Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
rimel bakınırken kirpik boyası kirpik kiti gibi ürünler çıktı karşıma.şu yaşıma geldim kirpik boyası diye birşey olduğunu yeni öğreniyorum.kirpiği siyaha boyayıp rimel derdinden kurtulmak hatta yazın denize girerken bile simsiyah kirpiklere sahip olmak güzel olurdu aslında
hem çıkar sil yıka derdi de yok.ama hiç kullananı duymadım görmedim,deneyen varmı,tavsiye olunur mu???????

Son düzenleme:
flormarın tum rimellerii guzell.golden rosee tum rımellerııı ıstedığım dolgunluğu verıoo daha iisini bulana kadrr golden rose layım maybellıne volume express,max factor false lash effect berbattı verdığım paraya acıdımm.golden rosee hem cok ucuzz hemdee kalıtelii:92:

bende baya rimel denedim ama maybeline the falsies mükemmel kozmetikçi takma kirpik etkisi yapar demişti cidden öyle

max factor 2000 caloriden şaşmam.. max factorun hepsinden şaşmamaslında.. maybeline falan hikaye.. max factör ... biraz pahalıama iyi..

max factorle maybelline arasında kalite farkı kesinlikle yok. sadece hitap ettiği kitle farklı.maybelline daha cok ögrenci kesimine hitap ediyor. ama kalite aynı. kimse pahalısını kullanıyorum diye en iyisini kullandığını sanmasın pazarı bilmek lazım biraz.

max factorr false lash maskara aldım. orjinali biraz pahalı geldi ve çakmasını aldım.çakması bu kadarsa orjinalini düşnemiyorum.şiddetle tavsiye ederim...

arasnda dağlar kadar fark var arkadaşım.. muhalefet olmak için söylemiyorum.. yaklaık 3 sene güzellk uzmanlıgı 1 sene de makyözlük yaptım biliyorum..

http://[url=http://goo.gl/mc9cY]
[/URL]
arkadaslar bugün max factor lash effect aldım tel tel ayırdı ama simsiyah olsun istiyorum ben.bunun içinde maybelline black drama pembe olan sürdüm üzerine simsiyah oldu.maybelline tek sürünce yine resim koyarım.fikir olur diye resim koyuyorum şimdi.bnde rimel almadan önce çok düşündüm burdaki yazıları okudum.max ı herkes cok begenmiş genelde.onu denemek istedim.31 mlyona aldım indirimden.maybelline de 3 al 2 öde vardı ondada pembe rimeli tercih ettim .max fırca çok güzel ama bilmiyorum fırcaya çok az geliyor.ama gercekten tel tel oldu.fakat ben daha katı seviyprum.bol bol sürüdüm bunun için.

Son düzenleme:
Maybelline define a lash,falsies,colossal. Loreal volumnious 5, clinique high lenghts memnun kaldigim maskaralar..

flormar denemştm bi kere satıcı kadın surdu mas mavi oldu işte sonra dersaneye gittim genelde erkekler bakıp kaldı çok güzel olmuş yaa dıye .. :) şaşmıştım valla o kdr tepki alcagmı blıodm çok güzel olmş dıyıp duruolardı:)

shıseıdo tek kelmeyle süperr...biraz tuzlu ama değer.önce şeffaf olanını yani dolgunlaştırıcısını sürüyorsunuz arkasından rimelini :) ikisi de ayrı satılıyor.

Son düzenleme:
avonun çoğu ürününü sevmem ama avonun curly başka bukadar güzel kıvıran bir rimel görmedim

ben bu zamana kadar bir sürü rimel denedim, ama hala istediğimi bulamadım. clinique hemen kuruyor. maybelline takma kirpik gibi duruyor. mac pul pul dökülüyor ve vıcık vıcık. benim kirpiklerim zaten kıvrık, sadece dolgun+uzun görünsün istiyorum, önerisi olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…