''hayatımda ne değişti zayıfladıktan sonra'' (fotoğraflı)

süper süper süpersin. resmen gaza geldim. ne kadar güzel olmuşssun. kıyafetler falan ne kadar güzel oturmuş yakışmış. o kadar güzel bi fiziğin olmuş ki ne giysen yakışır artık. maşallah diyelimde nazar deymesin :) açıp açıp bakıcam bu konuya gerçekten de bi çok kişiye örnek oldun tebrik ederim seni :KK16:
ayy şımardım valla teşekkür ederim canım sağolasın:KK54:
ay maşallah gerçekten benim azıcık fazlalığımı vermedeki iradesizliğimi bi kırsam keşke çok güzel olacak :KK70::KK9::KK9::KK9::KK9:

teşekkür ederim,,bende irademi kaybediyordum son kilolar gitmeyince,ama hırs insana herşeyi yaptırıyo,,:KK23:
şuandada bikaç kilom var vermek için ve ben çok gazlıyım uçarak gidicem inşallah hedefime:KK16:

bazıları demiş ya hiç sarkmamışsın evt maşallah taş gibisin cnm

bunda kilonu zamanla vermen çok etkili olmuştur kanımca...

...

kiloyu belli bir sürede ve de sağlıklı bir şekilde vermek önemli yoksa her yerleri sarkıyor insanların.

mesela gülben ergen, derya şensoy'un kızları... daha pek çok örneği vardır.

yüzleri bile sarkmış kadınların. önemli olan adam akıllı vermek.

harikasın....:KK31:

Eki Görüntüle 944056 Eki Görüntüle 944055
Eki Görüntüle 944057 Eki Görüntüle 944058
Eki Görüntüle 944060

''HAYATIMDA NE DEĞİŞTİ ZAYIFLADIKTAN SONRA''

bu soruyu hiç hayatta kendime sormamıştım,hiçte düşünmemiştim ama eskiden bu sitede bi bayan bana bu soruyu sorduğunda verdiğim yanıt bunlardı,pc'me kaydetmiştim aklıma geldi paylaşıyım dedim,okurken yine duygulandım,, :KK5:

20 mart 2012 80 kilodan 57 kilo'ya düştüğümde yazdığım yazım;

Şöyle söyliyim,bikere özgüvenim tam anlamıyla yerine geldi,artık eşimle dışarı çıkınca zayıf insanları görüpte iç geçirmiyorum,eşime çok kızardım eskiden birilerine bakınca falan zoruma giderdi ister istemez üzülürdüm,ama göze yasakmı var engelleyemezsin,mecbur insanlar yanından geçiyo ben bile bakıyorum,neyse artık öylebir güven problemim kalmadı,
heleki kiloluyken ablamla kot almaya bi mağazaya girmiştik,ablam çok zayıftır benim 27-28 beden kot istediğini söyledi bende bilmiyorumki kaç beden giydiğimi,27
0 beden oluyomuş sanırsam,neyse birsürü model çıkardı önüne,bana sordu size kaç lazım diye,valla 44beden sanırsam dedim bana 2-3 model gösterebildi ancak büyük bedende modellerimiz bukadar dedi aldım denedim çok sıkı geldi 46 denedim oldu,ama 2-3model hiçbiride güzel değilki çok moralim bozulmuştu,baktım ablam seç seç beğene beğene bihal oldu modelleri,ben öylece onu izledim çok zoruma gitmişti,heleki ya insan ablasını kıskanırmı,ben kıskanıyodum,bi ablamın bacaklarına bakardım çırpı gibi,bide bana iğrençtim dombili bihaldeki insanın piskolojisi nasıldır öyle :KK43:

ama artık öylemi aldığım her kıyafetten birsürü model var,dilediğimi giyebiliyorum,aynaya yakıştımı diye bakarken kusursuz bihalde kendimi görmek varya ne mutluluk verici bişeymiş bi bilseniz,,eskidende zayıftım ama bu duygular bambaşkaydı,çünkü kilolu olmanın zorluğunu yaşamış içinden çıkmıştım bide en güzel şeylerden biride artık,eskiden bayramlarda vs.gittiğim heryerde bana aaa kilo almışsın ne olmuşun çok değiştirmiş kilo seni,yakışmamış,eskiden zayıf pek güzeldin falan filan laflarını duyardım artık bunların yerini şaşı olmuş gözlerle nasıl başardın nasıl zayıfladın bukadar sırrını bizede anlatsana bizde zayıflayalım işte buu :)

heleki yolda iki çocuğumla giderken görenler bunlar seninmi,kız sen daha çocuksun ne çocuğu bunlar demeleri beni çok şımartıyo, hiçte 2çocuk annesine benzemiyosun diyolar,,çok güzel bu lafları duymak,,daha ne diyim bilemedimkii böyle işte :)

kilo vermeme vesile olanlar aslında yakınlarımın sözleri oldu sağolsunlar nasıl bir iyilik yaptıklarının farkında değiller oysaki,,

ilk kötü anım,ablamla gittiğimdeki mağazada yaşadıklarım,

sonraki anım,, kayınbiraderim askerden döndüğü gün(o giderken ben hamileydim yeni ve zayıftım yinede) beni ilk kez okadar kilolu gördüğündeki ilk şaşkınlıkla söylediği o söz,yenge herşey aynı bıraktığım gibi duruyo ama sen çok acarlaşmışsın yaa...

