haydi kızlar mart 2013 te bebiş müjdelerini patlatalım..:)))

guzel haftalar diliyorum hepinize benimde ovuluasyon tarihim sizler gibi olmaliydi ama nedende ben iki gun önce ovuluaasyontestinde pozitifi gördüm anlam veremedim çünkü hiç akıntım vesaire olmadı çünkü

guzel haftalar diliyorum hepinize benimde ovuluasyon tarihim sizler gibi olmaliydi ama nedende ben iki gun önce ovuluaasyontestinde pozitifi gördüm anlam veremedim çünkü hiç akıntım vesaire olmadı çünkü

canım normal pozitif çıkması 23 şubatla 28 şubat arası ovulosyon tarihlerimiz ama en yüksek ovulasyon tarihimiz 27 şubat bugün gebe kalma şansımız daha yüksek..

canım normal pozitif çıkması 23 şubatla 28 şubat arası ovulosyon tarihlerimiz ama en yüksek ovulasyon tarihimiz 27 şubat bugün gebe kalma şansımız daha yüksek..

Benim siklusa pek uymuyorr da ondan dedimm ne yedim ne içtiysemm bu ayy bende şaşırdımm normalde 15. 16. günlerde pozitifi görürdüm ama şimdi yaklaşık 8. 9. gün görmüş oldumm bakalım nasip neyse göreceğiz onudaa

Benim siklusa pek uymuyorr da ondan dedimm ne yedim ne içtiysemm bu ayy bende şaşırdımm normalde 15. 16. günlerde pozitifi görürdüm ama şimdi yaklaşık 8. 9. gün görmüş oldumm bakalım nasip neyse göreceğiz onudaa

adet uzunluğunuz ne kadar benim 27 günde bir oluyorum 5 gün sürüyor...

adet olursam ki olmam inşallah ....hormon testi ile eşimden sperm testi istedi ona göre tedaviye başlıcakmış çok stres yapıyorum bende 10 aydır bir türlü tedaviye başlayamadı doktorlar bu üçüncü doktorum artık geç olsunda güç olmasın diyorum kendi kendimi teselli ediyorum:KK43:

Baya geç kara vermişsinizz inşallahh daha fazla bekletmeden gelir canım yaaa beklemek çok zor ama umudunun hep var olması kadar güzel birşey yokk emin ol[/QUOTE

haklısın canım beklemek çok zor...allah hepimizin yardımcısı olsun...tez zamanda bebeklerimize kavuşuruz inşalaah....

kızlar ben 17 sinde oldum ama erken başlıyım dedim teste. 1 martı gösteriyo ovulasyon takip için başlıcam..kasıklarım adet olucakmışım gibi ağrıyo ya..soğandan olurmu..:KK43:

ovulasyon tarihi için bi tutturamıyorum netten yaptıklarım hep değişik tarihleri veriyo.kk dan yaptım 6 martı gösteriyo bi bulamadım en iyisi takip etmek.kızlar umudunuzu asla kaybetmeyin..her adet gecikmesinde heyecanlanıp sonra hüsrana uğramayın sabredin..Rabbim en kısa zamanda bizlerede anneliği yaşatsın..

son aylarda adet tarihlerim düzensiz . Bu yuzden yumurtlama günümü nasıl ayarlıcam bilemiyorum.2.bebeği düşünüyorum.Bu ay başlıcaz.son adet başlangıcım 24 şubat 14 gün mü saymam lazım acaba?

netten yumurtlama hesaplama siteleri var ordan son üç ayki günlerini gir cnm.adet sikluna göre ortalama gününübelirlersin 28 günse 14. güne gelir daha uzun çıkarsa doktorumun dediğini aynen sana iletiyorum.. adetin 10. gününde itibaren bir hafta boyunca gün aşırı ilişki. hadi kolay gelsin:)

kızlar yumurtlama günü ilişki olduktan sonra yaklaşık bir hafta ilişki olmamalıymış.böyle birşey duydunuzmu henüz rahme ulaşmayan döllenmiş yumurtanın akıp gitmesine sebep oluyormuş.

merhaba kızlar bugun sogan kürüne basladım adetımın 5. gunu yanı ılk kullanısım ve dun doktorumla konustum ... Düzenlı adet görmeme rağmen yumurtalarım catlamıyormus yanı ovülasyon olmuyormus cok hayal kırıklıgı yasıyorum bugunlerde yapmadıgım sey kalmadı eşimede kecıboyuzu kuru yapıyorum aksamdan aksama ıcırıyorum... ıns bu ay hamile kalırım artık koca karı ılaclarına basladım :KK43:

ah canım sorma hepimiz öyleyiz bende pazartesiden beri soğan kürü yapıyorum bugün 3. gün.aynı zamanda yumurtlama zamanıma geldim.Allah bu ay nasip etsin bebecikleri ..

merhaba bende aranıza yeni katıldım sürekli hamilelik belirtileri konusunu arastırıp durdum bnde bebiş istiyorum çünkü.sizleri takip ettim çok sey öğrendim .. mart ayında inşallah bebek isteyen herkeze sağlıklı sıhhatli nasip etsin tüm kalbimle istiyorum..allahtan ümit kesilmez... umutsuzluğa kapılmadan bekleyelim :/

X