Hayatım alt üst oldu

Benim eşimde haklı da olsa kalbimi kırmamak için uzatmaz normalde. Aynı konu hakkında çok defa kavga ettik. Ve ben yine aynı şeye sinirlenince onu anlamadığımı başkasını savunduğumu düşünerek patladı.

Tekrar dijital operatore giris yapin. Son bir ay icinde olan görüşmelerine bakin. Sonu 22 ile biten numara kac kez aranmis, her arama kac dakika sürmüş onu görürsünüz. Baska numaralarida kontrol edin, haddinden fazla arama yapilmis mi bakin.

Bazi erkekler esleri dogum yaptiktan sonra "anne" gözüyle bakiyor ve cinsel olarak cekim duymuyor, dokunmak istemiyor. Esinizin size karsi asiri korumaci ilgili tavri ile cinselligin bitmesi hem cocuguna hem size baba oldugunu hissettirdi bana. Bu dogum gunu meselesi de sacma. Acik acik dogum gunune gitmek istiyorum deseydi, gitme der miydiniz? Sizinle beraber gidemez miymis?

Boşanırım. Mesleğim var bebeğime zaten annem bakıyor. Ailem böyle durumda kesinlikle yanımda olur. Hatta eşimin ailesi de arkamda olur.

Baktım son üç aylık kayıt bulunuyor. Tüm kayıtları inceledim. Kardeşim eşi servisçi kendi annesi babası ben sık arananlar. O bulduğum numarayla sadece buluşma zamanı bir kaç gün önce ve sonra konuşulmuş.
Doğum gününü dese belki bayanlarla olan yere yollamazdım. Ama 4 ay önce hiç sorgulamazdım kimle nereye gidiyorsun. Yani bayanlarla bi ortama girmesi benim için sakıncalı değildi. Ama bu cinsellik mevzuuna taktığından beri herşey batıyor. Gel dese giderdim. Ona da diyor ki herkes okuldan çıkıp tek gelmiş eşli olan yokmuş.

Whatsapptan ve rehberden engellenen numaralara baktiniz mi? Belki esiniz dogru soyluyordur belki de tek gecelik birseyler yasiyor. Esinizi takip edin ama bunu hissettirmeyin. Kendini daha iyi gizlemeye calisir. Esiniz kac yaşında? Andropoza girmis olabilir mi?

Baktım telefonu didik didik ettim. 32 yaşında. Sakin kalamıyorum

Bir yerde harika giden evliliği mahvettim tarzında kendinizi suçlamışsınız.
Ciddi bir ameliyat geçirmişsiniz üstüne bebek gelmiş.
Böyle bir dönemde cinsellik ve ilgi anlamında kısıtlamalar yaşamanız çok normal.
Durumu toparlamak adına konuştum, uğraştım da diyorsunuz.
Eşinizin bu dönemde yanlışa sapması sizin değil onun hatası.
Kendinizi suçlamayı bırakın.
Hamilelik ve lohusalık döneminde her ilişkinin düzeni bozulur.
Ama normal evliliklerde erkek tabiri caizse gün sayar.
Fizyolojik yapısına göre terside olabilir ama o zaman da en azından düzeltmek adına adım atar.
Sizde ikisi de olmamış.

Bu ara tahammülsüzüm diyorsunuz ki buda çok normal.
Yanlış giden bir şeyde düzeltmek için çaba gösterip karşı taraftan yanıt alamamak her insanı tahammülsüzleştirir.
Sebep sonuç ilişkisidir 2*2:4 kadar net olan.

Eşinizin evden işe işten eve profili bazen bir hatanın üstüne örtmek, gözünüzü açıp perde arkasını görmenizi engellemek için takındığı tavırda olabilir. Durum stabil olduğu sürece kimse huylanmaz, araştırma gereği duymaz çünkü.

Keşke farkettiğiniz şeyler konusunda biraz daha sabırlı ve delil bulmaya odaklı davransaydınız.
Hemen tepki vermeniz onunda daha dikkatli davranmasına sebep olacaktır.

Size tavsiyem bundan sonrasında aldatılma olayını irdeleyen değil de hala evliliğinde ki problemi düzeltmeye odaklı kadın gibi davranmaya çalışmanız.
"Beni o kadar ilgisiz bıraktın ki bir kadın olarak aldatıldığımı bile düşündüm. Senin gibi eşine düşkün bir adamın yapmayacağını düşünemedim, sana haksızlık ettim özür dilerim. Bundan sonrasında ikimizde çabalayalım, gerekirse bir aile terapistine gidelim toparlayalım herşeyi" tarzı bir konuşma yapın. Bir süre evliliği için çabalayan, seven, inanan kadın gibi davranın. Konuyu artık kapattığınızı düşünsün, dikkati dağılsın. Sonrasında sabırlı bir şekilde gözlemleyin ve delil toplamaya çalışın.
Evliliğinizi kurtarmak isteseniz de, aldatıldığınızı tespit edip boşanmak isteseniz de bu yöntem faydalı olur diye düşünüyorum.

