Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
takma kirpik kullanıyor musunuz kızlar, şöyle 60lı yıllardaki kadınlar gibi kirpikler istiyorum ama sanki takınca düşer diye korkuyorum kirpikler

Kozmetik marketlerin birinden gidip en pahalısını almıştım.Takması biraz zor, birde köşeleri tam yapışmayabiliyor, kalkabiliyor.Ama harika gözüktüğü bir gerçek.

Kesınlıkle ysl faux cıls maskara ve dıor black out. Hemen hemen hepsını denedım bu ıkısının yanından gecemezler. Ben kırpıklerımde sertlesmeden maxımum dolgunluk ve uzunluk sevenlerdenım bu ıkısı bunu basarıyor. Yapısmıyor dokulmuyor sertlestırmıyor

hem fiyatı uygun hem harika bi rimel istiyorum diorsan Maybelline the falsies volum express çokk güzel ben çok memnunum

uzun zamandır günlük makyajımda clinique high impact rimel kullanıyorum. peşinen söyleyeyim kirpikleri çok seyrek/kısa/düz olanları ve abartı, dramatik, takma kirpik görünümü sevdalılarını tatmin etmeyecek bir ürün. yapısı güzel, dolgunluk sağlıyor ve kirpiklerinizi pütür pütür yapıp sertleştirmiyor. zaten uzun kirpikleriniz varsa ve doğal bi dolgunluk istiyorsanız uygundur.

ya ben hep ysl kullanıyodum geçenlerde arkadaşım almış flormar X5 kırmızı parlak bi dışı var deniyim dedim inanamadım mükemmel ya hep acayip dolgunluk verdi hemde uzattı gittim aldım hemen aynısından.X5in bi siyahı bide bu kırmızısı varmış bu kırmızı olan takma kirpik etkisi yaratıomuş.bn flormarı çok dandik bulurdum hiç almazdım ama artık hep bunu kullanıyorum süpermiş

LOREAL in VOLUME MILLION LASHES maskarasını almayı düşünenler için bir not düşeyim, maskara sık kirpiklere sahip olanlar için fırça açısından fazlaca güzel fakat bana gereğinden fazla sıvı geldi bu maskara. Alanlar, kullananlar bu konuda ne düşünüyor acaba? bunun bir çözümü yok mu ki?

ya rimel zamanla bozuluyo yani durdukça benm tüm rimellerim zaman geçtilçe kötü oldular kirpiklerimi yapıştırmaya falan başladılar. 1rimel en fazla 2 3 ay gitmeli bence

tabiki maybelline falsies rimel..loreal million lashes mi kötü bence kısa olan kirpiklerim iyice çekti bunu sürünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…