Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Yaşam biçimini değiştirmeden olmuyor işte.
O diyet listeleri, yasaklar falan hikaye zaten. Başarılı olan yok ki.
Olsalar bile kısa süreli zayıf kalınıyor , sonra yine kilolar geliyor.
Bu yüzden özgür olmak dediğin gibi çok önemli. Kısıtlanmış hissetmeyeceksin.
Ödev gibi olmayacak. İraden ve kendi arzunla yapacaksın. Dayım öyle yaptı. Geçen gün yazmıştım.
Ondaki sonuç inanılmaz olduğu için hiç inanmıyorum listelere.
Başarırsın umarım. :97:

Benim nişanlım pastacı. o yüzden ben her gün tatlı yiyorum.
Bugün pastahaneye gittim.
değişiklik oldu. 2-3 saat oturdum döndüm canım.

işte var olan yaşam içnde bir çözüm aramaya çalışmak da ancak bu kadar sonuç veriyor inşallah kilo veririm gerçekten artık bu konuda bir bıkkınlık yaşıyorum yani kilo vermeye çalıştıkça verememek, veremedikçe moralimin bozulması ve insanların lafları... giydiklerimin yakışmaması, aynada hep fazlalıklar görmek, dr yasakları... liste uzar gider... şükür halime deyip olumlu düşünüyorum yine de... yani ben zayıflayabilirim diyorum kendime... umudumu yitirmedim belki hala bu nedenle verdiğimi almadım ama sabitlendim
iyi yapmışsın afiyet bal şeker olsun şifa olsun arkadaşım

[/COLOR][/SIZE][/B]iyi yapmışsın afiyet bal şeker olsun şifa olsun arkadaşım

[/QUOTE]

Sağol canım benimm...

Aaiiiyyyy tugçe nişanlının yaptığı pastalar hediye olarak da verilen, süslü püslü oalanlardan mı?
Hani cupcakeler de yapar böyleleri. Pastalar da şeker hamurlarıyla rengarenk kaplanır vs.
O şekilde mi? Butik pastaneler gibi mi yani pastanesi?

İşte vermeye çalıştıkça verememe sorununu Aykut O. sayesinde çözersin gibi geliyor bana.
O da senin gibiymiş. Alırsın tüyoları, kendine uygularsın ve istediğin kiloya ulaşırsın. :)))
İnsanların laflarını da salla. Onlara ne senin kilolarından.

O cupcakelerden ben de yapabiliyorum hatta çok da severim, süslemesini de amatörce biliyorum bir gün yapıp paylaşayım burdan
kilo konusunda ise, kitaptan alırım eminim tüyoları... bu arada kızlar paylaşmam lazım bunu sizle... acilen hem de...
hani düşüncemize göre olaylar gelişir ve sorunumuza çare olacak şeylerle karşılaşmamıza vesile olur ya... ben de şimdi bir siteye denk geldim, kilo vermeyle ilgili... ama sadece diyet-sporla değil de düşünceyle kilo verme... tabii adam kendi reklamını ve Cdlerini satmaya çalışmış ama makaleleri de var onları okuyorum şimdi... gerçekten inanılmaz yaşanır tarzında bişey...
hani dr ayağına gelir hesabı...

Ben de bin defa yaşamışımdır ve yaşıyorum da. Aslında lily bence biz hep bu tarz şeyler yaşadık ama sanırım bu kitaplar sayesinde farkındalığımız arttığı için ayırdına varıyoruz olan bitenin. Senin örneğin ve o örneği dile getirebilmen bunun göstergesi işte.
Umarım faydalı olur makaleler.

Bu arada Aykut Oğut ve eşinin çıkardığı son kitapta düşünme ile kilo verme konusunda bir kısım var.
Bir kadına önermiş aykut o.'nun eşi ve sonuç olarak kadın hiç spor dahi yapmadan kilolarından kurtulmuş.
Yemek yerken yedikleriyle konuşmasını önermiş, o şekilde olmuş.
Ama detaylarını hatırlamıyorum şu an. Yani kafa yapısını değiştirmek de çok mühim bir şey.

Cupcake tarifini netten aldım, denedim. Ama pek beğenmedim ben kendi yaptığımı. :s
Sert oluyor biraz keki. Zaten sütle ıslatın gerekirse deniyordu tarifinde. :/
Hayal kırıklığına uğradım. Hazırları nasıldır hiç bilmiyorum.

Tryamour,
Aslında hayatımda enerjiyi bizzat yaşamış bir insanım ama hani bunun üstüne gidersen artar ya da azalırmış ya ben de onu yaşadım
bir konu hakkında olumlu/olumsuz hissettiklerim hep çıkar hani şu 6. his denen olay
ne zamandr bırakmıştım akışına olayları, bir de olumsuzluklar yaşayınca sanırım farkındalığım azaldı ve ben bir kısır döngüye girdim
yine aynı farkındalığıma kavuşunca yine bu "tesadüf" gibi görünen olayları yaşıyorum
aslında ne düşünürsek yaşıyoruz bilinçaltımızdan dolayı...
bu ara hem psikoloji videoları izliyorum netten hem de kitap makale falan okuyorum ya iyice daldım konunun içine
düşünce tarzımızı değiştirdikçe olaylar yoluna girer inşallah

Normalde var butik yapım da var canım.
cupcake var.
butik kurabiyelerden de var.
Ne ararsan var. niişanlım yapmıyor da usta var o yapıyor nişanlım da satıyor. :)

Cupcake'in pastane versiyonu nasıl sence? Evde yaptıklarımızdan farklı mı? Çok merak ettim ben.

ilk cümleyle ilgili bir şey sormak istiyorum. affetmek gerçekten kişiyi rahatlatıyor mu yoksa karşıdaki insana tekrar kötülük yapması için bir fırsat mı veriyor sizce????

tembelliği bırakıp kitabı bitirdim. bitirir bitirmezz egoyla konuşma egzersizini yaptım. geçmişte beni çok üzen, piişman olduğum

bi şey vardı ve hep beni üzüyordu. üzmekten öte çok kızıyordum kendime

bugün seslice konuştum kendimle-egomla- o sorunu ve rahatladım. ilişkilerimde yaptığım bir hatayı kendime itiraf ettim

bir de çatallama egzersizini sevdim

bana faydası oldu yani. tavsiyeniz için çok teşekkür ederim kızlar

ilk cümleyle ilgili bir şey sormak istiyorum. affetmek gerçekten kişiyi rahatlatıyor mu yoksa karşıdaki insana tekrar kötülük yapması için bir fırsat mı veriyor sizce????

Bence çok güzel rahatlama sağlıyor.
Hep karşı tarafa değil de bazen kendimize dönüp bakmamızı sağlayan bir şey bu.
Genelde başımıza gelen olayları, bizi üzen insanları suçlayıp duruyoruz.
Halbuki biz neler yaptık da bize öyle muamele edildi, buna bakmak lazım.
Sonra da sevgi enerjisine geçip iç rahatlamasını yaşamak, tecrübelerden ders çıkarıp yolumuza devam etmek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…