Hastaneye gitmemi önemsemedi.(Ekran görüntüsü ekledim)

Ayyy bu ne böyle,mesajları okurken sinir oldum. Basit bir örnek vereyim.Ben bi gün çok hastalandım,sevgilim(şuan eşim) çok çok önemli bir işi olmasına rağmen anında iptal etti geldi beni aldı,hastaneye götürdü saatlerce başımda bekledi, hastaneden çıkınca ilacımı aldı, eve gidince halim olmaz diye yemek yemeye götürdü.Eve götürdükten sonra da yüz kez aramıştır iyi misin düzeldin mi ,biseye ihtiyacın var mı vs vs vs diye. Yani böyle hıyarlarla sevgili olmayın lütfen..
Keşke tüm erkekler öyle ilgi gösterse.. çok şanslısınız bence 🙏🏻

Yav yaşlar max 20 21 filansa çok normal konu sahibinin bunca triplenmesi:KK70: biz o zmn benimkiyle dk başı mesajlasirdik ki bir SMS in 2 kontör olduğu zamanlardan bahsediyorum :KK70: ilgi görmezsen olecekmis gibi hissediyorsun işin gücün sevgilin oluyor :) konu sahibi de uyandığında watsapp tan destan bekledi, bir çağrı bile görmeyince dumur oldu belli ki. Büyüdükçe, olgunlastikca geçiyor bu durum. Su an hasta olsam kimse umurumda olmaz kocam bile aramasa banane elbet konusuruz yeter ki düzeleyim kafasında olurum. Geçecek:KK66:

29 yaşimdayim, bence bu karakter meselesi. 😬
Eşimin/sevgilimin mumkunse hastaneye beni goturmesi lazim, ilgilenmesi, sormasi, sevmesi lazim. 🤔 Konu sahibinin erkek arkadaşina uyuz oldum acikcasi. Bu kadar ilgisizlik fazla.

Ha mecbur kaldiğimda yalniz başima sabahin 5inde taksiyle hastaneye yalniz gidip dönmüşlüğüm var kimse olmayinca oturup ölmeyi beklemiyorum. 😁
Ama bu hoş degil. 😥

29 yaşimdayim, bence bu karakter meselesi. 😬
Eşimin/sevgilimin mumkunse hastaneye beni goturmesi lazim, ilgilenmesi, sormasi, sevmesi lazim. 🤔 Konu sahibinin erkek arkadaşina uyuz oldum acikcasi. Bu kadar ilgisizlik fazla.

Ha mecbur kaldiğimda yalniz başima sabahin 5inde taksiyle hastaneye yalniz gidip dönmüşlüğüm var kimse olmayinca oturup ölmeyi beklemiyorum. 😁
Ama bu hoş degil. 😥
Hayatımda biri olmasa tabii ki kimseden ilgi beklemezdim ama o ilkokul arkadaşım çok yakındık. O yüzden baya ağrıma gitti bir kez bile aramaması. Kavga bile etmiş olsak benim o gün ona ihtiyacım vardı.

Hayatımda biri olmasa tabii ki kimseden ilgi beklemezdim ama o ilkokul arkadaşım çok yakındık. O yüzden baya ağrıma gitti bir kez bile aramaması. Kavga bile etmiş olsak benim o gün ona ihtiyacım vardı.

Boyle şeyler sevgiden gelir bence işte. 🤷 Daha doğrusu benim sevgi dilim, sevgi anlayişim bu yani "ilgilenmek". Aman hastaysa hasta bir ara bakariz sorariz diyen umursamaz birinin sevgi anlayisiyla devam edemezdim acikcasi.

Boyle şeyler kavgayla olacak işler değil, hiç gerek yok.
Duygu, dusunce yoksa kavga ederek oluşturulmaz sonuçta. Boş.
Siz de ona göre düşünün

Boyle şeyler sevgiden gelir bence işte. 🤷 Daha doğrusu benim sevgi dilim, sevgi anlayişim bu yani "ilgilenmek". Aman hastaysa hasta bir ara bakariz sorariz diyen umursamaz birinin sevgi anlayisiyla devam edemezdim acikcasi.

Boyle şeyler kavgayla olacak işler değil, hiç gerek yok.
Duygu, dusunce yoksa kavga ederek oluşturulmaz sonuçta. Boş.
Siz de ona göre düşünün
Belki pişman olur diye bekliyorum bir ihtimal… Dönerse de tekrar beraber olabilir miyiz bilmiyorum ben her ne kadar sıkıcı boğucu olsam da onu sevdiğimdendi.

Belki pişman olur diye bekliyorum bir ihtimal… Dönerse de tekrar beraber olabilir miyiz bilmiyorum ben her ne kadar sıkıcı boğucu olsam da onu sevdiğimdendi.

Yorumlarinizin hepsini okumadim aralardaki ama bogucuyum dediginiz için şöyle diyeyim "İlgi ver ilgi ver" diye boğmak veya asiri ustune düşmekte çok itici bir şey bu arada karşi tarafin yapacagi varsa yapmaz öyle olursaniz.

Bunaltmamak lazim.

