Hayat bana hep zor yanını gösterdi

Ay çok sevindim annenin yanında olmasına

Kimsesizlik çok zor,bizzat tanırım o acıyı derinden hemde en derinden

Şuan memursun dimi

Eşin bunca başarını kutlamıyor mu peki?

evet şimdi iyiki okudun ben çalışamayacak duruma gelince sen bana bakarsın diyor. Şuan eşim rahatsız bazı hastalıkları var

Allah yardımcınız olsun,azmedip başarmışsınız gerçekten çok takdir edilecek bir durum.Şimdi daha rahatsınız anladığım kadarıyla ve umarım en kısa zamanda bütün acılarınız hafifler ve huzurlu bir hayat sürersiniz..Kızınızla birlikte..Söyleyecek başka söz bulamadım..

Allah yardımcın olsun inşallah bundan sonra senin içinde kızın içinde hep güzel şeyler çıkar önüne
görümcelerin evlendimi muhakkak sana yaptıklarının cezasını Allah çıkartacaktır

okurken gozlerım doldu içim şişti şu kızı sahıpsız buldular neler ettıler dedım

gıdıp kurtarayım...

Sızı tebrık edıyorum acılar ınsanı olgulaştırırı güçlendirir derler ya.....

Sızde de öyle oldu azmın elinden bırsey kurtulmaz....Memur oldunuz

insan isteyince hersey oluyor yeterkı istesin herseyın çaresi var çözümü var..

Ben lisede öğretmenım her daım kız öğrencılerıme daha çok deger verırım

Kızlarımız okusun iş sahıbı olsun ondan sonra evlensın..Kımsenın kahrını cekmesın dıye..

Dılerım bundan sonra sız cok mutlu olursunuz kızınızıda okutup iş sahıbı yaparsın senın cektıklerını cekmez...

hayatlarından sureklı şikayet edenlere de hayatın ornek olur belkı boşanamadın ama başka çözüm yolları buldun

annem yanımda kalıyor şu an ben çalışmaya başlayınca yanıma aldım kızıma bakıyor ben işteyken evimi çekip çeviriyor

işte buna çok sevindim ben yaaaa

Allah ın sopası yok işte böyle çekiyo cezasını oda
sizede bin kere helal olsun

inanki diyecek bişey bulamıyorum ALLAH yardımcın olsun çok güzel günler gör inşallah bizde kendi yaşadıklarımızı dert zannediyoruz şükretmek lazımmış bikere daha anladım. çalışmana çook sevindim bebeğinide sağlıkla büyüt inşallah.

zor şeyler yaşamışsın. eşinin ailesi de gerçekten kötü insanlarmış. ama ettiklerinin cezasını bir gün mutlaka bulacaklar nasılsa. azmetmişsin iyi yerlerede gelmişsin. tebrik ediyorum seni. mücadelen ve yaşadıkların şaşırtıcı gerçekten

ben eşimle görücü usulü tanıştım çok sevdim ama o tek tek tüketti beni
o ilk gecem desen asla unutamam

yemin ederim eşini öldüresim var şuan. hayatta insanın başına çok şey gelir ama böylesi bişeye katlanman senin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. sen hayatımda tanıdığım en güçlü sabırlı insansın allah mükafatını versin inşallah

evet kesinlikle kızlar okumalı bende her fırsatta her kız çocuğuna her genç kıza bunu söylüyorum

eşim kişiliksiz hep ailesinin yönlendirmesindeydi hala akıllanmadı kanıyor onlara ara ara

gerçekten içim titreyerek okudum yazdıklarını yaşadıklarını.nasıl bir sabır varmışki sende bütün bunlara katlanmışsınnn.ama çok çok sevindim hiç degilse kendi hayatını kurtarmışsın. okumuşsun
neden hala çekiyosun demiycem çünkü bi kere bitti demişsin ve az çok görmüşsün olacakları keşke sana diyebilseydim karakola git savcılıga git diye ama malum bi kadını koruyabilecek kadar gelişmiş bi toplum degiliz malesefkii
dünyada biraz ilahi adalet varsa egerrrr ki eşin yavaş yavaş çekmeye başlamış acısınııı işallah annesi babası görümceside çekerrrr.
ebrik ediiyorum senideee allahım umarım bundan sonra aynı acılarla karşılaştırmaz seniiiiii

kesinlikle keşke güvenebileceğim bir kurum olsaa. Ben kızımı düşünüyorum bana bir şey olsa kızım arada sefil olur o yüzden korkmuyorum desem yalan olur

ç üzülme canım hepsı burunlarından gelır merak etme...eden bulur...

şu an nasılsınız pekı eşinde çok vıcdansızmış..
böyle sevgımı olur?

işe girmenı çok takdır ettım...
eşin sana karşı hıç değişmedımı?

Keser döner sap döner gün gelir hesap döner

diye boşuna dememişler. Annen yanında işin var gücün var ve o mıymıntı kocan sana muhtaç olabilir. Allah ım sen büyüksün yaa.

şu an eşimle evlilik hayatımız sıfır iki kardeş gibiyiz benden uzak dursun zaten tahammül bile edemiyorum onun bana dokunmasına. Eşim hala kişiliksiz ama ben takmıyorum onu kendi söylüyor kendi dinliyor

kesinlikle keşke güvenebileceğim bir kurum olsaa. Ben kızımı düşünüyorum bana bir şey olsa kızım arada sefil olur o yüzden korkmuyorum desem yalan olur

canım bu çektiklerinde hep kızın için degilmi zaten annelik işte malesefki insanı belkide hayatta hiç yapmama dedigi şeylere mecbur ediyo.ama yinede deger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…