Hastaneye gitmemi önemsemedi.(Ekran görüntüsü ekledim)

Zorla ilgilen diyemezsin kimseye
İlgisizse sende gideceksin o adamın hayatından.
Bir arayıp sorması gerek tabi.
Ama yapmıyorsa kendi bilir
Bu bu şekilde olmaz yani.
Adam kısa kısa cevaplar veriyor baksana

Kısaca özet geçeceğim çok uzatmadan.
Kendisi yan yanayken ilgili fakat biz sürekli yan yana gelemiyoruz. Ailem akşam çıkmama çok izin vermiyor o da akşamları müsait olduğundan.
Geçen gün covid şüphesi vardı bende ve hastaneye gittiğimi haber verdim. Kendisi muhasebe işi yapıyor o yüzden işi yoğun. Bir kere aradım açmadı. Sonra mesaj atayım dedim. Hatta ekran görüntüsünü paylaşacağım arkadaşlar.
Onunla son mesajlaştığım saat 12:46.
Ben testi verdim ve eve geçip akşama kadar uyudum. Uyandığımda ne bir mesaj ne bir arama. Hiç yani. Sonrasında tabii mesaj attım ve peki haklısın özür dilerim dedi. Ben konuyu açtıkça haklısın diyordu geçiştirir gibi. Her neyse o mesajları da ekleyeceğim okuyabilirsiniz
Sonrasında test sonucumu bile sormadı. Ben ertesi gün akşam sonucu atmıştım ve sabah uyandığında günaydın yazmamış bana gitmiş snapchatten snap atmış arabasını paylaşmış.
Bende o anlık bir kararla ayrıldım.
Kendimi değersiz hissediyordum ve o ortamdan uzaklaştım. Ekran görüntülerinde karaladığım yerler isimler ve son ekran görüntüsünden sonra beni aramasını söyledim sms’ten o yüzden devamı yok. Zaten sonrasında ayrılmıştım.
Sizce ani bir karar vererek hata mı yaptım? Sizin düşünceleriniz nelerdir
Ha birde ayrılmak istediğimde çabalamadı. Görüşmek istemiyorum demem her şeye yetmiş. Yanında güvenebileceği birini istermiş falan öyle söyledi.
Merhaba, belki bana kızacaksınız ama söylemeden edemeyeceğim. Zaman zaman konularınızı okudum. Belki hepsini olmasa da çoğunu hatırlıyorum ve gördüğüm kadarıyla siz benmerkezci ve anlaşması zor birisiniz.

Dürüst olmak gerekirse, biraz da kıskanç olduğunuzu düşünüyorum. Flörtöz ve çevresi geniş olan arkadaşınızı “ her gözüne bakanı ondan hoşlanıyor sanıyor ehe” diyerek burada dilinize dolamıştınız, üzerine benim derslerim önemli, ben düzgün biriyim, ortalamam yüksek, onun dersleri kötü vb diye kötülemiştiniz. başka bir arkadaşınızı sizi geri aramayı unuttu diye ve siz sevgilinizden ayrıldıktan sonra “ benim üzgün olduğumu biliyor, nasıl olur da kendi sevgilisiyle fotoğraf paylaşır” diye eleştirmiştiniz. Bunun gibi aklımda kalan birkaç durum mevcut.

Yani demem o ki, insanları biraz boğan, bencil ve fazla hassas biri gibi geldiniz bana.

Burada da verdiğiniz bazı tepkileri abartılı bulmakla beraber, karşınızdaki kişinin hareketlerinden ilişki anlayışınızın birbirinizden farklı olduğunu gördüm. Fazla darlayan bir yapınız var gibi.

Attığınız ss lerde beyefendi neyin var noldu diye sormuş sanırım. Siz tam olarak neden bu kadar kırıldınız onu da anlamadım. Profil resmini kaldırmalar, trip atmalar, günaydın yazmadı diye kızmalar vb bana fazla geldi.

Velhasılkelam, ilgi görmek hoşunuza gidiyor, çok normal, hele ki hastayken hayatınızdaki kişiden ilgi beklemek istemeniz de çok doğal, ama bu konudaki kişi sizin beklentilerinizi karşılayabilecek gibi durmuyor.

Kendisi yan yanayken ilgili fakat biz sürekli yan yana gelemiyoruz. Ailem akşam çıkmama çok izin vermiyor o da akşamları müsait olduğundan.
Geçen gün covid şüphesi vardı bende ve hastaneye gittiğimi haber verdim. Kendisi muhasebe işi yapıyor o yüzden işi yoğun. Bir kere aradım açmadı. Sonra mesaj atayım dedim. Hatta ekran görüntüsünü paylaşacağım arkadaşlar.
Ben testi verdim ve eve geçip akşama kadar uyudum. Uyandığımda ne bir mesaj ne bir arama. Hiç yani. Sonrasında tabii mesaj attım ve peki haklısın özür dilerim dedi. Ben konuyu açtıkça haklısın diyordu geçiştirir gibi. Her neyse o mesajları da ekleyeceğim okuyabilirsiniz
Sonrasında test sonucumu bile sormadı. Ben ertesi gün akşam sonucu atmıştım ve sabah uyandığında günaydın yazmamış bana gitmiş snapchatten snap atmış arabasını paylaşmış.
Kendimi değersiz hissediyordum ve o ortamdan uzaklaştım. Ekran görüntülerinde karaladığım yerler isimler ve son ekran görüntüsünden sonra beni aramasını söyledim sms’ten o yüzden devamı yok. Zaten sonrasında ayrılmıştım.
Ha birde ayrılmak istediğimde çabalamadı. Görüşmek istemiyorum demem her şeye yetmiş. Yanında güvenebileceği birini istermiş falan öyle söyledi.
Sana zerre değer vermeyen ve en yanında olması gereken zamanda aramayan sormayan cevap bile vermeyen birisini burada sorman bile hata, direk engelle unut gitsin.

