Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

sonradan yumusasınlarda bır ay ıkı ay farketmez:) benim kas altı yöntemiyle oldu canım 300 cc high profil yuvarlak, suan cok buyukk gelıolar gozum alısmadıgı ıcın sanırım:) canım bıde senın albumun varsa benı eklermısın bakıyım bi..

Kas altı yöntemiyle ameliyat olduysan zaten çok şiş ve gergindirler.Şekilleri bile bozuktur şu anda.Yumuşaması biraz zaman alır,ama tedirgin olma zamanla o kadar güzel şekle girip yumuşayacaklarki degişime sen bile şaşıracaksın.O zaman Arzum söylemişti diyeceksin.Merak etme yaza kadar harika kıvama ve şekle girerler,şu anda kış mevsimi zaten Yazın çiçek gibi açılır saçılırsın,plajlarda salına salına yürürsün artık...Ekliyorum seni albüme bakabilirsin ama sendende en kıssa zamanda albüm bekliyoruz..:KK34:

arkadaşlar bende de mentor marka protez var ve çok iyi. Doktorum güner uysal bey bana kutularını ve de garantilerini bile verdi. birde ismini bilmediğim bir kaç marka çıkarmış hastalarından ve bunlar 4-5 sene sonra patlamış ve sönmüş olan protezlermiş. Hiçbir kaza olmadan meydana gelmiş hatta. Bunlarla ilgili olarak firmalara şikayet yazısı bile yazmış haberiniz ola..

Kas altı yöntemiyle ameliyat olduysan zaten çok şiş ve gergindirler.Şekilleri bile bozuktur şu anda.Yumuşaması biraz zaman alır,ama tedirgin olma zamanla o kadar güzel şekle girip yumuşayacaklarki degişime sen bile şaşıracaksın.O zaman Arzum söylemişti diyeceksin.Merak etme yaza kadar harika kıvama ve şekle girerler,şu anda kış mevsimi zaten Yazın çiçek gibi açılır saçılırsın,plajlarda salına salına yürürsün artık...Ekliyorum seni albüme bakabilirsin ama sendende en kıssa zamanda albüm bekliyoruz..:KK34:

bozuk olmazmı koluma ndeğiolar ayrıklar ama daha erken dıye moralımı bozmuorum sımdı. yazın cok guzel olacak hersey doya doya guneslenıcem artık goguslerım yuzumden sımdıye kadar hıc guneslenemedm desem yalan olmaz:) cok kotuydu ya zaten zayıfım bıde gogus olmayınca erkek gbı oluodum neyse artıkk cok kocaman cıcıslerım oldu ve cook mutluyum bıran once yaz gelsınn:))

kızlar ben ayın 9unda ameliyat oldum yılbası gecesi normal bı sütyen gıysem olurmu acaba yanı gece boyunca? sorun olur mu ki?

kızlar ben ayın 9unda ameliyat oldum yılbası gecesi normal bı sütyen gıysem olurmu acaba yanı gece boyunca? sorun olur mu ki?

Benim doktorumda saatlik olarak takabilirsin ama eve gelince mutlaka çıkar ve sporcu sütyenini tak demişti.Bence birşey olmaz gönül rahatlıgı ile tak ama sütyensiz dekolte vermek daha güzel bence.Ben sırtı açık dekoltesi bol mini bir elbise giyinmiştim ilk olara, sütyen takmamıştım tabiki,çok sexy olamuştu..tavsiye ederim yani :KK34:

bozuk olmazmı koluma ndeğiolar ayrıklar ama daha erken dıye moralımı bozmuorum sımdı. yazın cok guzel olacak hersey doya doya guneslenıcem artık goguslerım yuzumden sımdıye kadar hıc guneslenemedm desem yalan olmaz:) cok kotuydu ya zaten zayıfım bıde gogus olmayınca erkek gbı oluodum neyse artıkk cok kocaman cıcıslerım oldu ve cook mutluyum bıran once yaz gelsınn:))

Valla benimde en sevdigim mevsim yaz mevsimi,bende büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.Geçen sene tatile,denize çok gittim ama doymadım..Yine yaz gelsin,yine yaz gelsin,hep yaz olsun...:KK19:

Benim doktorumda saatlik olarak takabilirsin ama eve gelince mutlaka çıkar ve sporcu sütyenini tak demişti.Bence birşey olmaz gönül rahatlıgı ile tak ama sütyensiz dekolte vermek daha güzel bence.Ben sırtı açık dekoltesi bol mini bir elbise giyinmiştim ilk olara, sütyen takmamıştım tabiki,çok sexy olamuştu..tavsiye ederim yani :KK34:

eğer sorun olmucaksa dedıgın gıbı yaparım daha hos olur bencede ama ben sütyeni cıkarınca düşcekmiş gibi hissediorum :KK70::KK70:

kızlar ben yenı uye oldugum ıcın cogu işlemi yapamıorum kullanıcı adını degstırmek ıstıorum ama nasıl oluo bılmıorum. bana yardım edermisiniz?? cok önemlii...

Yahu kızlar şimdi Sabah gazetesindeki bir yazıyı okudumda ödüm patladı yahuu..Fransa ve İngiltere'de göğüs büyültme ameliyatı geçiren yaklaşık 80 bin kadın, sahte implant nedeniyle kanser olma korkusu yaşıyormuş ve önemli bir sağlık kriziyle karşı karşıya kaldıklarını ve şirket tarafından üretilen implantların kesinlikle geri çıkarılması gerektiği açıklaması yapılmış.Hükümet sözcüsü Valerie Pecresse ise, hükümetin bu hafta bir eylem planı açıklayacağını belirterek PIP implant taşıyan yaklaşık 30 bin kadına plastik cerrahlarını derhal aramaları çağrısında bulunulmuş ve Fransız hükümeti, göğüs kanseri nedeniyle göğsü alınan ve silikon taktırmak zorunda kalan kadınların masraflarını ödeyecekmiş....

Bu çok ürkütücü bir haber..Hepimizi Allah korusun yarabbii.. Ayrıntıları sabah gazetesinde okuyabilirsiniz...

Son düzenleme:
Ayy canım ne üzücü bir haber ya, çok araştırmak dikkat etmek lazım gerçekten..Allah bizi korusunnn amin.
ÇOK ACİL BAKIN...........

Bakanlık bir firmanın silikonlarından taktıran 30 bin kadına ameliyatla çıkartması uyarısında bulundu bu bir link tıklayıp okuyun lütfen.

bende bu sabah okudum.burada bir arkadaşın PIP kullandığını okumuştum.hatta daha ameliyat olalı 2 gün olmuşken öğrenmişti.çok üzülmüştü ama hatırlayamıyorum ismini maalesef.lütfen herkes araştırsın

bende 2009 yılında taktırdım ve Pıp marka doktorumla görüştüm bana bir basın açıklamasıyla ilgili mail attı yarında görüşücez ve acil ultrasonografi çektiricem...

bende 2009 yılında taktırdım ve Pıp marka doktorumla görüştüm bana bir basın açıklamasıyla ilgili mail attı yarında görüşücez ve acil ultrasonografi çektiricem...

bilgi verirseniz sevinirim. bi sorun olmaz ins

X