Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Ev ödevi: Yaşamınızda yaratmak istediğiniz en azından 1 adet mucize listesi yaratın, 5 ten fazla olmasın. Listenizi yaratmak için takip edeceğiniz bazı bilgiler:

YAPINIZ:

Ne kadar görkemli olduğunu düşünmenize bakmaksızın, arzu ettiğiniz şeyi isteyin. Mucizeler kalbinizden gelir ve eğer kalbiniz bir şeyi arzu ediyorsa, o sizin için doğru olmalıdır. Sınırlamalar ve beklentiler olmadan isteyin, Evren’in istediğiniz her neyse yerine getireceğini bilin, ama istediğiniz şeye beklentiler eklerseniz veya sizin için mümkün olabilen şeyi sınırlarsanız, bunları yerine getirmez. Şükranla ve teşekkür ederek isteyin. Evren, isteklerimizi söyler söylemez, isteklerimiz üzerinde çalışmaya başlar, öyleyse sadece isteyin ve aldığınız şey için minnettar olun. Zamanla tezahür edecektir.
Umut ettiğiniz zaman çerçevesinde olmasa bile, alacağınızı bilerek isteyin. Evrensel zamanlama her zaman yaşamlarımızda iş başındadır ve kendi kişisel zaman çizelgemiz ile her zaman senkronize değildir.
Doğru yolda olduğunuzun onayını isteyin. Mucizenizin size geldiğinin – imanınızı kaybetmeden – ve onu alacağınızın onayını her zaman isteyebilirsiniz.

YAPMAYINIZ:

Para istemeyin. Evren enerji ile çalışır ve para sadece enerjinin bir tezahürüdür. Eğer yeni bir arabaya gereksiniminiz varsa, yeni bir araba isteyin, eğer yeni bir ev istiyorsanız, yeni bir ev isteyin ve bunların nasıl ödeneceğine üzülmeyin. Buna üzülmek, seçeneklerinizi sınırlamaktır. Başkaları için istemeyin. Bu sizin yaşamınız, sizin mucizeleriniz ve sizin istediğiniz şey. Başkaları kendi mucizelerini istemeyi öğrenmelidir ve nasıl görünürse görünsün onların yaşamları tam şimdi mükemmeldir. Ve kendi yaşamınızdaki çalışmaya koyduğunuz enerjinin üssel olarak arttığını ve yaşamınızın her parçasına ve etrafınızdaki insanlara yayıldığını hatırlayın. Onlar – hazır oldukları zaman – sizin yaptığınız değişimlerden yararlanacaktır.
Mucizelerinize zaman çizelgeleri koyun. Onlar ilahi zamanlama ile ve tüm durumlar doğru olduğunda gerçekleşir. Bazen mucizeleri beklemek zorunda kalırız, çünkü Evren, başka bir şey istediğimiz noktaya ulaşmamızı beklemektedir.

Tryamour, zaman çizelgesini nasıl koyacağız anlayamadım:26:

İstediğim şey şu süre içinde gerçekleşsin demek oluyor.
Zaman sınırı koymak yani. Ama yazıda da ifade edildiği gibi biz kısa sürede şu olsun desek de, istediğimiz şeyi almaya hazır olmayabiliyoruz. Bu yüzden zaman ayarını yapacaksak cidden hazır olduğumuza emin olmamaız lazım. Hissetmek lazım.
Bu yüzden saçma olmuş zaman çizelgesi önerisi bence.

Ben aşk istiyordum mesela ama şu anda hayalini kuramıyorum çünkü hiç hazır değilim ve doğal olarak olmuyor bir şey.
O yüzden odak noktam orada değil şimdilerde.

ben de hissediyordum nasıl olsa olacak diye geniş zamana bırakmıştım. hangi zaman dilimini koyacağımı bilmiyorum ki...

listeyi kronolojik sıraya göre yapayım en iyisi

hangi zaman dilimine, neyi koyacağımı bilmiyorum-şaşırdım

Zaman koymak zorunda değilsin ki.
Ben bu yazıda rastladım zaman çizelgesi mevzusuna sadece.
Mantıksız geldi bana.

Olur canim. Nisanlilar topigindemiydin sende¿

evt cnm ben arada sırada giriyorum nete bakıyorum tam da hakim değilim bu siteye yani ziyaret ediyorum yazıyorum bakınıyorum ama neyin nerde olduguna daha yeni yeni alısıyorum cnm nerelisin ben usaklıyım sohbet edelim bos vaktinde...

”Bazı insanların birbirlerine aşık olması gerekir. Ama bu, beraber olacakları anlamına gelmez."

aşk ve birliktelik dileklerimle...

Son düzenleme:
kızlaaaarrrr
aşkkk aşkk aşkkk geliyor banaaaa
hissediyorum, bugün belkide an kadar yakın
mükemmel bir aşkkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…