Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
nivea-ideal revolution rimelimden memnunum uygun fiyata iyi bi rimel isteyenler bi denesin

ben maybelline kullanıyorum çokta memnunum.a.s
nivea da kullandım ama maybelline da çok memnun kaldım sürekli bunu alıyorum.
avon ve oriflame in rimellerini ben beyenmiyorum.
oriflame in satışını yaparken aldığım rimeller ölece duruyooo:1no2::a015:

Merhaba arkadaslar,ben araniza yeni katildim,yorumlarinizi okudum,bende her bayan gibi makyaj yapmayi cok seviyorum,ve makyaj malzemesi secerken özen gösteriyorum,bircok marka denedim özellikle rimelde (max faktor,maybeline,lancôme,dior,loreal,chanel)herbirinin farkli özellikleri var,max faktor topaklanma yapmadan kirpikleri cok güzel ayiriyor,lancôme daha dolgun yapiyor,dior ve loreal daha uzun gösteriyor, hangi sonucu istiyorsaniz maskarayi ona göre secmek gerekir diye düsünüyorum.eger günlük kullaniyorsaniz cok uzun süre kalmasin arkadaslar cünkü en iyi marka bile olsa kirpikleri döküyor.bye :dance:

valla ben avonun son çıkardığı rimeli kullanıyorum süper yani.avonun hiç bi ürününden bu kadar mennun olmamıştım.

ben rimel kullanmıyorum.hemen kirpiklerim dökülüyo.ama hint yağı sürüyorum rimel sürmü gibi duruyo

ben de lancome hypnose kullanıyorum uzun zmndır cok memnunum ama guerlainin yeni iki fırçalı rimeli cıkmış onu da cok mrk ediyorum a.s

bencee kesinlikle christian dior un diorshow u çok güzel ama daha uygun olarak max factor un 2000 calorisi de güzel yahuu...

lancome Hiypnose Bend E Kullaniyorum Ancak Sunu Soylemeliyim Ki O Rimel Acayip Kirpik Dokuyor Iyi Bir Yani Varki Suda Kesinlikle Cikmiyor Ancak Gunluk Kullanima Tasiye Etmem Plajda Kullnacaksaniz Cok Dayanikli Yoksa Yipratmayin Derim Kirpiklerinizi Bu Aralar Gunluk Olarak Maybelyne In Turbo Boost Kullaniyorum Oda Cok Etkili Bir Rimel Bence

ben lancome hypnose uzun zmndır kullanıyorum hiç kirpiklerimde dökülme fln olmadı:sm_confused:dior show kullanan arkadaslar ben de dior show kullanıyorum fkt cok memnun kalmadım acaba dior show waterproof ile normal dior show arasında fark var mı cunku bendeki waterproof olanı:tomato::uhm:a.s:çok üzgünüm:

maybelline tombik olan rimelini kullanıyorum çok memnunum ayıptır söylemesi kirpiklerim de uzun güzel oluyorrrrrrrrr

CANIM BENIMKI WATERPROOF OLANINDAN O SEBEBTEN KOLAY CIKMIYOR CIKARKENDE COOK DOKUYOR KIRPIKLERIMI

arkadaslar max factor 2000calorıe kullananlar varmı almayı dusunuyorum kıvırma ve dolgunluk verıomuu acıll lutfennn ..... onerılerı beklıommm:1rolleyes:

bugün marketin kozmetik reyonunda rimellere bakıyordum görevle kıza niveanın bir rimelinden çok memniun kaldım ben dedim ideal revulation mı dedi? evet dedim gerçekten harika bir rimeldir dedi

burda çok methedildiği için loreal telescopic almayı düşünüyorum rimelim bitince ama sanırım ben er geç yine bu rimele dönerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…