Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ya ben bi tane aldm.normalde akmamasını istersiniz değil mi??ya ama benim aldığım çok gıcık bişey yaa hiççç akmyo,zorla çıkartyorummm

kizlar goz makyajinizi nasil temizliyorsunuz ? Ozellikle de lancome rimel kulllanan bayanlar

göz makyaj temizleyicileriyle sivi oluyorlar hem waterprooflar icin oluyor hemde normal makyajlar icin. ama hepsi ayni sekilde iyi olmuyorlar deneyip bulman lazim senin rimelin icin hangisi iyi

nivea,ca,avon,oriflame daha bir sürü çeşit rimel kullanmama rağmen şuan en çok memnun kaldığım flormar yeni çıkarmış olduğu extravolume lu rimelia.s

maybelinne kullanıyorum bende 2-3 senedir tavsiye ederim..dünde avonun yeni çıkan sarı fırçalı super extend ini aldım onuda sevdim kirpiklerin yapıuşmıyo birbirie hepsi ayrı ayrı çok hoş duruyo.

İki sene önce aldığım Loreal saç boyasının yanınnda Lreal rimel hediye etmişlerdi.
O kadar memnunumki...
hiç kurumuyor ve topaklanma yapmıyor.
Dün Anneler günü dolayısıyla Loreal ürünlerimi indirimli olduğunu görünce hemen
Loreal teleskobic maskara aldım...
39 TL yerine 18,5 TLödedim...:sm_cool:
Daha kullanmadım umarım güzel çıkar

bilmiyorumkismile

ben param olduğunda max factor 2000 alıyorum
olmadığında maybelline volum express alıyorum
kaydirigubbakcemile2

bugüne kadar loreal,GOLDEN ROSE, cecile,CARMıNA,FLORMAR KULLANDIM.ŞU AN BıMDEN 4 TANE GOLDEN ROSE RıMEL ALMIŞTIM.GOLDEN ROSE 4KAT UZUN GÖSTEREN RıMELıNı KULLANIYORUM.

X