haydi kızlar mart 2013 te bebiş müjdelerini patlatalım..:)))

öyle deme canım ya belki bu sefer olur

yeni ay yeni umut diyorum ama olmuyor işte sinirlerim çok bozuluyor normalde çok aglayan biri değilimdir şimdi ise herşeye aglıyorum psikolojimde bozuldu birde eş dost akrabaların eee hala bebek yokmu demeleri bak senden sonra evlenenlerin ikinci çocugu oldu sen hala niye yapmayıyorsun diye konuşmaları çok canımı acıtıyor...her ay aynı laflar yeter artık ya gerçekten de bıktım artık strese sokuyolar insanı beni bir kendimle başbaşa bırakın bir ama yok illa delirtcekler beni...
kızlar dilerim sizin yüzünüz güler bu ay hamile kalırsınız inşallah...allah bebek özlemiyle kimseleri yaşatmasın...

Son düzenleme:
kızlar ben de hamileyim sonunda :KK70:
Tek sıkıntım aşırı duygusallaştım çizgi fimlerde bile ağlıyorum, çok sinir bozucu bir durum bu nasıl geçecek bien var mı=

Tek sıkıntım aşırı duygusallaştım çizgi fimlerde bile ağlıyorum, çok sinir bozucu bir durum bu nasıl geçecek bien var mı=

Allah analı babalı büyütsüüünnn çok sevindim :) bende bekleyiş içerisinde olanlardanım Allahım bizede nasip etsin inşallah :)

slm kızlar benimde bugün adet günüm çok meraklıyım ama sanki adet olacak mışım gibi kasığımda sancı var inşallah olmam onun dışında hiç bir belirtim yok normalde adetten 1 2 gün önce göğsüm şişerdi kasıklarım ağrırdı bu ay hiç bişe hissetmiyorum test yapsam sizce ne çıkar evde sakladığım bi testim var üzülmemek için yapmıyorum

arkadaşım bu arada hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısı bütün isteyenlerin başına olsun içlerinde benimde :)

kızlar benımde haftaya belli olacak neden se hep kendımı kaptırmıcam desemde kaptırıyorum hayırlsı olsn inşallah :)

Rabbim hayırlı ve uzun ömürlü sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bebeğini inş. Benimde 6 günüm geçti ama 10 güne tamamlamadan test yaptırmicam ama bu kez tümmmm belirtiler mevcut göğüs ağrımdan havuza bile giremedim :KK70: umarım olmuştur ve evlilik yıl dönümü hediyemde bu olur ...

Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun. umarım ben de bugün aldığım haberin devamını güzel yaşarım. Lütfen dualarınızı benden esirgemeyin. Özellikle hamişler. Dua kapılarınızın açık olduğu zamanda bizlere de dua edin lütfen.

canım yerleşme kanaması da olabilir ama geçen ay benim öyle olmuştu ki hiç öyle olmazdım adetim direk çok gelirdi,geçen ay leke leke geldi ilk gün bende senin gibi ümitlendim ertesi sabah bi kalktım içim boşaldı resmen adet oldum yani :KK43: inş senin öyle değildir ama çoğalırsa zannetmiyorum yerleşme kanaması olsun.insan inanamıyor sonrada acaba üstüne mi gördüm dedim test yaptım negatifi görünce ümidi kestim.inşallah önümüzdeki hafta olmam adette hamileyim die size yazar sevindiririm :KK66: inş sen benden önce hamileyim haberiyle bizi sevindirirsin tabi :KK66:

Gördüm bugün kırmızıları :KK5:

yeni ay yeni umut diyorum ama olmuyor işte sinirlerim çok bozuluyor normalde çok aglayan biri değilimdir şimdi ise herşeye aglıyorum psikolojimde bozuldu birde eş dost akrabaların eee hala bebek yokmu demeleri bak senden sonra evlenenlerin ikinci çocugu oldu sen hala niye yapmayıyorsun diye konuşmaları çok canımı acıtıyor...her ay aynı laflar yeter artık ya gerçekten de bıktım artık strese sokuyolar insanı beni bir kendimle başbaşa bırakın bir ama yok illa delirtcekler beni...
kızlar dilerim sizin yüzünüz güler bu ay hamile kalırsınız inşallah...allah bebek özlemiyle kimseleri yaşatmasın...

