Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

ne güzel çok sevindim senin adına. hakısın yazdıklarında isteyen herkese nasip olur inşallah

İnsallah cnm bu sıkıntıyı yasayan herkese sımdıden gecmış olsun ıns karar vermek zor cıddı paralara yapılan ısler ınsanalr hem maddı hem de psıkolojık olarak kendını zor hazırlıyo allah sanslarını yolunda gotursun ıyı doktorlara cattırsın insş

süpersin süperrrrr :)))) yorsunmadan yapmıssın gene yorumunu guzeller guzeli ablam :))) emegıne saglık ALLAH GONLUNE GORE NASIP ETSIN HERSEYI kocaman öpüorum senı mujuks mujuks mujuks mujuks

Sağol bitanem benim, pc başında oldu mu kolay oluyor yazması ama cepten zulüm
Bende seni çok seviyorum ve çok öpüyorum bitanem. Allah hepimizi her daim güldürsün inşallah.

Angela canım ben aradım önce sekreterini boool 4 haneli bi numaradan randevu alın önce dedi.. 2 saattir arıyorum açmıyor kimse telefonu.. sen ne yapmıştın nasıl ulaşmıştın ??

Evet canım 444 lü nodan randevu alin diyorlar ama bende başarısız olmustum sonra eşim hastaneye gidip almıştı
Internetten online randevuyu dene birde

Evet canım 444 lü nodan randevu alin diyorlar ama bende başarısız olmustum sonra eşim hastaneye gidip almıştı
Internetten online randevuyu dene birde

Canım önce sekreteri aradım,sonra 444.. 'ü,açan olmayınca bi cesaretle Haldun Hocayı..Senin sayende tabi.Sen numarayı vermeseydin yıllarca telefonu birinin açmasını beklicektim 5 mayısta muayene olucam. şimdi doktorun söylediği tarihte hastaneye gitsem sorun olmaz dimi? yine hastaneden randevu almam gerekir mi heyecandan soramadım

3-4 mayis tekrar ararsin 5 mayista gelecegini nasıl saat kac gibi geleyim diye sorarsin bence randevu alacam diye ugrasma
Ayrica randevu alin derse alamadigini soylersin

mavi kelebek haldun hocanın numarasını bana da verebilir misin? 44...lü numaradan randevu alıp gittim meğer yanlışlık olmuş hoca çoktan gitmiş boşu boşuna gidip geri döndüm

3-4 mayis tekrar ararsin 5 mayista gelecegini nasıl saat kac gibi geleyim diye sorarsin bence randevu alacam diye ugrasma
Ayrica randevu alin derse alamadigini soylersin

saati verdi aslında ama hani unutursa randevu verdiğini diye düşünüyorum garantilemek için

mavi kelebek haldun hocanın numarasını bana da verebilir misin? 44...lü numaradan randevu alıp gittim meğer yanlışlık olmuş hoca çoktan gitmiş boşu boşuna gidip geri döndüm

veririm tabi ama önce arkadaş olmamız gerekiyor sanırım,onu halletmek kolay da ben de yeni üye olduğum için 100 mesajımı doldurmam gerekiyormuş. işte onu napıcaz ?

Sağol bitanem benim, pc başında oldu mu kolay oluyor yazması ama cepten zulüm
Bende seni çok seviyorum ve çok öpüyorum bitanem. Allah hepimizi her daim güldürsün inşallah.

bebegiiimmmmmm :)))))) KALP KALBE KARŞIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII BİLİOSUN DEGİLMİ :)))))))

veririm tabi ama önce arkadaş olmamız gerekiyor sanırım,onu halletmek kolay da ben de yeni üye olduğum için 100 mesajımı doldurmam gerekiyormuş. işte onu napıcaz ?

ben de yeni üyeyim onu ben de bilmiyorum:) haldun hoca hakkında bilgi verebilir misiniz peki siz görüştünüz mü hiç ne düşünüyosunuz

ben de yeni üyeyim onu ben de bilmiyorum:) haldun hoca hakkında bilgi verebilir misiniz peki siz görüştünüz mü hiç ne düşünüyosunuz

Çok araştırdım. Bugün görüştüm Haldun hocayla telefonda muayene gününü kararlaştırdık. Arkadaş listemde olan Haldun hocaya ameliyat olmuş arkadaşların albümlerinin before/afterlarına baktım ve görüşleri de olumlu olduğu için hocamızı internette araştırdım. Devlet olmasını istememin 2 nedeni vardı; ilki tabii maddi.. diğeri de devletteki doktorların çok pratik yapmış, ellerinin alışkın olmasındandı. Hasılı,5 mayısa muayene olucam. Mayısın son günlerine doğru da tahminimce ameliyat olurum. 5 mayısda ayrı bir başlıkta ameliyat sürecimi başından sonuna kadar yazıcam.

Yarin sabah ameliyat :) zaman geldi catti :) aksam cantami hazirlicam yikanio pijamalarim :) sanirim bgn bu memislerle son gunum :))) dua edin bana :)

Yarin sabah ameliyat :) zaman geldi catti :) aksam cantami hazirlicam yikanio pijamalarim :) sanirim bgn bu memislerle son gunum :))) dua edin bana :)

Canım, hadi hayırlısı ile olur biter inşallah. Şimdi evde işin bitince al anneni, atın kendinizi sahile, şöyle güzel, uzun bir yürüyüş, sonra güzel bir çay... ohh sefanız olsun O kadıncağız sana sezdirmemeye çalışsa da senin heyecanın, kaygının en az bin katını hissediyordur. Ana yüreği onunki, duramaz şimd yerinde. O da rahatlar belki böylece biraz. Bence hemen kapat interneti, pc yi falan, sarıl anacığına, bir sürü öp onu, al dışarı çık. Bendende selam söyle anacığına
Çok öpüyorum ikinizide
Sevgiler

Ah annem garibim
Kizlarindan cekiyo hastanedeyiz ablamin dogumu icin gun ayarliyoruz ve kontrolu var :) bgn pek gezmeye vaktim olamicak sanirim :) benden 1 ay sonrada kismetse ablamin dogumu olucak ztn annem diyo sunlari bi atlatalim
Sirayla benim stresim o zaman gecicek :)

Canım, Allah ablanada sağ salim bebişine kavuşmak nasip etsin.
Allah kolaylık versin hepinize

dualarım senınle olucak hıc supen olmasın ınsallah hayırlısıyla gır cık :)) ınsallah hersey cok guzel olucak canım...

dualarım senınle olucak hıc supen olmasın ınsallah hayırlısıyla gır cık :)) ınsallah hersey cok guzel olucak canım...

amin cnm:) narkozdan zor ayılıyorum dua edin bu sefer rahat uyanıyım yoksa akşama gözümü anca açarm , anestezi uzmanını skı skı tembihlicem inş şıp die uyanırım :) teşekkür ederm cnm benm

amin cnm:) narkozdan zor ayılıyorum dua edin bu sefer rahat uyanıyım yoksa akşama gözümü anca açarm , anestezi uzmanını skı skı tembihlicem inş şıp die uyanırım :) teşekkür ederm cnm benm

canım bende korktum zor uyanırım diye. bi önceki uyanısım zordu çünkü.. ama ameliyata gerçekten nasıl girdiysem öyle çıktım... pozitif düşün ve bütün kötü şeyleri sil aklından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…