Hangi yemek takımını kullanıyosunuz?

Ben 1 takımla komple tüm ihtiyacımı kapatayım diyorum karacaya baktım en son orada gözüme kestirdim birkaç model teşekkür ederim😊
Ben de Karaca nın fine pearl serisinden 12 kişilik takımı var, bazen günlük olarak da kullanıyorum. Çok memnunum.

Sen şanslıymışsın geçen sene yılbaşı zamanı kurşun askerli tabak modellerden almıştım ben 3. makineye atışımda hemen soyuldu alırkende sormuştum makinede yıkandığını söylemişlerdi. Fiyat olarakta çok cazip gelmiyor açıkcası gereksiz pahalı buluyorum belki ondan yanaşmadım bilmiyorum :))
Morocco ve Wild Life serisinden parçalar var. Yedinci senesi, arkadaşlarımda da bende de bir sıkıntı olmadı. Seriyle ilgili olabilir bu. Yeni dönemde pek bir şey almadım Porland’dan, bilemedim.

Makine kırmızı çizgim :) 5 sene çok uzun bi süre valla gayet iyi geliyor kulağa. Soyulma vs yaptı mı hiç?
Bazen günlük kullandığım da oluyor ama günlük de olsa misafir için de kullansam makinada yıkıyorum ona rağmen soyulma olmadı beni en mutlu eden nokta da bu oldu ben çok memnunum

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Kütahya'nın çok güzel ve çok uygun

Benim yemek takımları çok eskidi güzel ve kaliteli bi şey istiyorum. Hem misafirlerde hem günlük de kullanabileceğim şık ama kullanışlı bi model arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
Benim bernardo 8 senelik. Alırken zamansız bir parça alın. Benimkinin üstünde gül ve altın varak var vintage asla ne soldu ne çıktı desenler memnunum

İkeanin açık beyaz tabaklari var hem uygun hem şık bence

X