Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

yalnız kas altına yapılırsa ilk 2 ay çok doğal bir görüntü beklemeyin. ödemlerin inmesi görüntünün doğallaşması için 2 ayın dolması gerekiyor anladığım kadarıyla.

yalnız kas altına yapılırsa ilk 2 ay çok doğal bir görüntü beklemeyin. ödemlerin inmesi görüntünün doğallaşması için 2 ayın dolması gerekiyor anladığım kadarıyla.
Açık giyinen biri değilim sonuç güzel.olsun da zaten o 2 aylık süreç sonbahara.da gelecek inşallah

Merhaba kizlar bugun dr dan ogrznsim allergan protezler yasaklanmis artik benim ki allergan benim gibi allergan olan kisiler varmi varsa ne yaptiniz ? Cikartmak mi gerek?

Merhaba :)
Ben mentor yaptırdım annem 15 sene olmuş durumda mentor var gögüsünde kontrollerinde durum hala iyi hem bu yüzden hemde çok eski bir ürün güvenilir geliyor deneyim fazla fda onaylı olmasıda tercih sebebi birde en pahalı ürün şuan mentor bence ucuz etin yahnisi yenmez

Kaç CC ve kas altımı üstümü ,ne zaman yaptırdınız

Ben cuma yaptırdım 300 cc kas altı ama estetik alanındayım bir çok hekimden fikir aldım
Daha önceden dokunuz varmıydı,bana da 300 CC mentor dendi ama forumlarda 350 CC aşağısı.düşünmeyin deniyor moral.bozuldu benimde, estetik alanından birinin fikrini almak isterim

Şöyle ben 3-4 dr ile görüştüm bana 275-250 hatta söylendi ama bu doktorum ameliyatta cep genişliğin 300 kaldırır dedi açıkcası bence doktora bırakmak en doğrusu ben doktorumun estetik bakış açısınıda çok beğendim o yüzden 300 çok yeterli olmuş şuan gözüken ödemli hali bana büyük geliyor ama bu küçülürse gerçekten çok daha güzel olacak bence doktorunuza güvenin

Teşekkür ediyorum

Meme dokusu,yani dümdüz mü az da olsa meme var mı
Yani varsa bile cok azdi bende ki meme, ama ben korkudan hic bisey sormadim, kas alti, kas ustu, kac cc hic bisey bilmiyorum, kurarsam yaptiramam diye korktum, tek bildigim nagor markasi, sali 1. Hafta kontrole gidicem, o zaman sorucam hepsini, ama genel olarak gogusten bi sikintim yok, kollarimi rahat kullaniyorum, beni bunaltan liposuction korsesi ve sirtustu yatamamak

O siz yaptırdınız bile memnunsaniz problem yok zaten hayırlı olsun

Dokudan kastiniz nedir hanimlar?
Gögüs dokuna göre dr ölçü veriyor yani şuan büyüme öncesi gögüsün ürün alma kapasitesi belirleniyor. Eğer gögüslerin de yer ne kadar sa doktor seninde isteğine göre protezi koyuyor ben mesela 160 boy 48 kiloyum zaten minyonum çok büyük bir gögüs kabul etmezdi bedenim o yüzdende normal bir boyut istedim ama gögüs dokum vardı desteksiz 75 b giyiyordum zaten doktorda o yüzden 250-300 aralığına karar verdi ama 400 de alır gögüslerin demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…