haydi kızlar mart 2013 te bebiş müjdelerini patlatalım..:)))

amin canım...bebişin annesine sımsıkı tutunmuştur sen stres yapma boşuna herşey güzel olcak...saglıklı bir şekilde yavrunu kucagına alcaksın endişelenme güzel annemiz...

İnsallah canim insallah cok tesekkur ederim ne guzel demissin gittim bugun doktora da dah cok yeni dedi kese oeunmez daha dedi hftaya tekrar gitcem o zamana gorunurmus kan testine de gerek yok. Tekrardan dedi rahim duvari kalin goeunyr gebelik devam ediyor yani dedi hayirlisi bakalim ya

kızlar nabersiniz...ben bugün adetimin 19.günündeyim..beklemeye devam ediyoruz.. dün akşam karnımda bi gerilme bi kasık ağrısı midem bulanmıyor ama ağzımda tuhaf bişi var gibi içim bulanıyor..ayakta kalıp yorulduğumda ağrıyı daha net hissediyorum..akıntım var hergün bi nohut tanesi kadar:)..çok yorgun hissediyorum kendimi hep yatmak istiyorum gecede tuhaf rüyalar gördüm..kız çocuğu gördüm rüyamda arkadaşlar mavi gözlü bana bakan güzel kız çocuğu ..göğüslerimde sızlama falan yok öyle ağrıma falanda yok..ne olcaka bu gidiş bilmiyorum bu ayda üzülmek istemiyorum ben yaa:KK43:((((((((..10 gün sonra o kırmızıları istemiyorum:KK43:(((((

kızlar nabersiniz...ben bugün adetimin 19.günündeyim..beklemeye devam ediyoruz.. dün akşam karnımda bi gerilme bi kasık ağrısı midem bulanmıyor ama ağzımda tuhaf bişi var gibi içim bulanıyor..ayakta kalıp yorulduğumda ağrıyı daha net hissediyorum..akıntım var hergün bi nohut tanesi kadar:)..çok yorgun hissediyorum kendimi hep yatmak istiyorum gecede tuhaf rüyalar gördüm..kız çocuğu gördüm rüyamda arkadaşlar mavi gözlü bana bakan güzel kız çocuğu ..göğüslerimde sızlama falan yok öyle ağrıma falanda yok..ne olcaka bu gidiş bilmiyorum bu ayda üzülmek istemiyorum ben yaa:KK43:((((((((..10 gün sonra o kırmızıları istemiyorum:KK43:(((((

ben de 2-3 gün geciktim. kazıklarımda hafif batma gibi bişey var. Uykusuzluk bende var ama ben normalde de çok uyurum ve uykuya hep bi düşkünlüğüm olmuştur. o yüzden ona yormak istemiyorum. acaba mı diyorum ama çok da umutlanıp tek çizgiyle hayal kırıklığına da uğramak istemiyorum. ptesi yaptım negatifti. yarın da yapıcam umarım bu sefer çift çizgiyi görürüm.

merhaba kızlar bende mart ayında hamile mujdemi paylasmak ısterım ama adetime 10 gun kala acık pembe kanama oldu sonra bı daha gelmedı 7 gun kala yıne oldu sonra yıne gelmedı en son 5 gun kala oldu kırmızıları gordum agrılı ve sancılı bı sekılde ılacta kullandım ama sımdı adetım bıtelı 5 gun oldu mıde bulantısı ozellikle yemek yedıkten sonra bas donmesı kasıklarda agrı aynı regli olucakmısım ozellikle ayakta kalınca yorulunca daha cok belli oluyor suan bıle mıdem bulanıyor :) acaba ustunemi gordum artık bebişimi minnugumu kucagıma almak ıstıyorum yaaa

