Hastaneye gitmemi önemsemedi.(Ekran görüntüsü ekledim)

Kısaca özet geçeceğim çok uzatmadan.
Kendisi yan yanayken ilgili fakat biz sürekli yan yana gelemiyoruz. Ailem akşam çıkmama çok izin vermiyor o da akşamları müsait olduğundan.
Geçen gün covid şüphesi vardı bende ve hastaneye gittiğimi haber verdim. Kendisi muhasebe işi yapıyor o yüzden işi yoğun. Bir kere aradım açmadı. Sonra mesaj atayım dedim. Hatta ekran görüntüsünü paylaşacağım arkadaşlar.
Onunla son mesajlaştığım saat 12:46.
Ben testi verdim ve eve geçip akşama kadar uyudum. Uyandığımda ne bir mesaj ne bir arama. Hiç yani. Sonrasında tabii mesaj attım ve peki haklısın özür dilerim dedi. Ben konuyu açtıkça haklısın diyordu geçiştirir gibi. Her neyse o mesajları da ekleyeceğim okuyabilirsiniz
Sonrasında test sonucumu bile sormadı. Ben ertesi gün akşam sonucu atmıştım ve sabah uyandığında günaydın yazmamış bana gitmiş snapchatten snap atmış arabasını paylaşmış.
Bende o anlık bir kararla ayrıldım.
Kendimi değersiz hissediyordum ve o ortamdan uzaklaştım. Ekran görüntülerinde karaladığım yerler isimler ve son ekran görüntüsünden sonra beni aramasını söyledim sms’ten o yüzden devamı yok. Zaten sonrasında ayrılmıştım.
Sizce ani bir karar vererek hata mı yaptım? Sizin düşünceleriniz nelerdir
Ha birde ayrılmak istediğimde çabalamadı. Görüşmek istemiyorum demem her şeye yetmiş. Yanında güvenebileceği birini istermiş falan öyle söyledi.
Bu adam koç burcu mu:)

Ben yengeç burcuyum maalesef duygusallık tavan
O zman eğer devam etmek istiyorsanız bu duruma alışmanız gerekiyor.Çünkü maalesef biz koçlar sevgiyi; ilgi ve uzun uzun sevgi sözcükleri olarak görmeyiz, ısrar edilmesinden nefret eder açıklama yapmak zorunda kalmaktan zinhar nefret ederiz.Koçun sana ilgi göstereceği şey analitik konular ve cinselliktir. Bi sınavın ya da bitirmen gereken tezin varsa araştırman gereken bi ödevin ya da silikon yaptırdığının memenle ilgili bi durum varsa falan ilgi gösterir. Ciddiyim bak😁

O zman eğer devam etmek istiyorsanız bu duruma alışmanız gerekiyor.Çünkü maalesef biz koçlar sevgiyi; ilgi ve uzun uzun sevgi sözcükleri olarak görmeyiz, ısrar edilmesinden nefret eder açıklama yapmak zorunda kalmaktan zinhar nefret ederiz.Koçun sana ilgi göstereceği şey analitik konular ve cinselliktir. Bi sınavın ya da bitirmen gereken tezin varsa araştırman gereken bi ödevin ya da silikon yaptırdığının memenle ilgili bi durum varsa falan ilgi gösterir. Ciddiyim bak😁
Koçla salt realistik konular konuş, sabaha kadar seviş 👌

Ya ben çok ilgi bağımlısı bi insanım sizin anlattığınıza göre de koç burçları pek ilgi göstermiyor :KK43:

Bende koc burcuyum. Ilgili bir insanim.burcla alakasi yok. Koclar icin sevdiklerini daha da sahiplendiklerini derler aslinda. Ama neyise. Ayrilmakla iyi yapmissin. Degersiz hissettigin yerde durma

X