Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
nivea'nın rimelleir çok kötü. fırçanın kılları birbirine yapışıyor, doğru düzgün boyamıyor, topak bırakıyor ve ışık hızıyla kuruyor!

avon'un uplifting maskarasını kullanıyorum şimdi, bitmek üzere ama hala gayet güzel. tek sorunu kıllarından ince olanların bazen kopması. avon supershock için de oldukça iyi diyor arkadaşlarım.

benim kirpklerim oldukca seyrek vede kısadır ama avonun uplifting rimelini kullanıyorum baya memnunum fırcası egılebılıyor ve alttan surunce baya uzun gorunuyo kirpikler..

benim kirpiklerim hassastır. avonun daha önce hassas gözler için bir rimeli vardı ama piyasadan kaldırdı. o gerçekten iyiydi.
şimdi ESTEE LAUDER kullanıyorum gayet memnunum üstelik çok kalıcı.

benim kirpiklerim de kısa ve cansız gibi avonun süper shock rimelini kullanıyorum kıvırma makinası kullnadığım için kıvırma yapar mı yapmaz mı bilmem ama süper dolgunluk weriyo

bende kıvırma aletı kullanıom ama kırpıklerıme zarar verıo artıq ama baska turlude kıvrılmıo bu kırpıkler:eek:klava: kırpıklerım duzdur hıc bı rımel bana etkı yapmadı bu konuda artıq kıvırıp dolgun gosteren rımel arayıs ıcersındeyım

LE 2 DE GUERLAİN...dipteki en kısa kirpikleri çok uzun yaptığını okumustum ama denemedim.

ben nivea volume impact kullanıyorum çok kolay çıkıyor ve kirpikte ağırlık yapmıyor ayrıca besleyici.Birde rimelin içine sürerken fırçayı sokup çıkarmak rimeli bozuyormuş

ben barbara boartın rimelini kullandım iğrenç pahalıyada almıştım hiç memnun kalmadım şuan avonun kullanıyom ama oda hoşuma gitmedi şimdide maybelline almak istiyom çok tavsiye edilmiş kirpiklerim kısa inş.uzun ve dolgun gösterir

ya arkadaşlar benim kirpiklerim dümdüz iniyor..kıvırma aletiyle kıvıryorum ama 1-2saate inio tekrar..bunun için iyi bir rimel öneriniz varmı?? kıvırmada işe yarayan ...yada başka bişiy..

avonun ki çok çabuk kurumuştu oriflame iyi gidiyor bakalım..ama benim kirpiklerin bayaa uzun olduğu için iyi markalara gerek duymuyorum ondan dolayı oriflame iyi şimdilik..

ya arkadaşlar benim kirpiklerim dümdüz iniyor..kıvırma aletiyle kıvıryorum ama 1-2saate inio tekrar..bunun için iyi bir rimel öneriniz varmı?? kıvırmada işe yarayan ...yada başka bişiy..

bende kıvırma makinası kullanıyorum ama kullanmadan önce fön malinasında ısıtıyorum öyle kullanıyorum bütün gün aynı şekilde kalıyo hiç bozulmuyo rimelde sürünce tam süper oluyo.. kıvırmadan önce biraz fön makinasına tut ama dikkat et gözünü yakma hafif bi ısıtma yetiyo a.s.

cnm oda kırpıklere cok zara verıo ben uzun sure kullandım doktu kestı kırpıklerımı:eek:klava: sole kıvıran ve dolgun gosteren bı rımel arıyorum lacıvert ıstıyorum ya maybıllıne yada max factor hangısı daha etkılı olur kıvırmak dolgun gostermek ıcın??? karasızım yardım edın arkadaslar kozmetıkcı palı olanını daha cok onerıcek ben gercekten ıse yara bısı ıstıyorum.. :uhm:

her zaman loreal kullanırım, özellikle de lash architect, kirpikleri çok dolgun gösteriyor.şimdi renklilerini de aldım, özellikle mürdümü çok doğal duruyor.

kıvırıp dolgun gosteren lacıvert renkte rımell arıyorum arkadaslar yardım lutfen maybıllıne mı yoksa max factor mu kullanan arkadaslar yorumlarınız ... :sm_confused:

kıvırıp dolgun gosteren lacıvert renkte rımell arıyorum arkadaslar yardım lutfen maybıllıne mı yoksa max factor mu kullanan arkadaslar yorumlarınız ... :sm_confused:

cnm kesinlikle max factor al maybilline rimel pek ii olmuo..2. secenek istersen loreal alabılırsın..

tesekkurler cnm genelde alısverıs mazalarında flaan testerlerını goruom reklam afıslerınde maybılıne nın 3 kat dolgun ve sahane kıvırrma ozellıgı var gıbı gordum bırazda ona aldandım sanrm kıprıklerım asagı doru oldgundan kıvıran bı rımel dusundum max factorun hangısını onerıosun cnm a.s.

X