canım bende bugün 15. günümdeyim...bende sen gibi hep yorgunum ve hep uyku modundayım ama bu kadarda erken belli olmaz sanırım belirtiler yaa :) hava değişikliği falan olabilir bizimkisi yada hep içimden bi ses geçen ay üstüne gördün diyor ama bilmiyorum artık nasip :) ara ara da midem bulanıyor aslında tam bulantı da denemez tam senin ifade ettiğin gibi içim karışıyor desem daha doğru olcak sanırım. inşallah bu ay hamileyizdir bende senin gibi üzülmek istemiyorum,rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah...Rüyanda gerçek olur inşallah canım :KK66:

canım bende bugün 15. günümdeyim...bende sen gibi hep yorgunum ve hep uyku modundayım ama bu kadarda erken belli olmaz sanırım belirtiler yaa :) hava değişikliği falan olabilir bizimkisi yada hep içimden bi ses geçen ay üstüne gördün diyor ama bilmiyorum artık nasip :) ara ara da midem bulanıyor aslında tam bulantı da denemez tam senin ifade ettiğin gibi içim karışıyor desem daha doğru olcak sanırım. inşallah bu ay hamileyizdir bende senin gibi üzülmek istemiyorum,rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah...Rüyanda gerçek olur inşallah canım :KK66:

inşallah canım..hergün buraya girip birşeyler okuyorum sonra bu bende yok diorum içimden olan umudum da sönüyo.. ne yapıcaz biz göğüslerimde sızlama yok die umutlarımı kaybediyorum biliyosun ben bu ay yumurtamın çatladığı günü yakaladım ertesi gün silik çizgi çıktı o günde yumurta çatladı demekkki.. işte o günün hatrına olduysa artık bakalım..sonraki günleride değerlendiremedim..yumurta çatlatma iğnesini herkese yapıyorlarmı acaba.. doktora sorucam bu ay ...eşim çok yorgun geliyor ben böyle yakalayamam günlerimi:KK43:

inşallah canım..hergün buraya girip birşeyler okuyorum sonra bu bende yok diorum içimden olan umudum da sönüyo.. ne yapıcaz biz göğüslerimde sızlama yok die umutlarımı kaybediyorum biliyosun ben bu ay yumurtamın çatladığı günü yakaladım ertesi gün silik çizgi çıktı o günde yumurta çatladı demekkki.. işte o günün hatrına olduysa artık bakalım..sonraki günleride değerlendiremedim..yumurta çatlatma iğnesini herkese yapıyorlarmı acaba.. doktora sorucam bu ay ...eşim çok yorgun geliyor ben böyle yakalayamam günlerimi:KK43:

yumurta çatlatmayla ilgili hiç bilgim yok canım ama o hayırlı olcaksa senin için inşallah yapılır sanada...Belirti olarak bende de şuan belirti yok ama daha yumurtlama haftamdayım zaten olursa önümüzdeki hafta içi belki kendini belli eder yada hiç olmaz kiminde hiç belirti olmadan hamile kalıyormuş...İnşallah bu ay hamile haberimizi duyarız :KK66: valla bizde de hem ben çalışıyorum hem eşim çalışıyor ama dediğin gibi gözümden uyku akıyor çok yorgun oluyoruz ama fırsatı kaçırmamak için mecbur çabalıyoruz :KK66: inşallah bu ay fırsatı iyi değerlendirebilmişizdir :KK66:

yumurta çatlatmayla ilgili hiç bilgim yok canım ama o hayırlı olcaksa senin için inşallah yapılır sanada...Belirti olarak bende de şuan belirti yok ama daha yumurtlama haftamdayım zaten olursa önümüzdeki hafta içi belki kendini belli eder yada hiç olmaz kiminde hiç belirti olmadan hamile kalıyormuş...İnşallah bu ay hamile haberimizi duyarız :KK66: valla bizde de hem ben çalışıyorum hem eşim çalışıyor ama dediğin gibi gözümden uyku akıyor çok yorgun oluyoruz ama fırsatı kaçırmamak için mecbur çabalıyoruz :KK66: inşallah bu ay fırsatı iyi değerlendirebilmişizdir :KK66:

Günaydın arkadaşlar, Sizi umutlandırmak istemem ama umudunuzu kaybetmenizi hiç istemem. Benim oğluma olan hamileliğimde hiç bir belirti olmadı. Ne kustum, ne kasık ağrısı ne bel ağrısı. Normal regl belirtilerinden başka bişey yoktu. Sadece reglim gecikti. Hatta ben her kontrole gidişimde yanılmışız hamile değilsiniz diycekler diye bekledim :KK17: 2. aydan sonra sadece uyku isteğim arttı o kadar.Hatta idrar testimde kan testimde hep negatif çıktı reglim 5 gün geçmesine rağmen. Dr ilaç verdi ama ben daha zararsız olan progestan kullandım 10 gün 4 gün bekledim yine olmayınca test yaptım ve 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim :KK1:

bende meraklıyım tatlım...iyiyim bugün çookk iyiyim..bugün son iş günü.. yarın akşam annemler geliyo bana.. annem bir iki gün kalıcak pazartesi ve salı izinliyim. annemle vakit geçirmek bana iyi gelicek inş... çook daha mutlu hatta musmutlu bir şekilde geri geleceğimm:KK16:

dün akşam eve gittiğimde akıntım baya yoğun gelmişti..kızlar sabahları bel ağrısı da yaşıyorum.. rüyalarım hala devam ediyor. bnden belirtiler bu kadar...BAT son 9 gün:)

bende meraklıyım tatlım...iyiyim bugün çookk iyiyim..bugün son iş günü.. yarın akşam annemler geliyo bana.. annem bir iki gün kalıcak pazartesi ve salı izinliyim. annemle vakit geçirmek bana iyi gelicek inş... çook daha mutlu hatta musmutlu bir şekilde geri geleceğimm:KK16:

:KK66: bende bugün bir pozitifim hayır olsun inşallah :) ben yarında çalışıyorum ama iş çıkışında gidicem bende annemlere :KK66: Allah mutluluğunu bozmasın canım... benim regl 26-30 gün arasında değişiyor her ay , en son 26 ve 27 günde gelmişti, eğer yine 26 gün olarak devam edicekse 10 günüm kaldı bebiş haberini duymaya :KK66: ama ben 30 güne kadar bekler öyle test yaparım tabi regl olmazsam şayet :KK66: bugün sabah kalktığımdan beri aşırı şişkinlik var karnımda ve oturup kalkarken hatta bazen oturduğum yerde bacaklarımı falan hareket ettirince karnımın altında tam orta kısımda rahatsız edici şekilde batma oluyor :KK43: nedir anlamadım hayır olsun inşallah hamilelik belirtisidir :KK66:

canlarım mesai bitti çıkıyorum..herkes kendine çok iyi baksın..13 mart sabahı yanınızdayım inş.. o güne kadar yeni hamişler duyarız.. hepinizi çok öpüyorum.. hoşçakalınnnnnnnnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

KIZLAR KIMSE BİŞİ YAZMAMIŞ benım de bat 17 si sanrıım 6 gun kaldı hayırlısı olsun ama belırtı felan yok

slm kızlar benimde bat 26 sı daha çok şuan çalışma aşamasındayız:KK17::KK17::KK17: ya benim bir sorum olcaktı ilişkiye gün aşırı girmemk mi ii olur yoksa hergün mü?:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Son düzenleme:
slm kızlar benimde bat 26 sı daha çok şuan çalışma aşamasındayız:KK17::KK17::KK17: ya benim bir sorum olcaktı ilişkiye gün aşırı girmemk mi ii olur yoksa hergün mü?:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

canım normalde gün aşırı yapın diyolar kalitesi artıgı için ama bence cokta onemli değil olduktan sonra :):26::26::26::26:

Benim bat ayın 16 sı yani bu cuma. Erken gebelik testlerinden aldım ama bu sabah yedim negatifi. :KK43:((((

X