Konuyu okumadım mesajlara göre umursamaz davranıyor. Sizin kadar ilgili değil gibi geldi. Zaten sizi kendinize kötü hissettiriyorsa bitmiştir bence

İyi ki bir hastaneye gitmişsin yani
"ne oldu ,nasil oldu, testin nasıl oldu, bilmemne
Bu şekilde yazıp durmak zorunda mı? Hastaysan iyileşmeye çalış. Sanki adam üstüne düşse iyileşecek misin?
Herkes böyle donemde ilgi bekler, inan seni anlıyorum. Ama ilgilenen insan zaten ilgilenir, ilgilenmeyene de bağırarak çağırarak, bin kere 'benle ilgilen' diyerek, trip atarak, profil resmini kaldırarak falan saçma sapan davranilmaz, ilgi dilenilmez. Bağırıp çağırıp ertesi gün 'niye yazmadin' diye tekrar konu açılmaz. Demek ki enerjin var,o kadar da hasta değilsin.
Belki bıraksan adam eve geçince arayacakti. Benim sevgilim/annem vs hastalığını bana trip atmak icin Kullansa benim de içimden gelmez. Hastasin da ölmedin ya, covid bile olsan yani atla deve mi , yoğun bakıma mi düştün... bu kadar ilgi dilenmek bana saçma geliyor.
Adama da saçma gelmistir. Ben böyle zamanlarda ısrarcı olmak yerine iki adım geriden adamın tepkisini izlemeyi daha doğru buluyorum. Belki eve geçince arayacak, belki zırt pırt aramasa da endişesini sana yansıtacak bir şey yapacak. Adama bir firsat ver yani bagirmadan ,olay cikarmadan önce.
Hiçbir şey yapmazsa da ona göre notunu ver, ilgi dilenmeden, saçma sapan profil resmini vs silmeden, 'bak onca triplendim yine de yazmadin' diye ezilene kadar insan gibi konuş, yol ver gitsin yani.
Bi bana mi sacma geldi dedim yorumlari okuyunca.Gecen ay okadar hasta oldumki,butun kemiklerim agriyodu tek tek.O an tek dusundugum kizimi uyutup uyumakti.O kadar hastayken kocam bile aradi mi aramadi mi umrum bile olmadi valla dkdjdj

Bi bana mi sacma geldi dedim yorumlari okuyunca.Gecen ay okadar hasta oldumki,butun kemiklerim agriyodu tek tek.O an tek dusundugum kizimi uyutup uyumakti.O kadar hastayken kocam bile aradi mi aramadi mi umrum bile olmadi valla dkdjdj
bi çocuğum olsa benimde düşündüğüm tek şey çocuğum olurdu çok anaç bi insanım çünkü

Ne kadar ilgi seviyormuşsunuz. Ciddi bir rahatsızlık olsa ok ama altı üstü soğuk algınlığı. Adamın ilgilendiği, sorduğu sırada da kopuk kopuk cevap vermişsiniz. Kötü hissettim, test verdim filan. O da ciddi bişey olmadığını anlamış, akşama ararım demiş. Biri benden bu kadar ilgi beklese ben de ayrılmak istediğinde ok der geçerim.

Kısaca özet geçeceğim çok uzatmadan.
Kendisi yan yanayken ilgili fakat biz sürekli yan yana gelemiyoruz. Ailem akşam çıkmama çok izin vermiyor o da akşamları müsait olduğundan.
Geçen gün covid şüphesi vardı bende ve hastaneye gittiğimi haber verdim. Kendisi muhasebe işi yapıyor o yüzden işi yoğun. Bir kere aradım açmadı. Sonra mesaj atayım dedim. Hatta ekran görüntüsünü paylaşacağım arkadaşlar.
Onunla son mesajlaştığım saat 12:46.
Ben testi verdim ve eve geçip akşama kadar uyudum. Uyandığımda ne bir mesaj ne bir arama. Hiç yani. Sonrasında tabii mesaj attım ve peki haklısın özür dilerim dedi. Ben konuyu açtıkça haklısın diyordu geçiştirir gibi. Her neyse o mesajları da ekleyeceğim okuyabilirsiniz
Sonrasında test sonucumu bile sormadı. Ben ertesi gün akşam sonucu atmıştım ve sabah uyandığında günaydın yazmamış bana gitmiş snapchatten snap atmış arabasını paylaşmış.
Bende o anlık bir kararla ayrıldım.
Kendimi değersiz hissediyordum ve o ortamdan uzaklaştım. Ekran görüntülerinde karaladığım yerler isimler ve son ekran görüntüsünden sonra beni aramasını söyledim sms’ten o yüzden devamı yok. Zaten sonrasında ayrılmıştım.
Sizce ani bir karar vererek hata mı yaptım? Sizin düşünceleriniz nelerdir
Ha birde ayrılmak istediğimde çabalamadı. Görüşmek istemiyorum demem her şeye yetmiş. Yanında güvenebileceği birini istermiş falan öyle söyledi.
Bazen hisler yanılmaz. Hislerimizin peşinden gitmeliyiz. Yani açıkçası mesajları çok okumadım öyle bir bakıp geçtim ama ne kadardır berabersen o geçen sürede ne yaşadığını en iyi sen bilirsin. Bu ilk miydi son olacak mı vs otur bi düşün. Sadece hastayken aramaması mı sorun yoksa birikmişlik vardı da bu mu bahane oldu bi düşün. Yoksa buradaki herkes bi arayıp sormadı diye trip atıyorsun der linçlenirsin🙏🏼

İkiniz de 21 yaşındasınız ; dedeleriniz kuzen ve aileniz akrabalık bağları nedeniyle de arkadaşlığınıza karşı olduğu için; siz bu ilişkiyi ekim ayında açtığınız konunuzda bitirdiğinizi söylemiştiniz.

Bırakın bittiği yerde kalsın.

X