Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bende bunu kullanıyorum ve bitti.Çok memnunum senin dediğin gibi çıkartırkende hiç zor olmuyor..Sen nerden ne kadara alıyorsun canım??Ben sosyete pazarından 10 tl ye almıştım..

10 TL'mi çok ucuzmuş

pazarda satılanları görüyorum onlar orjınal mi pekı?

Cesaret edemıyorum

Sert plastik fırça varsa hepsi olabilir..

kıllı fırçalardan hayır gelmez neden bi zaman sonra rimel fırçaların içine doldukça kirpiklerin içine girip de kirpiği yukarı çekemiyorsun ama sert plastik tarak gibi olan fırçalar 1-2 ay da geçse kirpiği taradığı için hoooppp yukarı doğru çekiliyor..

şu sıra kendi sattığım Dore'nin Eveline Hacim veren maskarası.. süper..

Bugün gittim aldım sosyete pazarından tekrar max factorün rimelini.Ayrıca water proff dipliner aldım kullanımı çok kolay..

kesinlikle ysl ve dior..en memnun kaldigim 2 marka..ama diorum cabuk kurudu..

benim vazgeçilmezim loreal voluminous x5 carbon black bunu telescopicle beraber kullanırsan hayalindeki kirpiğe ulaşırsın :)

bnde maybelline kullanıyorum sarı olandan çok memnunm dolu dolu gösteriyor krpklerimi

kızlar demek nivea nın rimeli kirpik döküyor... ama ben bu yazıyı yeni okuyorum ve bu sabah nivea rimel aldım

AVON SUPER SHOCK kahverengi maskaramdan çok memnunum, gerçekten severek kullandım fakat bitmek üzere yenisini almayı düşünüyorum. Kirpiklerim sık ve uzun olduğu için rimel alırken fırçanın tarama özelliğini göz önünde bulundurarak seçim yapıyorum, bu yüzden SUPER SHOCK maskaramla kıyaslamak adına fırçasını beğenip MAYBELLINE'in VOLUM EXPRESS maskarasının kahverengisini aldım yakın zamanda. Kullanımını beğendim fakat sürdükten sonra renk olarak beklediğimden epey koyu bir kahve çıktı.

Siyah maskarada halen MAYBELLINE DEFINE A LASH kullanıyorum, o da bitmek üzere. Geçen gün bunu fırsat bilip bir kozmetikçiye girdim rimellere bakmak için, bi sürü rimel denedim fakat kirpiklerim sık ve uzun yapıda olduğu için sürdüğüm çoğu rimel kirpiklerimi birbirine yapıştırıp ağırlaştırdı. Tarama işlevini en iyi yerine getiren ve sürdüğümde işte aradığım bu dediğim şüphesiz LOREAL in VOLUME MILLION LASHES maskarası oldu. Onu alıp çıktım, kirpik yapısı benim gibi olanlara öneririm, ben güzel sonuç alıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…