Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
bende marketten kutu istedim koli onu kaplayacaktım kaplık ile yarın mal gelecekmiş onu bekliyorum.işte hediye paketi bulamadı onu ne yapsam ki gazete kağıdıyla mı kaplasam:KK9::KK9:
bende kutu kapladım canım uraştım biraz ama güzel oldu :KK35: ama daha içindekileri paketlemedim notlarımıda yazmadım daha işim çok :KK52:

heehee bende yarın kargoya veriicem kurbanım hiç girmedi buraya ama hediyesini alınca inşallah girer :KK61:

hHerkeze selammmm ben ilk hediyemi aldım hava felakettii yarın tamamlıycam gerikalanı ancak salı günü gönderirim hediyelerimi

benm kurbanım çok soğuk bana:KK14:nickimden dolayı mı acaba:26:bugün arıycaktm eşi evdedir diye aramadm:KK6:yarın arasam mı:44:bugün niye öyle dedi ki:KK5::KK5::KK5:üzüldüm:KK14::KK14:

ben 3 parca aldım kurbanıma ve daha alacaklarım var ama bi rahat kalamadım kaldıgım gun yagmur kar yagdı en yakın zamanda alcam ama 15 ine kadar elinde olmaz sanırım sorun olmaz

kurbanımm her ne kadar benim yazdıklarımı okumasanda kargonu bugün gönderiyorum :KK61: gözüm doymadı bikaç şey daha alıcam ama onları paketleyemeyebilirim kusura bakmasın artık çünkü paket yapacak bi ortam yok çarşıda her neyse heyecan bastı ben hazırlanayım bari :KK64::KK64:

GÜNAYDIN KIZLAR...

Haftanın ilk günü ptesi sendromu sebebiyle unuttum kurbanımın kargosunu gondermeye :KK1:
Bu aksam yda yarn sbah halledıcem
Ozenle hazırladım umarım beyenir aldıklarımı.
Gerçi kıyafet ayakkabı falan alamadım ama napalım sıkışık durumdayız düğün yapcaz evlencez idare dünyası :KK61::KK17:

Son düzenleyen: Moderatör:
acaba ben kımın kurbanıyım..
ya herkes yazmıo topıge anca bı kac kısıyız surda
ya bız hedıye gonderdıgımız halde bıze gonderım yapılmazsa
o zaman buna cekılıs denırmı :KK43:

Günaydın kızlar dün kurbanıma 2 parça hediye aldım. diğerlerini bugün halledeceğim en az altı parça hediye taslağı var kafamda 2 si halloldu çok şükür diğerlerinide bugün alırsam çarşamba günü kargoya vericem.

Günaydın kızlar dün kurbanıma 2 parça hediye aldım. diğerlerini bugün halledeceğim en az altı parça hediye taslağı var kafamda 2 si halloldu çok şükür diğerlerinide bugün alırsam çarşamba günü kargoya vericem.

günaydın canım kolay gelsin :))

günaydın günydın macera başlıyorr.::KK6:

kızlarrr bugün canımmm sıkkın biraz oğlum hastaa:85::85:

Heyecanla takip ediyorum, inşallah
sonucunda herkesin yüzü güler...
hediyeler içinde ayrı topic açarsanız,takip edilmesi daha kolay olur...
şimdiden hepiniz güle güle kullanın...

benim kurbanım burda bas bas bağırmış ben kime çıktım diye :KK9:
boşuna bağrınma söylemiycem :63:
hediyeni aldıktan sonra görüşürüz nasıl olsa gerçi benden 2 yaş küçüksün ama olsun :KK6:

X