Hastaneye gitmemi önemsemedi.(Ekran görüntüsü ekledim)

Dobra konuşacağım İlgili olsam bile soğurdum ben tavrınızdan. Başta sormuş siz kısa cevap vermişsiniz. Haklısın demiş özür dilemiş mesaj üstüne mesaj yazmışsınız. Daha ne desin isterdiniz mesela bunun üstüne? Zamanı geri de alamaz ne demeliydi. Okurken ben boğuldum. Barışmayın. Böyle kalın. Yazık adama

Ayrılmak ile doğru yapmışsınız ama buraya yazdığınıza göre halen aklınızda bitirememişsiniz gibi duruyor ,umarım geri aramazsınız .Sizi sevmiyor apaçık ortada

Kısaca özet geçeceğim çok uzatmadan.
Kendisi yan yanayken ilgili fakat biz sürekli yan yana gelemiyoruz. Ailem akşam çıkmama çok izin vermiyor o da akşamları müsait olduğundan.
Geçen gün covid şüphesi vardı bende ve hastaneye gittiğimi haber verdim. Kendisi muhasebe işi yapıyor o yüzden işi yoğun. Bir kere aradım açmadı. Sonra mesaj atayım dedim. Hatta ekran görüntüsünü paylaşacağım arkadaşlar.
Onunla son mesajlaştığım saat 12:46.
Ben testi verdim ve eve geçip akşama kadar uyudum. Uyandığımda ne bir mesaj ne bir arama. Hiç yani. Sonrasında tabii mesaj attım ve peki haklısın özür dilerim dedi. Ben konuyu açtıkça haklısın diyordu geçiştirir gibi. Her neyse o mesajları da ekleyeceğim okuyabilirsiniz
Sonrasında test sonucumu bile sormadı. Ben ertesi gün akşam sonucu atmıştım ve sabah uyandığında günaydın yazmamış bana gitmiş snapchatten snap atmış arabasını paylaşmış.
Bende o anlık bir kararla ayrıldım.
Kendimi değersiz hissediyordum ve o ortamdan uzaklaştım. Ekran görüntülerinde karaladığım yerler isimler ve son ekran görüntüsünden sonra beni aramasını söyledim sms’ten o yüzden devamı yok. Zaten sonrasında ayrılmıştım.
Sizce ani bir karar vererek hata mı yaptım? Sizin düşünceleriniz nelerdir
Ha birde ayrılmak istediğimde çabalamadı. Görüşmek istemiyorum demem her şeye yetmiş. Yanında güvenebileceği birini istermiş falan öyle söyledi.
Haklısın asdfghj

Yükselen başak, sert mi 😂 Burçlara inanmıyorum bu arada, teyzem meraklı olduğu için bana söylüyordu yükselenin bu filan diye. 5 senelik erkek arkadaşımın burcunu bilmiyorum şu anda.
Başak, su grubu burçlarına(akrep, balık, yengeç) göre daha mantıkçıdır. Kolay kolay beğenmezler ve mükemmelliyetçidirler 😆

Kendisi yan yanayken ilgili fakat biz sürekli yan yana gelemiyoruz. Ailem akşam çıkmama çok izin vermiyor o da akşamları müsait olduğundan.
Geçen gün covid şüphesi vardı bende ve hastaneye gittiğimi haber verdim. Kendisi muhasebe işi yapıyor o yüzden işi yoğun. Bir kere aradım açmadı. Sonra mesaj atayım dedim. Hatta ekran görüntüsünü paylaşacağım arkadaşlar.
Ben testi verdim ve eve geçip akşama kadar uyudum. Uyandığımda ne bir mesaj ne bir arama. Hiç yani. Sonrasında tabii mesaj attım ve peki haklısın özür dilerim dedi. Ben konuyu açtıkça haklısın diyordu geçiştirir gibi. Her neyse o mesajları da ekleyeceğim okuyabilirsiniz
Sonrasında test sonucumu bile sormadı. Ben ertesi gün akşam sonucu atmıştım ve sabah uyandığında günaydın yazmamış bana gitmiş snapchatten snap atmış arabasını paylaşmış.
Kendimi değersiz hissediyordum ve o ortamdan uzaklaştım. Ekran görüntülerinde karaladığım yerler isimler ve son ekran görüntüsünden sonra beni aramasını söyledim sms’ten o yüzden devamı yok. Zaten sonrasında ayrılmıştım.
Ha birde ayrılmak istediğimde çabalamadı. Görüşmek istemiyorum demem her şeye yetmiş. Yanında güvenebileceği birini istermiş falan öyle söyledi.
Hislerine güven

yok akşamına aranır gayet normalsin. ama 5 de akşam olmuyor daha. çocuk hala işte işten çıkınca arayacaktı belki ama fırsat verilmemiş. o yüzden arayıp soracakmıydı asla bilemeyeceğiz🤷‍♀️
Bence hastanedeyken bile naptın falan demeliydi, bu işim yoğun hikayesine asla inanmıyorum ben. Dünyanın en yoğun insanı olduğuma yemin ederim ama kkya dahi vakit ayırıyorum:KK70: En buyuk kk En buyuk kk dediği gibi biz yengeçler böyleyiz belki de

Bu adam ekim'de ayrıldığınız adam mı , yeni birisi mi ?

