haydi kızlar mart 2013 te bebiş müjdelerini patlatalım..:)))

Merhaba arkadaşlar, bu ay bende ovülasyon testi aldım. 2 yaşında bir oğlum var ona kardeş istiyorum. Oğluma ilk ay hamile kalmıştım. Öyle günde hesaplamamıştım. Bakalım şimdi ne kadar sürede hamile kalacağım

benımde 20 mart :) daha çok vae 3 aydır denıyoruz ama olmadı kısmet hayırlısı diyorum artık :))

kızlar ben sanırım bu ay erken yumurtladım...daha 10. günümde baya koyu çıkan çizgi dün silik çıktı oysa 31 günde bir adet oluyodum bu ay doktorun verdiği ilaçlardan olmuş olabilirmi bide soğan kürü yapıyorum..off ya bugün yine yapıcam yine silik çıkarsa kesin yumurtlama dönemim bitti...sadece koyu çıktığı gün ilişki oldu yatıp uzandım baya ama olduysa faydası artık bakıcaz...

inşallah mart ayında hepimizin göbüşleri bebişlerle dolar. benim bat ım 28 şubat ile 2 mart arası gibi olacak galiba, geçen ay 4 gün erken olmuştum bizimde daha ikinci denememiz... rabbim bu ay hepimize hayırlı haberler nasip etsin. 1 hafta önce test yapmıştın negatifti bu sabah yaptım çok az belli olan bi silik çizgi vardı. artık düşünüyorum acaba çok istediğimden mi silik çizgi varmış gibi gördüm. daha reglim olmadı ve olacakmış gibi değil, el ağrım çok var, gecede 2 kere tuvalete kalkıyorum 2-3 akşamdır, bir de dün gece uykudan acıktım diye uyandım. bu da olmaz normalde... rabbim inşallah hayırlı bir evlat nasip der hepimize...

hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz herkesin en yakın zamanda inşallah

benim göğüsler kocaman oldu, ateş de iyi gidiyo ama umutlanmak istemiyorum. Bugün sağlık ocağına gittim, biyokimya için. Ama hormon testi istemedim, dilimin ucuna geldi ama istemedim. Beklemek çoook zor..

inşşşallah hamilesinizdir kızlar.. Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin hemn yazın duyalım..:)...cidden merak ediyorum bu ay kim hamile kalacak..şimdi yine ovulasyon testi yapıcam yine silik çıkarsa geçmiş olsun yumurtlamyı bitirdim demektir.....

test silik arkadaşlar ben bu ay ki yumurtlama işlemimi tamamladım sanırım ..hayırlısı ne diim.. en azından ilk yaptığım gün baya koyuydu ertesi gün de silik o gün yumurtlamış olmalıyım.. ve o akşamı değerlendirdim. şimdi yumurtlama sonrası için bugünüde değerlendirip gerisini Rabbime bırakıyorum.. hepimize mutlu haberler nasip oldun inşallh.. bol bol dua edelim..lilyum ilk müjdeyi senden bekliyorum tatlım

bende 27 şubatta yumurtladığıma göre 13 martta adet olmalıyım die hesaplıyorum yanlışım yoksa:)amaaa inşallahh olmam inşaallahhh

Bir kızım var 6 yaşında...

Altı ay önce bir düşük yaşadım...

Şubat 29 da belli olacak herşey ama 28 çekiyor:2: Pazartesi kan testi yaptırıcam...

Rabbim verirse de hayırlı vermezse de hayırlısı olsun hepimiz için...

Sevgilerimle...

Arkadaslar msjlarinizi okuyorum da cok heyecanli ben de katilmak istedim size ben de bat 3 marti bekliyorum daha dogrusu beklemeye calisiyorm cok zor beklemek aslinda test yaptim ama adetime daha 6 gub vardi negatf cikti kanda hadi hayirlisi hepimizin hakkinda

senin dah da az kalmış canım :) hadi hayırlısı

günaydın canlarım...herkes iyidir umarım hadi bu ay müjdeleri bekliyorum sizden..
ilaçlarıma ve soğan kürüme devam ediyorum ama akıntı namına hiç bişi yok..sadece yumurtlama dönemimde beyaz akıntı oldu bitti şuan.. zaten o dönemide kaçırdım..eğer tuttuysada o yakaladığım günün hatrına bakalım artık..sizden umutluyum arkadşlar Rabbim sizlere bu muttluluğu yaşatsın inş..

bide elimde fazla ovulasyon testi var bikaç gün geçsin tekrarlıcam. koyu çıkarsa umudum o olur. çıkmazsa bu ayıda kaçırdık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…