Sen beni mi tarif ettin be arkadaşım ??????
Bide benim eltim çocuk istediğimi duyunca gidip yumurta takibi falan yaptırıp o ay hamile kaldı. daha sigortasını bile yaptırmadan. Sırf ilk torun ondan olsun diye

inşallah allah hepinize versin kızlar..
Benim ilk evliliğim bu yüzden bitmişti. şimdi inanamıyorum hala ama içimde bir huzur var.
kafanıza takmayın ben istiyordum ama olsa da olur olmasa da olur düüncesine girdim, kafanıza takınca olmuyor, hele ki pcos sorununuz varsa
Ama bir süre unutup akışına bırakınca oluvertiyor

Bide benim eltim çocuk istediğimi duyunca gidip yumurta takibi falan yaptırıp o ay hamile kaldı. daha sigortasını bile yaptırmadan. Sırf ilk torun ondan olsun diye

canım ben gerçekten de anlamıyorum insanları herkes bir yarış halinde etrafındaki insanları tahmin edebiliyorum o sevimsiz kişilerden bende de var.nispet yaparmış gibi ilk hamile olduklarını bana söylerler yada duymam için elinden geleni yaparlar sırf benim canımı yakmak için. okadar çok kişi varki benim mutsuzlugumla mutlu olan insanlar...ama allaha havale ediyorum ... sen üzülme arkadaşım allah bizimde gönlümüze göre vercektir...

inşallah allah hepinize versin kızlar..
Benim ilk evliliğim bu yüzden bitmişti. şimdi inanamıyorum hala ama içimde bir huzur var.
kafanıza takmayın ben istiyordum ama olsa da olur olmasa da olur düüncesine girdim, kafanıza takınca olmuyor, hele ki pcos sorununuz varsa
Ama bir süre unutup akışına bırakınca oluvertiyor

amin canım inşallah..tebrik ederim seni allah sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin...

Gördüm bugün kırmızıları :KK5:

:KK43:(( üzülme demek biraz garip kaçıcak sanırım canım ama sen yinede fazla sıkıntıya sokma kendini herşeyin hayırlısı rabbimden...benimde yarın başlıyor heyecanlı bekleyiş yarın adet olabilirim :S inşallah olmam dua edin kızlar cumaya kadar beklicem eğer olmazsam pazar günü test yapmayı düşünüyorum :) rabbim bu ay inşallah nasip eder bekleyen herkese :KK66:

amin cnm sana da nasip olsun inş

günaydın kızlar bugun 18 mart şehitler günümüzü andık umarım bundan sonra daha az şehit veriririz ama ülkemizi toprağımızı vermeyiz. şanlı bayrağımızı yine goklerde dalgalandırırız bu sayfada biraz abest oldu ama soylemek istedim. bugun bat gunumun başlangıcı kızlar bu hafta içinde olmam lazım sabah kalktıgımda cok mutlu uyandım yanıumutlu .planlar hayaller kurdum :) ama yuzumde cıkan sivilceler nereye hayal kuruyosun dermişcesine çoğalıyor:KK43: umarım bu ay hamıle kalmısımdır ama her zamanki gibi hayırlısı olsun diyorum :)

merhaba.:80: topikler arası gezerken gördüm msjını aynını benim eltimde yaptı ama onun 1 kızı vardı 4 yaşında ben evlendikten sonra korunmayı bıraktı benim hastneye gittiğim duyunca oda gidip yumurta takibiyle kaldı 4 aylık oglu karnında şimdi şiştiiiiimmmmmm:63: bizimkide olsuuuunn:KK52::KK49:

Gözün aydın, çok sevindim senin adına :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..

X