Sozi sevmiyor ayrilmaniz isabetli olmuş. Ayrilmanin hatasinı bile size yuklemesi de ayrı bir bencillik örneği

Herkesin değer algısı birbirbirinden farklıdır. Eğer değersiz hissediyorsanız sizin için ilişki pozitif değildir. Dolayısıyla yanlış bir karar verdiğiniz düşünmüyorum.

Öfff leş gibi, vıcık vıcık, lanet, iğrenç bir adam. Hep bir meşguliyet, yemek yemesi bile saatler sürüyordur bunun (güya). Emin ol başkalarıyla da mesajlaşıp millete alev atıp duruyordur instadan. Birazcık kendini seviyorsan dehle bu sığırı, hiçbir şey olmaz bundan.

çocuk 1 den 5 e kadar yazmadı diye mi bunca tantana🙄
Ekran görüntülerini oku canım, adam gamsız umursamaz böyle boğazını sıkma isteği uyandıran tarza sahip biri. Ayrıca “noulduda” yazmış yemin ediyorum damarlarımda TDK hassasiyeti akıyor şu an, sinirden ağlayasım geldi :KK70:

Öfff leş gibi, vıcık vıcık, lanet, iğrenç bir adam. Hep bir meşguliyet, yemek yemesi bile saatler sürüyordur bunun (güya). Emin ol başkalarıyla da mesajlaşıp millete alev atıp duruyordur instadan. Birazcık kendini seviyorsan dehle bu sığırı, hiçbir şey olmaz bundan.
Eski benimki gibi düşünmek bile hata ya fsgdbndjd🤣

ilgilenmedi sormadı diye çıkışmak surat asmak kavga çıkarmak bana şımarıkça geliyor. evet değer vermiyormuş ayrılarak iyi yapmışsınız ama buradan bakınca sanki sırf sizle ilgilensin diye hastaneye gitmiş gibi duruyorsunuz. baktınız ilgisiz umursamaz yol verirsiniz biter bu kadar basit aslında boşuna kendinizi yormuşsunuz aslında onu demek istiyorum

geçmiş olsun bu arada

Çabalamamış bile deyer vermiyor demekki iyi yapmışsın arkana bile bakma

ilgilenmedi sormadı diye çıkışmak surat asmak kavga çıkarmak bana şımarıkça geliyor. evet değer vermiyormuş ayrılarak iyi yapmışsınız ama buradan bakınca sanki sırf sizle ilgilensin diye hastaneye gitmiş gibi duruyorsunuz. baktınız ilgisiz umursamaz yol verirsiniz biter bu kadar basit aslında boşuna kendinizi yormuşsunuz aslında onu demek istiyorum

geçmiş olsun bu arada
Biz yüz yüze çok sık görüşemiyoruz o yüzden telefon üzerinden iletişim sağlıyoruz. Bu sebepten ilgisizliği beni çok üzüyor ve ister istemez tepki veriyorum

Sizi arayıp sormayan bir adamı neden darlıyorsunuz? Adam mesajlarınıza dahi önemsemiş bir cevap atmıyor siz hâlâ kendinizi umursatma peşindesiniz. Gururlu durup hastaneye gittiğiniz andan itibaren yazamamanız gerekirdi hadi yazdınız aldığınız cevaplar ortada diretmeyin

Siz her şeyi böyle abartır mısınız?

Hastaneye gitmişsiniz hesap kitap işiyle uğraşan adama esrarengiz esrarengiz yazıyorsunuz. Açık açık yazsanıza.

Saat 12 de yazdım saat 5 olmuş neden sormuyorsun diye sorguluyorsunuz.

Burdan görünen, adamı aşırı bunaltmanız belli ki o da sıkılmış hatta mesajları okuyunca ben de burdan sıkıldım.

Ekran görüntülerini oku canım, adam gamsız umursamaz böyle boğazını sıkma isteği uyandıran tarza sahip biri. Ayrıca “noulduda” yazmış yemin ediyorum damarlarımda TDK hassasiyeti akıyor şu an, sinirden ağlayasım geldi :KK70:

yaa okuduydum ama🙈

Valla ben mi tuhafım bilmiyorum arkadaşımın hastaneye gittiğini öğrensem akşamına ararım, ne yaptın ne ettin derim, sevgili aranmaz mı bir ben mi böyle düşünüyorum 🤔
bende öyle..düşünürüm ararım sorarım karşımdakinden de onu bekledim

Valla ben mi tuhafım bilmiyorum arkadaşımın hastaneye gittiğini öğrensem akşamına ararım, ne yaptın ne ettin derim, sevgili aranmaz mı bir ben mi böyle düşünüyorum 🤔

yok akşamına aranır gayet normalsin. ama 5 de akşam olmuyor daha. çocuk hala işte işten çıkınca arayacaktı belki ama fırsat verilmemiş. o yüzden arayıp soracakmıydı asla bilemeyeceğiz🤷‍♀️

X