Hastaneye gitmemi önemsemedi.(Ekran görüntüsü ekledim)

Ben de yengecim, ben niye öyle değilim 🤔 Yoksa öyle miyim? Bak şüpheye düştüm şimdi.

Kendin gibi yengec burcu birini bul. Ben öyle yaptım şu an trip olimpiyatlarında yarı finallere giriyoruz. Koc moc bunlar bize gelmez biz ilgi sevgi aşkım kuskom isteyen tipleriz.

Ben de bazen sevgilime yazmayı aramayı unutuyorum ki yengec burcuyum ama kafam dağınık oluyor işte dikkat eksikligim var. O yüzden anlayisliyim da bence arada unutkanliklar ilgi gostermemeler olabilir hatta bence saat 5te yazmamis olmak da çok normal, birkaç gün konuşmamak da normal ama bu abininki bana biraz kronik gibi geldi sanki elektrikleri baştan tutmamış. Su grubu manita bulsa konu sahibi ablamız daha rahat eder bence. Koc ne ya buzdolabı dipfriz gibi bi burç. 😅

Ayy burçdaşlarım çok tatlıssınız😅🙏🏻 benim yükselen koç,ben sevgilimi 1 hafta aramam mesela kendi işlerimle meşgul olmaktan unuturum o arar.Konu sahibi burçdaşımız yengeç erkeği çekmesin kendine ikiside birbirine küser sebebini çözene kadar kendilerini hasta ederler en iyisi mi o kendine bir toprak yada hava grubu bulsun 😂👌

Üşenmeyi
Kısaca özet geçeceğim çok uzatmadan.
Kendisi yan yanayken ilgili fakat biz sürekli yan yana gelemiyoruz. Ailem akşam çıkmama çok izin vermiyor o da akşamları müsait olduğundan.
Geçen gün covid şüphesi vardı bende ve hastaneye gittiğimi haber verdim. Kendisi muhasebe işi yapıyor o yüzden işi yoğun. Bir kere aradım açmadı. Sonra mesaj atayım dedim. Hatta ekran görüntüsünü paylaşacağım arkadaşlar.
Onunla son mesajlaştığım saat 12:46.
Ben testi verdim ve eve geçip akşama kadar uyudum. Uyandığımda ne bir mesaj ne bir arama. Hiç yani. Sonrasında tabii mesaj attım ve peki haklısın özür dilerim dedi. Ben konuyu açtıkça haklısın diyordu geçiştirir gibi. Her neyse o mesajları da ekleyeceğim okuyabilirsiniz
Sonrasında test sonucumu bile sormadı. Ben ertesi gün akşam sonucu atmıştım ve sabah uyandığında günaydın yazmamış bana gitmiş snapchatten snap atmış arabasını paylaşmış.
Bende o anlık bir kararla ayrıldım.
Kendimi değersiz hissediyordum ve o ortamdan uzaklaştım. Ekran görüntülerinde karaladığım yerler isimler ve son ekran görüntüsünden sonra beni aramasını söyledim sms’ten o yüzden devamı yok. Zaten sonrasında ayrılmıştım.
Sizce ani bir karar vererek hata mı yaptım? Sizin düşünceleriniz nelerdir
Ha birde ayrılmak istediğimde çabalamadı. Görüşmek istemiyorum demem her şeye yetmiş. Yanında güvenebileceği birini istermiş falan öyle söyledi.
Üşenmedim okudum.

Eleman rahat
Sen boğmuşsun
Bu adamı sal
1 hafta az ara az yaz
Baktın aramıyor
Yol ver

bence çok baskı yapmışsınız ben evliyim eşimi bu kadar sıkıştırmıyorum üslubunuz da kötü

X