ve son darbe kendi erkek kardeşimden;
bigün evime gelmişti bişey getirmişti kapıdan uğramış ,ben aldım elindekini ve ona ne sordum hatırlamıyorum ama ,bana dediği şey şu,, kızım yaa kollarına bak öküz gibi olmuş valla,,,(espirilidir kardeşim ama o laf çok koydu bana sonradan)

ve ben o andan itibaren okadar hırslandım okadar motive oldumki aslında,başladım ogün ve başardım

sonunda,darısı benim yaşadıklarımı yaşayanların başına,okuduğunuz için teşekkürler :)
:KK16:

Eki Görüntüle 944065
Eki Görüntüle 944061 Eki Görüntüle 944062 Eki Görüntüle 944063 Eki Görüntüle 944064

bunlarda şimdiki halim,ogün bugündür hep geçmişi düşünüp eski halime dönmemeye çalışıyorum:KK17:

wooooowwwwwwwwww valla fıstık gibi olmuşsun kıskanmadım desem yalan olur ama sevindim senin adına keşke bende senin kadar azimli olsaydım ama nerde bugün başlıyorum ertesi gin vazgeciyorum:KK50:

vallahi bravo cok sevindim hikayenizi okurken oyle bir gururla okudum ki anlatamam:KK17::KK9::KK9::KK9: ben de su an 94 kilo civarindayim, 102den dustum, 21 yasindayim, hayatim boyunca da kilolu oldum hep dalga gecilen sakalar asagilamalar filan.. bir kac kere denedim zayifladim 90 civarina inebildim anca ama geri almistim. bu sefer kararliyim insallah boyle sizin gibi insanlari gorunce de cok motive oluyorum.. vallahi cocuklariniz buyudukten sonra kardes sanicaklar sizi :KK1::nazar::nazar: benim bu ise yeniden baslamam erkek arkadasimin gaz vermesi sonucunda oldu, cok karisik bir iliskimiz oldugundan ben hic takmiyordum.. sonra dusundum ayni sizin gibi ben bile bakiyosam zayif fit insanlara o neden bakmasin, neden yaninda oyle birini istemesin diye. ama hep kendim icin yapicam bunu dedim. o da hep destek oluyor sagolsun.. resimlerinizi tekrar tekrar cevirip bakiyorum inanin masallaaah :nazar: :KK70: cok tesekkur ederim paylastiginiz icin:KK31::KK66:

selam bende 21 yasindayim ve kilom 94 civari
isterseniz birbirmize destek olup zayiflayalm

Merhaba . . Öncelikle tebrik ederim. . Önce ve sonrası fotoğraflarınız müthiş :KK14:

Bende 63 kiloyum 1,70 boyum. kilolu gözükmüyorum ama simitlerden ve sezeryan göbeğimden oldukça rahatsızım. .Bende 4-5 kilo vermek istiyorum nasıl başlamalıyım hiç bir fikrim yok doğrusu. . Spor yapma imkanımda yok doğrusu ev haricinde. .

Birde düşünüyorum zayıflasam gidermi bu göbek :KK43:

Bu sitede gördüğümm en güzel sonuçlardan birisin kesinlikle azmine hayran kaldımm.

Hele ele Türkiyede çocugu olupta bu fizige geri dönmek gerçekten şımartılması hakeden bi durum bütün övgüleri hakediyosun :KK16::KK16:

tebrik ederim seni tekrar canımmm müthiş güzelliktesin :KK16::KK16:

Yalnız senden istediğim bişey var neler yaptıgını nasıl kilo verdiğini sorulara cevap vererek yanıtlamışşın hepsini birleştirmek okumak zor oluyo arada kaçırdıklarımız oluyor .

