haydi kızlar mart 2013 te bebiş müjdelerini patlatalım..:)))

günaydın canlarım...herkes iyidir umarım hadi bu ay müjdeleri bekliyorum sizden..
ilaçlarıma ve soğan kürüme devam ediyorum ama akıntı namına hiç bişi yok:KK43:..sadece yumurtlama dönemimde beyaz akıntı oldu bitti şuan.. zaten o dönemide kaçırdım:KK43:..eğer tuttuysada o yakaladığım günün hatrına bakalım artık..sizden umutluyum arkadşlar Rabbim sizlere bu muttluluğu yaşatsın inş..:KK16:

bide elimde fazla ovulasyon testi var bikaç gün geçsin tekrarlıcam. koyu çıkarsa umudum o olur. çıkmazsa bu ayıda kaçırdık:KK43:..

günaydıınnn...inşallah hamilesindir canım :) benimde dün başladı çok önemli olan haftam :KK66: inşallah bu ay olur...Martın sonuna doğru mutlu haberi size vermeyi çok isterim,Allah herkese hayırlısını nasip etsin...

günaydıınnn...inşallah hamilesindir canım :) benimde dün başladı çok önemli olan haftam :KK66: inşallah bu ay olur...Martın sonuna doğru mutlu haberi size vermeyi çok isterim,Allah herkese hayırlısını nasip etsin...

inşallah canım inşşallah dua ediyorum bol bol:KK43:..işten eve giderken otobüste bile dua okuyorum içimden :...(...eşime bu ay mutlu haberi vermek istiyorum artık:.(

inşallah canım inşşallah dua ediyorum bol bol:KK43:..işten eve giderken otobüste bile dua okuyorum içimden :...(...eşime bu ay mutlu haberi vermek istiyorum artık:.(

bende aynı öyle hep dua ediyorum rabbim isteyen herkese aratmadan versin...adet günlerim çok düzensiz benim kistim var bu yüzden korkuyorum ama nasip...ortalama mart 20 gibi adet olmazsam çok sevinicem :KK66: inşallah sende olmazsın bu ay adet :KK66:

senin dah da az kalmış canım :) hadi hayırlısı

Evet cnm ama zaman gecmek bilmiyor gecen ay dusuk ysptim bn hemen yine istiyoruz kurtaj fln da olmadim ztn gerek kalmadi esimi mujdeli haberle mutlu etmek istiyorum insallah hepimiz diledigimuiz guzel haberi aliriz bu ay hayirlisiyla :-)

günaydınn nilepis :KK16:
benim şu an pek bir belirti yok gibi. ovu. testini eve gidince yapcam. Hamilelikte o da çok koyu oluyormuş bakalım giderek koyulaşacak mı?

merhaba kızlar uzun zamandır gıremıyordum butun yorumları okuyamadım.. bugun de baya bi arastırma yaptım kendı çapımda :KK70: meryem suresı varmıs bıde da cocugu olmayan lar okusun dıyorlar bugun baslıycam allah nasıp ederse 41 gun boyunca gunde 1 sefer okuyacakmıssın... bıde ben sogan kurune baslıcaktım 1 gun ıctım bıdaha nasıp olmadı calıstıgım ıcın .. onada bugun baslıcam 7. gunum adetım bıtelı 7 gun oldu .. doktora cıktım bırde bugun klomen verıcek sanırım pazartesı gunu cagırdı hormon ılaclarına gerek yok dedı allah hepımızın emeklerıne karsılık verır ıns. bu ay cok umıtlıyım ayaklarımı duvara yaslıyorum her ılıskı sonrası yarım saat öle kalıyorum bakalım bu ayın 18. de adet olmam gerekıyor ıns olmam :)

be soğan kurunden vazgectım incir kuru yapıcam havucla bırlıkte kaynatılıyormus sanırım herseyı denıcem bu ay bakalım kısmet

kızlar ya benimde normalde dün adet günüm başladı bakalım bu ay tuttu mu beni şüphelendiren adetime bir hafta kala göğüs ucu acımaması adet ağrısı olmaması ve herzaman adet zamanı çıkan sivilcemin çıkmaması umutlanmak istemiyorum sonra çook üzülüyorumn ama elimde değil acaba hamilemiyim diye soruyorummmm bir hafta geciksin test yapıcammm acaba bu ay oldu mu benim gibi olan var mı yaaaa

Kizlaar dun aksam test yaptim ikinci cizgi belli belirsz var gibiydi bi tane daha yaptim onda da ayni hatta brzcik daha belirgindi ayy cok heyecanliyim ya hamile mym acaba bugun yarin adet gunum ztn olmazsam p tesi kan tesyi yaptirsaya hitcem olmazsa

Arkadaşlar Allah'ım bu ay hepimize bebişi müjdelesin inşallah :KK66: bende sizler gibi bu ayın 20 si gibi bebek haberini bekliyorum :) rabbim inşallah nasip eder bu ay...Hepinizin dualarını bekliyorum...

Arkadaşlar Allah'ım bu ay hepimize bebişi müjdelesin inşallah :KK66: bende sizler gibi bu ayın 20 si gibi bebek haberini bekliyorum :) rabbim inşallah nasip eder bu ay...Hepinizin dualarını bekliyorum...

Bnde bu ayin 18 gibi adet olucam ins olmayz bu ay olsun artik :)

Ve hic gecikmeyen adetim 1 gun de olsa gecikti :-) bugun kan testi vermeye gitcem kizlar ins hayirli haberler alirimm

X