Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
max factor 2ooo calorie den cok memnun kalmıstım birde dior show u herkes öneriyor onu da denemek istiyorum. estee nınkıler hıc guzel degıl yapıs yapıs yaptı kırpiklerimi

max factorden herkez memnun
max factor kullanıp daha sonra başka bi markayı deneyip memnun olanlarr maxıtan daha iyi oldugunu düşünenler, hangisi??

ben maybelline define alash kullanıyorum süper bir mascara herkese öneririm üstelik çok ekonomikk

loreal-telescopic İstanbuldan 27 ytl ye almıştım.3.kez loreal alışım.2000 kalori de çok güzeldi

arkadaşlar benim kirpiklerim dökülüyo napıcam.her rimel sürdüğümde muhakkak bi azalma var.hint yağı diolar ama bi fırsat bulamadım.volume expres kullanıyorum rimel olarak

sonunda en iyi rimeli kendim buldum denemediğim marka rimel kalmadı ama kirpiklerim iyice cılızlaştı döküldü çok kötü oldu hemde istediğim kıvrımı hiçbir rimelde yakalayamadım.şutarafagitti
Şimdi ise önce kirpiklerimi kıvırıcı ile kıvırıyor üstüne de çubuklu pamukla hint yağı sürüyorum hem rengi koyulaşıyor hem kirpiklerimi beslior hemde istediğim kıvrımı elde ediorum. şakkıdı Arkadaşlarımda hangi rimeli kullanıyorsun diorlar. :roflol: Çünkü dökülen kirpiklerimin yerine yenileri de geldi.Ay iyiki hint yağı var.Ama sakın ha gözlerinize kaçırmayın kulak temizlenen çubuklu pamuklarla zaten hiç göze kaçmıo süper oluo :dance:

Pupa divas lasher şiddetle öneririm kızlar.Sevilde 25 ytl hemde ..Hem dolgun gösterior hemde uzunn Fırçasıda müthiş ve kapıda çok şık

max factor dramatıc look 2000 calorie ve lancome cıls design kullanıoyrum ikisinden de memnunumm

loreal telescopic kullanıyorum memnunum nivea da kullanmıştım o da iyi. flormar ve avon kullanmıştım onlar rezalet. loreal çok zor çıkıyo yaa

max factor max rimel tek geçerimm kısacık kirpikleri bile aşırı derecede dolgun gösteriyor kullanıyorum ve çok çok memnunum

max factor 2000 calorie kullanıyorum. aldığım ilk bir kaç gün acayip dolgun gösterdi ve bayıldım. ama daha sonra ne oldu bilmiyorum, yani diğer rimellerden hiçbir farkı kalmadı. üstelik de gün içinde yüzüme pul pul dökülüyor. tanıdığım diğer kişilerde de aynı şikayet var ve dolgun da göstermiyor ama maybelline derseniz fiatına göre ii

belkide orjinal bi ürün değildi ve kurudu birkaç kullanımdan sonra sergü:)

ya loreal telescopic hem çıkmıyo hem kirpik döküyo yaaa niveanın ideal revolution çok daha iyiydiii senağlama

kızlaar max factor rimelin fiyatı ne kadar? genelde max övülmüş sanırım.

bende loreal Telescopic mascara kullanıyorum ve çok memnunum kirpikleri %70, %80 oranında uzatıyor süper tavsiye ediyorum herkese

kızlar şöyleee kırpıklerı mutısh kıvıran be oldukca dolgun gosteren bı rımel arıyorumm max faxtorde warmı hosuna gıdıp memnun kalan bırde hangısı daha etkılıyse ısımını yazarsanız sevınırımCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…