haydi kızlar mart 2013 te bebiş müjdelerini patlatalım..:)))

hamile kalan arkadaşlarımızın gözü aydın rabbim en kısa zamanda isteyenlere ve banada nasip etsin inş...
arkadaşlar bende mart ayında hamile kalmak istiyorum bat 15. 15martın gelmesinide istiyorum gelmemesinide :KK43:
her ay umutlarım biraz daha yıkılıyor.
bu ay incir kürü keçi boynuzu kürü ve bal tarçın çörek otu karışımı yedim.münasebetten sonra yatakdan hiç çıkmadım ovülasyon testi kullandım gerisi rabbime kalmış....

ben anlamıyorum şu belirti olayını kasıklarımda ağrı var ama geçem doktorumun dedği basit kistlerden olabilir die umutlanmıyorum göğüslerimede dokununca sızlama var. ama rengini anlayamıyorum.. bide çok uyuyorum canım hiç iş yapmak istemiyor.azda olsa beyaz akıntım var hatta bugün öğlen şeffaf yapışkan bi akıntım vardı cok az bişi... bunlar belirtimi şimdi Allahım ben nie anlayamıyorum..:KK43:yumurtlamamın üstünden 7 gün geçti..

Bende de sendeki belirtilerin aynilari vardi cnm akinti hala devam ediyor cok yoruluyorum bi de artik hmn nefes nefese kaliyyrum tabi kisiden kisiye gore de degisir belortiler adet belirtilerine benziyor ya hep ztn hakkimizda hayirlisi cnm ins hamilesindir :-)

hamile haberi duydukca seviniyorum arkadaşlar allah saglıklı bir şekilde kucaklarınızada almayı nasip etsin...umarım bizlerde bebişlerimize kavuşuruz kısa zamanda beklemek okadar zorki bir hafta sonra benimde belli olcak...

hamile kalan arkadaşlarımızın gözü aydın rabbim en kısa zamanda isteyenlere ve banada nasip etsin inş...
arkadaşlar bende mart ayında hamile kalmak istiyorum bat 15. 15martın gelmesinide istiyorum gelmemesinide :KK43:
her ay umutlarım biraz daha yıkılıyor.
bu ay incir kürü keçi boynuzu kürü ve bal tarçın çörek otu karışımı yedim.münasebetten sonra yatakdan hiç çıkmadım ovülasyon testi kullandım gerisi rabbime kalmış....

Ay benim bat ta ayın 16 sında aynı günleri bekliyoruzseninle ama ben bu ay çok grip oldum ilaç kullanmadım ama korkuyorum gene de

Kizlar bebde 1 yildir hamile kalmadim. Korunmadigimiz halde bebegimiz olmadi. Hicbir sorunumuz olmadigi halde denemedigimiz yontem kalmadi bu aydan cok umutlanmistim 4 martta adet olacaktim ama bugun uçuk pembe lekelenmem oldu galiba kirmizilari goruyorum :KK43: yani bu ayda tutmadi.. Allahim hepimizin kucaklarini doldursun insallah..

Bende de sendeki belirtilerin aynilari vardi cnm akinti hala devam ediyor cok yoruluyorum bi de artik hmn nefes nefese kaliyyrum tabi kisiden kisiye gore de degisir belortiler adet belirtilerine benziyor ya hep ztn hakkimizda hayirlisi cnm ins hamilesindir :-)

Allahim bizlerede nasip etsin tebrik ederim saglikla kucagina almayi umit ediyorum arkadasim

Ay benim bat ta ayın 16 sında aynı günleri bekliyoruzseninle ama ben bu ay çok grip oldum ilaç kullanmadım ama korkuyorum gene de

belirti falan varmı kardeş sende bende olsa bile psikolojikdir diyorum... yani zaten öyle gözle görülür bir belirtide yok galiba hamile değilim

inşallah tatlım inş.. bu ay bnde buraya yazmak istiyorum hamileyimmmmmmmmmm die:)...Güzel Allahım nasip et bize..:KK16:

Kizlar kan testimin sonicunu aldm bgn ve pozitif :-) darisi tum isteyenlere insallah sonuna kadar gideriz allah korusun hepimizin minnoslarini

Canım tebrik ederim :KK9: Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin.. darısı bizlerin başına.. inşallah Rabbim o 2. kırmızı çizgiyi bizede göstermeyi nasip eder... :26:

Arkadaşlar Merhaba,bende yeni üye oldum siteniz arkadaşlıklarınız yorumlarnız gerçekten cok güzell..bende şuan regl dönemimdeyim pazar günü 10.03.2013 tarihin de bitmiş olacak.2 yıllık evliyiz ve cocuk istiyoruz... 14 OCAK ve 20 OCAK tarihleri arası uygundur değilmi,ilk denemiz olacak arkadaşlar yapmam gereken birşey varsa lütfen söyleyin :)) şimdiden teşekkür ederimm,Allah bütün dualarınızı kabul etsin...

Tebrik eden arkadaslar hepinize cok cok tesekkur ederim :-) allah en kisa zamanda size de saglikli hayirli tontis bi evlat nasip etsin kimsenin kucagi bos kalmasin bugun yine dr a gitcem bakalim degerin 2ye katlamasi lazim ins katlar ya onun stresi basladi simdi de

Tebrik eden arkadaslar hepinize cok cok tesekkur ederim :-) allah en kisa zamanda size de saglikli hayirli tontis bi evlat nasip etsin kimsenin kucagi bos kalmasin bugun yine dr a gitcem bakalim degerin 2ye katlamasi lazim ins katlar ya onun stresi basladi simdi de

amin canım...bebişin annesine sımsıkı tutunmuştur sen stres yapma boşuna herşey güzel olcak...saglıklı bir şekilde yavrunu kucagına alcaksın endişelenme güzel annemiz...

Arkadaşlar Merhaba,bende yeni üye oldum siteniz arkadaşlıklarınız yorumlarnız gerçekten cok güzell..bende şuan regl dönemimdeyim pazar günü 10.03.2013 tarihin de bitmiş olacak.2 yıllık evliyiz ve cocuk istiyoruz... 14 OCAK ve 20 OCAK tarihleri arası uygundur değilmi,ilk denemiz olacak arkadaşlar yapmam gereken birşey varsa lütfen söyleyin :)) şimdiden teşekkür ederimm,Allah bütün dualarınızı kabul etsin...

merhaba canım 14 mart 20 mart yazmak istedin sanırım...en son adet tarihin ne adet uzunlugunuda yazarsan hesaplayabiliriz...

Adet uzunluğum 29 gün falan.
5 ocak başlangıç-10 ocak bitiş
2 şubat başlangıç-7 şubat bitiş
4 mart başlangıç-10 mart bitiş

Kizlar bebde 1 yildir hamile kalmadim. Korunmadigimiz halde bebegimiz olmadi. Hicbir sorunumuz olmadigi halde denemedigimiz yontem kalmadi bu aydan cok umutlanmistim 4 martta adet olacaktim ama bugun uçuk pembe lekelenmem oldu galiba kirmizilari goruyorum :KK43: yani bu ayda tutmadi.. Allahim hepimizin kucaklarini doldursun insallah..

Du bakalım ya belki de yerleşme kanamasıdır

X