim kurbanım burda bas bas bağırmış ben kime çıktım diye
boşuna bağrınma söylemiycem
hediyeni aldıktan sonra görüşürüz nasıl olsa gerçi benden 2 yaş küçüksün ama olsun

yoksa benmiyim nan

sağol cnmmm. akşam hapşurdu falan ama dikkate almadım hani normal bişi sandım ay sabah bi kalktık çocuk salya sümük gece uyumadı allahım hep ben hastalanıyım o hastalanmasın dayanamıyoumki onaa

çok geçmiş olsun canım yaa ayy bu havalar fena bozdu valla bugün doktora götür bence canım

geçmiş olsun canım bu ara büyük küçük herkes hasta valla kaç yaşındaki oğluşun

slm kızlar nasılsınız ya ben kurbanıma 2 şey daha alacam kıyafet bakalım ama çok kar vardı çıkamadım çarşamba veya salı gönderirim benim katilden hiç ses yok unuttu galiba beni

sessiz kurbanım hediyelerini bugun tamamlıyorum:)
ne zaman gönderelim? süresi var mı kızlar...

gunaydin kizlar isyerinde klima olmasina ragmen donuyorum yahu.valla benim kurban bi aralar geliyordu simdi ses seda yok
sevocan ay cok gecmis olsun arkadasim insallah oglun cabuk iyilesir

heyoooooooooo hediyem geldiiiiiiiii
ay ne kadan mutlu oldummm anlatamam amonracım yollamış bana o kadar çok şey almışki şimdi foto ekleyemiyorum işyerindeyimm akşam mutlaka ekliyeceğim resimleri arkidişlerimmm

heyoooooooooo hediyem geldiiiiiiiii
ay ne kadan mutlu oldummm anlatamam amonracım yollamış bana o kadar çok şey almışki şimdi foto ekleyemiyorum işyerindeyimm akşam mutlaka ekliyeceğim resimleri arkidişlerimmm

ay ne guzel aksam fazla bekletme bizi sevgiiiiiiiiiiiii

Nissann cnm sağolll.. sevgicimm gözün aydın darısı başımıza...bende bugün paketimi elden çıkarıyorum inşallah beğenir arkdaşımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…