Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Benim tercihim motiva ergonomix. O da tam dolumlu ve kılıfının çok sağlam olduğunu söyledi doktorum. Ayrıca ayaktayken damla yatarken yuvarlak şekle girebilen yumuşak bi protez.
Merhabalar aynı şekilde doktorum banada ergonomix i önerdi, bu marka dann takdiranlar bize bi yazabilirmi:) detayli bilgi istiyorum lütfen

Merhaba herkese. Ben yaklaşık 3 yıl önce mentor marka silikon ile meme büyütme ameliyatı olmuştum. Ameliyattan sonra bana silikonun marka modelinin yazıldığı küçük bir kart verildi. O zaman fark etmemiştim ama şimdi bakınca kartın sol alt köşesinde mayıs 2011 yazdığını gördüm. Acaba bu silikonun üretim tarihi midir? Eğer öyle ise bana eski model bir silikon mu takıldı diye endişe ettim. Size verilen kartlardaki tarihler neler? Cevaplarsanız çok sevinirim

Yok canım benim nagor
.
merhaba, benim de durumum sizin anlattığınız gibi. görüştüğüm doktor yuvarlak mentor önerdi, birkaç hafta içinde ameliyat olmayı düşünüyorum. sertlik durumu şu an nasıl, kaç cc takıldı ve görünümünü merak ediyorum benimle de fotoğraf paylaşırsanız sevinirim :)
Merhaba memnun musunuz durumunuz nasıl

Benim ameliyat olalı 4 ayı geçti. Nagor kullanıldı yumuşamaya başladı göğsüm yuvarlak protez kullanıldı göğüs yapıma damla gitmezmiş. Yapısal olarak göğsüm sert olduğu için çok yumuşak değil ama yırtıklarım oldu o yüzden süreli göğsünüzü nemli tutmanızı tavsiye ederim

Benim ameliyat olalı 4 ayı geçti. Nagor kullanıldı yumuşamaya başladı göğsüm yuvarlak protez kullanıldı göğüs yapıma damla gitmezmiş. Yapısal olarak göğsüm sert olduğu için çok yumuşak değil ama yırtıklarım oldu o yüzden süreli göğsünüzü nemli tutmanızı tavsiye ederim
Yırtıklar sonraki süreçte mi başladı ben ilk günden itibaren doktorun tavsiyesi olan kremi sürüyorum,şimdi de aynı kremle masaj yapmaya başladım 3.hafta itibariyle

Yırtıklar sonraki süreçte mi başladı ben ilk günden itibaren doktorun tavsiyesi olan kremi sürüyorum,şimdi de aynı kremle masaj yapmaya başladım 3.hafta itibariyle
Yeni oluştu. Bende hiç göğüs yoktu ondan diye düşünüyorum. Bol nemli tut göğüs bölgeni

Yeni oluştu. Bende hiç göğüs yoktu ondan diye düşünüyorum. Bol nemli tut göğüs bölgeni
Evet bende de 25 CC anca meme dokusu vardı ,hamilelikte çatlağım olmadı ama ergenlikten kalma çatlaklar var cilt müsait Hergun sürmeye çalışıyorum ,kaç CC sizin benim çok büyük değil 280 e 295 cc

Merhaba 49 kilo 1.61 boyundayım. Omuzum vs vücuduma göre geniş, gögüsüm ise 75b. Emzirme dolayısı ile iyice çöktü.
Şimdi sormak istediğim;
1- Dolgun tatmin edilecek büyüklükte gögüs yaptırmak istiyorum kas altı olacak (doktor öyle söyledi) ortalama kaç olmalı
2- 16 aylık bir bebeğim var 1 hafta yanımda yardımcı bulundurabilirim ama sonrasında hayır sizce çok sıkıntı yaşar mıyım ? ( Ben Ayaktayken yürüyorum kucağımda uyuyor , 2. hafta itibari ile benim uyutmam gerekecek günde 2 kez

Merhaba 49 kilo 1.61 boyundayım. Omuzum vs vücuduma göre geniş, gögüsüm ise 75b. Emzirme dolayısı ile iyice çöktü.
Şimdi sormak istediğim;
1- Dolgun tatmin edilecek büyüklükte gögüs yaptırmak istiyorum kas altı olacak (doktor öyle söyledi) ortalama kaç olmalı
2- 16 aylık bir bebeğim var 1 hafta yanımda yardımcı bulundurabilirim ama sonrasında hayır sizce çok sıkıntı yaşar mıyım ? ( Ben Ayaktayken yürüyorum kucağımda uyuyor , 2. hafta itibari ile benim uyutmam gerekecek günde 2 kez
Cc konusuna bişey diyemem ama 1 hafta sonra 16 aylık bebeği kucakta uyutmak zor olur.Ben 5 haftalığım ve şimdi bile cesaret edemem ama herkes farklı benim kollarımda ağır taşıyınca ağrı oluyor kas üstü olmama rağmen

Şimdi sormak istediğim;
ortalama kaç olmalı derken onu doktor belirliyor sanırım, protez tipleri de çok farklı high profil oluyor mesela onda belki ölçü düşük olsa da daha hacimli bir protez büyük durabiliyor..Herkesin yapısına göre değişken en iyisi doktorla belirlemek.. Bana kalırsa siz beğendiklerinizi doktorunuza gösterin o mutlaka sizin yapınıza göre şu kadar olmalı ölçüsü diye fikir verir.
benim burda okuduğuma göre 1 ay falan ağır egzersiz, ağır kaldırma vs olamıyormuş, yani bebeğinizi belki kucağınza alamayabilirsiniz diye tahmin ediyorum ama ameliyat olan arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verir, kimse yazmamış diye araştırdıklarımdan yola çıkarak yanıtladım sevgiler..

X