O kadar uzun süre cinselliğin olmaması bile başlı başına şüphelendiren bir durum. Çünkü anladığım kadarıyla öncesinde bir sorun yokmuş bu konuda. Ve malesef bana da aldatılıyorsunuz gibi geldi. O kupa ona verilen bir hediye doğru ama validen, öğrenciden falan değil. Bir veli neden öyle bir hediye alsın, çocuk mu kandırıyor? Ayşe falanda hikaye.
Bence şuan sadece sessiz kalıp gizlice takipte kalın ve delil toplayın. Sonrasında da boşanın. Bu evlilikte güven yıkılmış bir kere. Bundan sonra ne siz ona güvenebilirsiniz ne de o eski eşiniz olabilir.
Ben gerçekten anlamıyorum bu erkekleri! Dertleri ne yahu?! Ne bi heyecan merakı. Gül gibi eşin, çocuğun evde seni bekliyor. Ne oluyor bu adamlara? Özellikle de hamilelikten sonra oluyor bu tür ilgisizlikten, aldatmalar.

WhatsApp web diye bir uygulama var fark etmezse onu eşinizin telefonuna indirip karekodla okutarak eşinize gelen tüm mesajları görebilirsiniz onun WhatsAppı sizin telefonunuza geçiyor yani . Eskiden numaranın tamamı görünüyordu iyi oluyordu bende ilk evlendiğimde bakardım şimdi bakmıyorum ama ben tüm mesajlaşma konuşma hepsini tek tek incelemiştim. Bana kalırsa da aldatma ihtimali çok yüksek.

Baktım telefonu didik didik ettim. 32 yaşında. Sakin kalamıyorum
Belli zamanlarda cinsellik azaliyor. Gebeligimin ilk 3 ayi iliski yasakti. Sonrasinda bebek oldugu icin esim istemedi. Dogumdan sonra hastalandim 6 ay da bu sekilde iliski olmadi. Hamilelik ve dogumdan sonra bunlar olabiliyor yani, kendinizi üzmeyin. Bazen o kadar yoruluyoruz ki cinsellik en son sirada geliyor. Bana ya da esime deseler ki kesintisiz uyuyacaksin ama tek sarti parkenin ustunde uyumak. Kosulsuz kabul ederiz. Belki esinizde de yorgunluk agir basiyordur.

Eşinizle konusun. Neden beraber olmuyoruz, suslenip pusleniyorum neden ilgilenmiyorsun, bir problem mi var, bana anlatabilirsin diye yapici sekilde sorun. Bunu sinirlenmeden ve kizmadan yapin. Belki adamin baska bir sorunu vardir.

Bu dediklerinizi yapmak için kendime sözler veriyor iki gün dayanıyor üçüncü gün öfke patlaması yaşıyorum. Yapım gereği çok aceleci bir insanım. Bir an önce boşanacaksam baba evine gideyim yok değilse huzura kavuşayım istiyorum. Acelecilik beni bitirecek.

Evet hep yorgunluğa iş streslerine yeni işin tüm sorumluluğunun onda oluşuna borçlara yordum.
Sordum yorgunluk çocuk bahanesi. İki aydır dikkat ediyor ama. Bu kupa olayı yalan olayı falan ben reddediyorum bu kez.

Bu da beni düşürür sürekli kontrol etmek bi evladım var. Bunlara kafa yorarken onu ihmal etmek istemiyorum. Zaten çalışıyorum ve 3 e kadar anneannede.

Evet hep yorgunluğa iş streslerine yeni işin tüm sorumluluğunun onda oluşuna borçlara yordum.
Sordum yorgunluk çocuk bahanesi. İki aydır dikkat ediyor ama. Bu kupa olayı yalan olayı falan ben reddediyorum bu kez.
Acikcasi bende hoslanmadim bu yalandan. Dogum gunune ait fotograf gosterebilir mi? O ortamdaki insanlar mutlaka sosyal medyada fotograf paylasmistir ya da fotograf cekmistir. Esiniz "ayse o gun cekildigimiz fotoğrafı bana yollayabilir misin" diye mesaj atip, isteyebilir.

Birde burada konu acan bazi arkadaslar google konum gecmisinden eslerini takip ettigini yazmisti. Oraya bakabilirsiniz. Gittigi yerleri kaydediyormus sanirim. Ben nasil bakildigini bilmiyorum. Bir araştırın isterseniz.

Bende aratıp gözlüğümü kaybettim o gün geldiğimde var mıydı dedirtmek istiyorum. Ama kimi arayacak. Belki eski bi fotoğraf bulup gösterecek. Google konuma bakayım.

Bu da beni düşürür sürekli kontrol etmek bi evladım var. Bunlara kafa yorarken onu ihmal etmek istemiyorum. Zaten çalışıyorum ve 3 e kadar anneannede.
O zaman boş verin zaten içinde varsa her türlü yapar Allahta bir şekilde karşınıza çıkarır merak etmeyin. Ama ilişki konusunda bence bir sorun var ben tüp bebekle hamile kalmıştım o zaman bile eşim çok istekliydi ama yasaktı tabi sonra bebeğimizi kaybettik kısa süre sonra hemen eşim yakınlaşma istedi yani benimkinde mi sorun bilmiyorum ama mesela mesaiye kalıyor bu hafta yani günde 6 saat falan evde sonra kalkıp işe gidiyor ama gece uykusunun arasında bile adam isteyecek vakit buluyor bir buçuk sene ne demek bende düşkün değilim ilişkiye ama eşim doğumdan sonra da yanıma gelmese bir halt olduğunu anlarım. Bizim çok tanıdık var karısını aldatan karısının yanına ayda bir yanaşan neler görüyor duyuyoruz. Seven insan öpmek sevmek ister bunlar yoksa hemde sebepsiz yere bence büyük bir sorun vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…