Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar ya loreal paris double extension beauty tubes arıyorum suya dayanıklı maskara ama super bulamıyorum.gezmediğim internet sitesi kozmetikçi kalmadı.bana bi fikir verin onu arıyorum çünkü yıkarken kirpiklerimin kılıfı gibi hemen kolayca çıkıyo.diğer suya dayanıklılar kirpiklerimi kopardı mahvetti çıkaramadım.oriflameden falan memnun kalmadımmafoldumbenmafoldumben

maybelline XXL curl power.harika bir rimel.ilk önce beyaz dolgunlaştırıcıyı sürüyorsun üstüne rimeli.kirpiklerin 2 katı oluyor.ben almanyadan getirttim.türkiyede varsa almanızı tavsiye ederim.

kızlar ya loreal paris double extension beauty tubes arıyorum suya dayanıklı maskara ama super bulamıyorum.gezmediğim internet sitesi kozmetikçi kalmadı.bana bi fikir verin onu arıyorum çünkü yıkarken kirpiklerimin kılıfı gibi hemen kolayca çıkıyo.diğer suya dayanıklılar kirpiklerimi kopardı mahvetti çıkaramadım.oriflameden falan memnun kalmadımmafoldumbenmafoldumben

aymari. com diye bir yerde gördüm sanırım dediğin rimeli

maybelline XXL curl power.harika bir rimel.ilk önce beyaz dolgunlaştırıcıyı sürüyorsun üstüne rimeli.kirpiklerin 2 katı oluyor.ben almanyadan getirttim.türkiyede varsa almanızı tavsiye ederim.

aynısı cecilledede var oda oldukça başarılı ben gece makyajında kullanıyorum çünkü kocaman takma kirpik gibi oluyorlar bu tarz rimellerin gündüz için çok abartılı olduğunu düşünüyorum en ideali kahverengi olanları ama açık değil çünkü onlarda çok yapay duruyor .koyu olan siyaha yakın kahveler harika oluyor hem doğal hemde iddialı gözler için birebir

YSL everlong maskara kullanan varmı kızlar açıkçası gg.dan aldım bugün geldi ve emin değilim gerçekmi sahtemi diye tereddütlerim var aranızda kullanan varsa fırçası esnekmi ve benim bütün gözüme bulaştı ayrıcada kirpiklerimde fazla bi uzamada olmadı lütfen eğer kullanan varsa bana yardımcı olsun:KK43:

maybelline volum express 15x dolgunlaştırıcı sarı olanını aldım şimdilk memnumum hem kolayda çıkıo zorlamıo... :ecrin_bebek:

Evet evet hangi rimel?? Maybelline alacağım ama hangisi bir türlü karar veremedim bir el atın n'olur :)

tatLımmmm şiddetLe tavsiyeeedirr baaakkk kullandığım rimelimden çok çok memnunumm MaybeLLine'den asla vazgeçme rimel konusundaa ..

önericeğimm buu uzatma konusunda number one :lepi:

fakat kirpiklerin kıvrık değil düzse kıvırmak için kıvrık fırçaları tercih etmelisin

bunu alabilirsinn ... tercih seninn buyrunnnnnnnnn

Hmmm bebeğim benim kirpikler seyrek sayılmaz ama kısalar biraz daha uzun ve dolgun görünmesini istiyorum ben de Colossal olana takmış vaziyetteydim aslında ama şu pembiş olan işin içine girince kafam karıştıydı :):)

Hmmm bebeğim benim kirpikler seyrek sayılmaz ama kısalar biraz daha uzun ve dolgun görünmesini istiyorum ben de Colossal olana takmış vaziyetteydim aslında ama şu pembiş olan işin içine girince kafam karıştıydı :):)

ColossaL denemedim tatLım biLmiyorum amaa MaybeLLinee tek geçerimm vereliniortak

üstelik pembiş oLanı işini görücektir diye düşünüyorumm yine de karar senin tatLımm

fiyatı çok pahalı değill ben 20 tl'ye almıştımm

denemekten zarar gelmeezz diye düşünüyorumm memnun kaLıcaksınn opuyorumnanaktan

20ye yakın fiyatı colossalın ama 20 bile değildi yani fiyat konusunda endişem yok o yüzden :):) Yarın gidip bakıcam bakalım :):)

Sağol bebeğim yardımlar için,başka fikirlere de açığım yarına kadar ama marka Maybelline olsun :):)

en iisini bilmem ama avon anew gerçektn berbat acaip akıoo.bi de çift uçlu, öbür tarafında kirpik diplerini besleyen bişisi var o yüzden heves edip aldm ama iş yok.

avon super shock maskara süper müthş uzatıo ve öbürü kadar da akmıo ama hepsi aynı illaki akıolar ben de şeffaf kullanıorm bu aralar artk bıktm göz altm mosmor gezmkten

X