İsimleri kapatsanız da, şahsi mesajlarınızı yayınlamanız hiç hoş değil.

Bence hastanedeyken bile naptın falan demeliydi, bu işim yoğun hikayesine asla inanmıyorum ben. Dünyanın en yoğun insanı olduğuma yemin ederim ama kkya dahi vakit ayırıyorum:KK70: En buyuk kk En buyuk kk dediği gibi biz yengeçler böyleyiz belki de

Ben de bazen sevgilime yazmayı aramayı unutuyorum ki yengec burcuyum ama kafam dağınık oluyor işte dikkat eksikligim var. O yüzden anlayisliyim da bence arada unutkanliklar ilgi gostermemeler olabilir hatta bence saat 5te yazmamis olmak da çok normal, birkaç gün konuşmamak da normal ama bu abininki bana biraz kronik gibi geldi sanki elektrikleri baştan tutmamış. Su grubu manita bulsa konu sahibi ablamız daha rahat eder bence. Koc ne ya buzdolabı dipfriz gibi bi burç. 😅

Bana kalırsa ikiniz de tuhafsınız. Adam fazla umursamaz sizi gecistirmeye calısıyor, siz de ilgi ilgi diye cıldırmışsınız gibi.Bu adam hep mi böyle ilgisiz alakasız yoksa ilk defa mı boyle bir sey oluyor?

Çok yoğun çalıştığım bir dönemde erkek arkadaşım arayıp hastaneye gidiyorum dese kolay gelsin derim galiba ya. Çalışmak beni öyle yoruyor yıpratıyor ki o zamanda etrafıma asla ilgi gösteremiyorum. Belki de öyle biridir bilemicem ama beni merak et sor diye fazla zorlamışsınız

Yav yaşlar max 20 21 filansa çok normal konu sahibinin bunca triplenmesi:KK70: biz o zmn benimkiyle dk başı mesajlasirdik ki bir SMS in 2 kontör olduğu zamanlardan bahsediyorum :KK70: ilgi görmezsen olecekmis gibi hissediyorsun işin gücün sevgilin oluyor :) konu sahibi de uyandığında watsapp tan destan bekledi, bir çağrı bile görmeyince dumur oldu belli ki. Büyüdükçe, olgunlastikca geçiyor bu durum. Su an hasta olsam kimse umurumda olmaz kocam bile aramasa banane elbet konusuruz yeter ki düzeleyim kafasında olurum. Geçecek:KK66:

Yav yaşlar max 20 21 filansa çok normal konu sahibinin bunca triplenmesi:KK70: biz o zmn benimkiyle dk başı mesajlasirdik ki bir SMS in 2 kontör olduğu zamanlardan bahsediyorum :KK70: ilgi görmezsen olecekmis gibi hissediyorsun işin gücün sevgilin oluyor :) konu sahibi de uyandığında watsapp tan destan bekledi, bir çağrı bile görmeyince dumur oldu belli ki. Büyüdükçe, olgunlastikca geçiyor bu durum. Su an hasta olsam kimse umurumda olmaz kocam bile aramasa banane elbet konusuruz yeter ki düzeleyim kafasında olurum. Geçecek:KK66:
doğru bir tahmin 😢

Lou, sormamda bi sakınca yoksa, bebişin nasıl? Son durumları yazdıysan görmedim 🙏

Ayyy bu ne böyle,mesajları okurken sinir oldum. Basit bir örnek vereyim.Ben bi gün çok hastalandım,sevgilim(şuan eşim) çok çok önemli bir işi olmasına rağmen anında iptal etti geldi beni aldı,hastaneye götürdü saatlerce başımda bekledi, hastaneden çıkınca ilacımı aldı, eve gidince halim olmaz diye yemek yemeye götürdü.Eve götürdükten sonra da yüz kez aramıştır iyi misin düzeldin mi ,biseye ihtiyacın var mı vs vs vs diye. Yani böyle hıyarlarla sevgili olmayın lütfen..

X