Resimlerinin oldugu ilk konuna biizm için neler yaptıgını yazarsan sevap işlemiş olursun :KK31::KK31:

Öpüyorum:KK16:

Gerçekten içtenlikle tebrik ediyorum büyük bir iş başarmışsınız ! :) Darısı başıma :KK43: Resimleri koymanız çok iyi olmuş bu resimlere bakarak azmim arttı gerçekten ...Ne zaman vazgeçmek istesem sizin gibi başarılı olan arkadaşların resimlerine bakıp güç topluyorum teşekkür ederim :KK17:

1000 kere maşallah yaaa...........

o kadar güzel olmuşsun ki. arada bizlere böyle gaz versen ne güzel olur. hedefim 54 dü ama mayıs sonuna kadar hedefimi 50 ye indirdim seni görünce. umarım en son ne zaman o kg daydım bilmiyorum ama 50 yi görürüm. pazartesi kg ma bakıp güncelleyeceğim çizelgemi de

waooww gerçekten harika görünüyosuunn:KK42::KK9:
gaza geldim sayende:KK9::KK9:
yaa bişey sorucam kollarında sarkma oldumu nasıl toparladın..benim en büyük sorunum kollar!1

Maşaallah çok çok güzel kilo vermişsin iki çocuk bu fizik takdiri hakediyorsun sabrın için, benim bir çocuğum var 68 kiloda kaldım hiç kilo problemim olmamıştı o kadar güzel özetlemişsinki duygularıma tercüman olmuşsun, boyun kaç onu merak ettim 1,70 sin heralde,birde örnek menü vs. de eklesen ilk sayfaya, klasik diyetisyen listeleri gibi mi yaptın, en çok hoşuma gidende abur cuburu hamur işini tamamen hayatından çıkarmaman:)) iki çocuk olunca spora gerek kalmamış zaten:)

selam arkadaşlar kusura bakmayın yazdıklarınızı yeni gördüm ama şimdi cevaplamam imkansız affedin,

bel fıtığım vardı 3 tane,lazerli ameliyat oldum,geçen çarşamba olup cuma eve geldim,baş ağrılarım geçmek bilmedi diye,dr'a gittik pazaretesi ama neden olduğunu dr bile bilmiyomuş,olmaması gerekmiş anlamamış,serum taktırdı haplar verdi yine,eve geldik,ama haplardan geçen akşam ölüyorum zannettim az daha çok kötü midem yandı başım döndü,kıvrandım durdum yatakta,dayanamayıp kusarak çıkartmayı denedim hapı,başardımmı bilmiyorum çok zorladım kendimi az bişey çıkardım ama kendime geldi midem,bidahada hap falan içmedim,kendi kendine geçer umarım, bol su ve kahve içiyorum,yürüyüş imkansız ayağa bile kalkamıyorum,belim çok fena yürümek çok zor,

2 şubat 2014(yazdım ama buraya atmayı unuttum)
kızlar ben çok kötüyüm kafam çok fena yerimden kalkamıyom,ölüyorum acıdan enseme boynuma vuruyo,geçmiyo naptıysam faydasız,spinal anestesi yaptılar belime,ondan diyolar,kahve manyağı oldum kafein al bol bol su iç dedi,ama geçmiyo,dua edin nolur,bidaha ölcen deseler olmam ameliyat ,okadar kötüyümki,ağlıyorum devamlı,1 gr ağrım hafiflemedi,belimin acısını bile hissetmiyorum,napcam bilmem geçermiki,,dua edin sabrediyorum,yapcak bişeyim yok,çok acıyo kafam oturamıyorum bile,ayağa kalktığım gibi beynim akıyo sanki,of allahım yardım etsin,çok fenayım,,dua edin geçsin şu ağrılarım başka bişey demiyom,hoşçakalın,yakın zamanda yanınızda olmak istiyorum sağlığıma kavuşmak istiyorum ,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ameliyattan sonra bugün 8.günüm ve baş ağrım ciddi derecede azaldı,zonglamalar devam ediyo okadar,

ama 3 gündür belim feci şekilde acısını hissettiriyo ,ilk günlerde kafamın ağrısından belimi hissetmiyordum,
şimdide belimin acısından kafamın acısını hissedemiyorum o derece,:KK5:

yatağa bağımlı kaldım resmen,bu kadar acıması ağrıması normalmi belimin bilmiyorum,ama geçiceği günü bekliyorum,hiçbişeyden zevk almıyorum yarabbim çok acım var,:KK25:
hergece yattığımda yatağıma çok fazlalaşıyo ağrım belimi gevşek bırakamıyorum ve devamlı ağlıyorum,:KK43:
ben bile bıktım kendimden,eşimi düşünemiyorum,:KK25:
her işime koşuyo allah razı olsun çok iyi bakıyo bana ve çocuklara,:KK5:

kendinize iyi bakın bir süre daha aranızda olamıycam sanırım,tek derdim şuanda belimdeki ağrı,ve inanılmaz iştahım açıldı 1 haftadır devamlı yeme halindeyim,ve inanın çok moralim bozuluyo,tartıya çıkmaya korkar oldum,:18:
ama şimdilik umursayamıyorum,:KK19:önemli olan tek şey sağlığımızmış bunu bu dönemde çok iyi anladım,siz siz olun şükredin kızlar,sağlıksız biz bir hiçiz:18::nazar:

X