Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Maybelline Coossal Maskara arkadaşım bu rimeli aldı bugün denedim nasıl diye kısacık kirpiklerim meğer ne uzunmuş biraz özenli güzelce sürünce uzun ve hacimli görünüyor beğendim açıkçası :)

Mayblline Volum' Express Turbo Boost Waterproof Mascara, Colossal Volum' Express® Mascara sarı ambalajlı olan,baska marka hıc kullanmadım.çokk memnunum makyaj temizle memendlı ıle kolayca cıkıyor,topaklanmıyor akmıyor rımel surdugum gunlerde( pek makyaj yapmam) herkes sasırıyor.şiddetle onerırım

Maybelline the colossal volum'Express mükemmel bi maskara kirpiklerinizi olağan gürlüğünden dahada gür göstercegine eminim. şüphesiz öneriyorum

avonun rimelini kullanıyorum çok memnunum herkeste sorar rimelimin ve özellikle göz kalemimin markasını avoooooonn arkadaşlar sadece allığım farlarım rujlarımın bazıları golden lady fondotenimde vicy

avonun rimelini kullanıyorum çok memnunum herkeste sorar rimelimin ve özellikle göz kalemimin markasını avoooooonn arkadaşlar sadece allığım farlarım rujlarımın bazıları golden lady fondotenimde vicy

hangi rimeli cnm? bnde supercurlious almayı düşünüorum da.

slm arkadaşlar...
benim kirpiklerim kısa ve çok gür değil...
önerebileceğiniz gerçekten budur diyeceğiniz rimel var mı?
fiyatı çok önemli değil. işe yarasın yeterki...
şuanda MAYBELLINE-VOLUM-EXPRESS-COLOSSAL- kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum. :uhm:

ben de max factor 2000 var ama kirpiklerim yapışıyor birbirine, böyle kirpiklerimi tek tek ayıracak bir rimel istiyorum kızlar hangisi iyi bu konuda?

lancome hypnose rimelden başkası yalan arkadaşlar kullanınca farkı anlarsınız.

hypnose benim kirpiklerime yaramadı,yani boyle orumcek bacagı gıbı oldular kaydirigubbakcemile3

ama virtuose derim bende,madem lancomecusun,bir dene canım bence

Kızlar sizce hangisi

Nina Ricci mi Helena Rubinstein mı? İkiside strawberry de indirimde ve ikisinide hiç kullanmadım. Bunlar hakkında bilgisi olan var mı?boshayallersmile

Kızlar sizce hangisi

Nina Ricci mi Helena Rubinstein mı? İkiside strawberry de indirimde ve ikisinide hiç kullanmadım. Bunlar hakkında bilgisi olan var mı?boshayallersmile

canim Helena Rubinstein rimel hakkinda ben cok yerde harika oldugu yonunde yorumlar okudum. Hatta en iyi rimelmis deniyor. Tr`de satisi yokmus malesef, ben de suan Loreal Double Extension kullaniyorum, memnunum da ama bitince Helena Rubinstein alip deneyecegim.

Nina Ricci rimel icin pek bisey duymadim.

ggirly teşekkür ederim tatlım. Bende aslında Lancome kullanıyorum ama bunların fiyatı gerçekten çok uygun. O zaman Helena Rubinstein sipariş edeyim. Gelince yorum yazarım.

Rica ederim canim, umarim begenirsin sen de, evet kullandikca yorumunu yaz lutfen, ben de Helena Rubinsteini cok merak ediyorum cunku.

Arkadaşlar merhaba,
ben göz makyajı hastası biriyim. Kalem ve maskara olmaz ise olmazım. Fakat her maskarayı ve kalemi kullanamıyrum gözlerimde alerji var. Uzun zamandır da clinic kullanıyrum o rahatsız etmiyor. başka birsürü markanın aldım denedim ama rahatsız etti.Çok para verdim. ve hepsi bir kenarda.Şimdi ben ürünlerimi değiştirmek istiyrum. Sizden yardım istiytum. Koyu siyah kıvıran ve dolgunlaştıran bir maskara ve iyi bir göz kalemi tavsiyesi bekliyrum. TŞK ederim

ben de max factor 2000 var ama kirpiklerim yapışıyor birbirine, böyle kirpiklerimi tek tek ayıracak bir rimel istiyorum kızlar hangisi iyi bu konuda?

bende max faktor 2000 color'u tek geçerim ama tek tek ayrılsın dersen max factorun geçen sene çıkan rımeli vardı ambalajı daha tombul ben kullandım üzerindeki yazı silinmiş o yüzden tam adını yazamıyorum ama tek tek ayırıyordu vede uzun gösteriyordu ama ben gene 2000 color a döndüm alışkanlıktan sanırım daha dolgun gösteriyor.:lepi:

Arkadaşlar merhaba,
ben göz makyajı hastası biriyim. Kalem ve maskara olmaz ise olmazım. Fakat her maskarayı ve kalemi kullanamıyrum gözlerimde alerji var. Uzun zamandır da clinic kullanıyrum o rahatsız etmiyor. başka birsürü markanın aldım denedim ama rahatsız etti.Çok para verdim. ve hepsi bir kenarda.Şimdi ben ürünlerimi değiştirmek istiyrum. Sizden yardım istiytum. Koyu siyah kıvıran ve dolgunlaştıran bir maskara ve iyi bir göz kalemi tavsiyesi bekliyrum. TŞK ederim

kivriklik icin önerecegim benim simdiye kadar en cok begendigim rimel golden rose 3d kirmizi olani, gercekten fiyatinin uygun oldugundan degil ben kalitesine hayran kaldim

X