haydi kızlar mart 2013 te bebiş müjdelerini patlatalım..:)))

günaydınn nilepis :KK16:
benim şu an pek bir belirti yok gibi. ovu. testini eve gidince yapcam. Hamilelikte o da çok koyu oluyormuş bakalım giderek koyulaşacak mı?

günaydın canlarım...şekerlerim.. galiba ilk hamilemiz belli olmuş:)...cok mutlu oldum mart ayında hepimizin anne olma sevincini yaşaması dileğiyle..

hatırladığıma göre yumurtam ptesi akşam çatlamıştı, hissetmiştim. Akşamı bekliyorum bakalım. Hamileliğe dair herhangi bir belirtim yok. Adet olacağım gibi geliyor. Normalde vücut ısım düşerdi adetten önce ama bu sefer pek düşmedi. Bakalım hayırlısı....

Öncelikle Hamile kalan arkadaşlarımızı tebrik ederm.. Rabbim kucağınıza sağ salim almayı nasip etsin... bende martın 5 inde olmam gerek bel ağrım filan var sanırım tutturamdık :KK43: bilemiyorum ama inşallah bir mucize olur gene de bende hamiş olmuş olurum inşallahh :KK16:

slm kızlar Allah hepimizi evlat sahibi yapar inşallah en kısa sürede.
benimde 1 martta hasta olmam gerekirdi ama tık yok sadece kahve bi akıntı geldi belli belirsiz.
normal akıntım fazla ama.
inşallah hamileyimdir.

günaydın kızlar benimde göğüslerim sızlıyor akıntım çok fazla...normalde adet olmadan 3 gün önce böyle olurdu daha adet günüme 9 gün var anlamadım niye böyle oldu birde sağ kasığımdada agrı var sanki birşey batıyor artık psikolojik midir nedir :KK43:

ah canım kelin ilacı olsa misali... :KK70:
ben bugün yine test yapıcam bakalım :S

hadi bakalım kızlar güzel güzel haberler inş....
bende inşaaaaaallllaaaaahhhh:)

güzel mart uğurlu geldi bana 3 ay sonra sanırım kavuştum mucizeme.. yarında kan testine gitçem =) :nazar: $IMAG0545.jpg

Kizlar kan testimin sonicunu aldm bgn ve pozitif :-) darisi tum isteyenlere insallah sonuna kadar gideriz allah korusun hepimizin minnoslarini

Selam kızlar topigi yeni farkettim. Benimde yumurtlamam bugünlerde. İnşallah bu topicte paylaşırız güzel haberleri.

kızlar birşey sorabilir miyim? Şimdi bu hafta benim ovülasyon haftamdı. hatta evvelki gün çift çizgiyi gördüm. Ama ben bayağı salya sümük hastalandım. Eşime de bugün geçmiş. bugün kötğ kalktım diyor. Vitamin dışında minoset dahi içmedik. Sizce tehlikeye mi girdi bizim bu dönem ne dersiniz?

süpersin.. belirtileri bizede anlat.. herkes BAT I BEKLİYOR

Darisi tum isteyenlere..bnm belirtilerim bi 7 8 gun onceden basladi istah artmasi gogus iclarim cok agriyordu bi de koyulasti rengi kasiklarda agri bunlar oluyordu icime dogmustu ztn bunlardan dolayi :-) cok sukur ya ins saglikla sihhatle kucagimiza almak nasip olur hepimize idrar testinde adetime 1 gin kala cikti kani da adetim 2 gun gwcince verdim

Birsürü kişinin birbirinin adet tarihini bildiği ve adet olmasın diye dualar ettiği tek yer burasıdır heralde. Herkes arkadaşının bat tarihini bekliyor. :)

Kizlar kan testimin sonicunu aldm bgn ve pozitif :-) darisi tum isteyenlere insallah sonuna kadar gideriz allah korusun hepimizin minnoslarini

Tebrik ederim canım...Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.Darısı bizlerin başına :)

ben anlamıyorum şu belirti olayını kasıklarımda ağrı var ama geçem doktorumun dedği basit kistlerden olabilir die umutlanmıyorum göğüslerimede dokununca sızlama var. ama rengini anlayamıyorum.. bide çok uyuyorum canım hiç iş yapmak istemiyor.azda olsa beyaz akıntım var hatta bugün öğlen şeffaf yapışkan bi akıntım vardı cok az bişi... bunlar belirtimi şimdi Allahım ben nie anlayamıyorum..:KK43:yumurtlamamın üstünden 7 gün geçti..

X