Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Brn_a, 2000 calorie fena değildir ama masterpiece max çok daha iyi, yeni aldım sayılır, çok memnun kaldım. Waterproof olanlarından almana gerek yok ayrıca kalıcılığı gayet iyi...

Son düzenleme:
Max Factor almıştım kesinlikle harikaydı.
Yağmurdan falan dağılmıyodu fakat silindimide hemen çıkıyodu.
Şekil vermesi açısındanda zaten güzeldi.
Sonra maybelline geçtim ve hiç memnun kalmadım.
Max factore dönücem.

canım ben waterproof kullanmıyorum diorshowu,normal olanı kullanıyorum ve çok beğendim..yerimseniben

ben bir cok marka rimel kullandim lancome gercekten cok güzel sonuc veriyor ama cok cabuk bitiyor,verdigin paranin hakkini vermiyo,ayni sonucu Loreal teleskopic ve Max Faktor 2000 Calorie dende aldim, uzun görünen kirpikler icin Loreal Teleskopik, dolgunluk isteyenler icinse Max Faktor 2000 Calorie tavsiye ediyorum.bye

arkadaslar max factor 2000calorıe kullananlar varmı almayı dusunuyorum kıvırma ve dolgunluk verıomuu acıll lutfennn ..... onerılerı beklıommm:1rolleyes:

Evet maxfactorün rimeli çok güzel.3 yıldır kullanıyorum.Akmıyor,çabuk kuruyor.çokharika bir ürün.Ayrıca fiatıda uygun.19-20 ytl arası.
Ayrıca lancome marka rimelide öneririm......oda çok güzel.

arkadaslar normal rimelinizden once hic saydam rimel surdunuzmu? ben bugun denedim cok guzel durdu hem dogal duruyo hemde hos

ben en son kajal diye bir rimel kullandım tavsiye etmişlerdi

kirpikleri çok uzatıp kıvırıyor 1veya 2gün kalabiliyor asla çıkmıyor
havuza denize girebilirsin

avondan aldım güzeldi ama çok akıyordu

mybelline den aldım kutusunun rengi pembeydi tam olarak hangisi hatırlamıyorum

ama kajal çok iyi en azından birtane almalısın yaz için denizde rimelli lmak istersen

oriflame nın kalınlaştırıcı rimeli var şuana kadar kullandığım en gusel rimel.Kipriklerini çok gusel ayrıyor ve kalınlaştırıp dolgun gosteriyor kolay kolayda akmıyor

Benim ilk rimelim Max Factor 2000 di yıllarca da kullandım. Daha sonra Loreal Lash Arcitect kullandım o karbonlu olduğumdan yüzüme dökülüyordu. Sonra C.Dior Diorshow kullandım oldukça iyi hatta en iyisi bence. Sonra Estee kullandım hiç memnun kalmadım. Clinique kullandım o da çok iyi fiyatı da uygun. Şuan Lancome Hypnose kullanıyorum. Strawberry den sipariş verdim loreal fiyatına geldi. Çok memnunum şuan tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar max factor 400kat hacimli gösteren rimelini tavsiye derim çok harika bir rimel normalde kozmatik mağazrında yanılmıyosam ya 23-ya 32 dedi (yeni sordum) for you diye markette kampanyada 13...ytl...!!! kaçırmayın derim çok güzel

bende bütün parfüm,makyaj malzemesi,cilt bakımı kısacası kozmetik ürünlerimi strawberryden alıyorum ve çok memnunum çünkü orjinali geliyor üstelik burdaki fiyatların çok çok altında ,lancome'un hipnose isimli rimelini kullanıyorum,çok memnunum,tavsiye ederim.

cecile extended lashes en memnun kaldığım rimeldiii... avonun rimelleri öyle aman tanrımlık bi sonuç vermiyo bence =)

ben avonunkini kullaniyorum.gayette memnunum. kirpikleri cok dolgun gosteriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…