Hastanede yatmak ve aldatılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kahve alışkanlığı vardı.bir iki kere gelmediği oldu..ama böyle habersiz bir anda kimliği bile ev de sen çık arkadaşınla bekar kadınlarla bas git...evlilikte sorun demiyelim de onun karekter ve huyları kendini bekar sanması

Kimliksiz halde nasıl giriş yapacak ki otele?
Ehliyet vs tarzı kimlikler geçerli oluyor mu bilmiyorum ama olmuyorsa giriş yapması mümkün değil.
Nasıl bu kadar eminsiniz anlamadım. Eminseniz, bu kadar emin olacak aşamaya gelmeden önce neden boşanmadınız onu hiç anlamadım.

Bence onun o ezik konumuna düşmeye değmez hiç uğraşmasın hem kendini üzdüğüne de değmez gün gelir mum gibi arar o mahluk
Ama adamın yaptığı yenir yutulurcinsten değil ki yani yanına kalacak yaptıkları. Böyle adamlar pişman olmazlar , zaten adamın istediği bekar hayatı yaşamak gününü gün etmek .

Ekran goruntulerini alin storylerin, elinizde delil olarak saklayin.
Acil şifalar dilerim tez zamanda sagliginjza kavusursunuz ama iyi oldugunuz anda bu igrenc adami bir dakika tutmayin hayatinizda..

Kimliksiz halde nasıl giriş yapacak ki otele?
Ehliyet vs tarzı kimlikler geçerli oluyor mu bilmiyorum ama olmuyorsa giriş yapması mümkün değil.
Nasıl bu kadar eminsiniz anlamadım. Eminseniz, bu kadar emin olacak aşamaya gelmeden önce neden boşanmadınız onu hiç anlamadım.
Eminim resimlerden.alıyorlar ikinci belgelerle..resimleri gördüm emin oldum şimdi boşancam.olay olmadan nasıl boşanayım ki.bir olay oldu şuan.pazar günü beni öptü çıktı evden akşama da erken gelirim dedi

Ama adamın yaptığı yenir yutulurcinsten değil ki yani yanına kalacak yaptıkları. Böyle adamlar pişman olmazlar , zaten adamın istediği bekar hayatı yaşamak gününü gün etmek .
Ama canım düşünsene kadınla birlikteyken bekar hayatı yaşadığını.. Yapması gereken tek şey çok bakımlı bir kadın olmak güçlü olmak giyime kuşama özenmek.. Sonra ağzı iki metre açık gezer o eski eşine bakarak... Böyle adamlar pardon mahluklar böyle yapılmasını hak ediyor

Ama canım düşünsene kadınla birlikteyken bekar hayatı yaşadığını.. Yapması gereken tek şey çok bakımlı bir kadın olmak güçlü olmak giyime kuşama özenmek.. Sonra ağzı iki metre açık gezer o eski eşine bakarak... Böyle adamlar pardon mahluklar böyle yapılmasını hak ediyor
Ben öyleyim..şu bakım kelimesini kaldırın..niyet te bozukluk varsa ne yaparsan yap hiçbirşey değişmez.çok sıkıcı bu kelime..yani bu konuyu bakıma bağlamak

Zaten ben de boşanması taraftarıyım ama aldatmayı ispatlayıp her hakkını alarak . Adam keyfinde aleminde devam edemesin yani, böylelerinin canını sadece malını elinden alınca yakarsın başka türlü üzülmezler bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X