Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

gunaydın bebegim :))) cayımı içiordum dwarkefın yorumu dıkkatımı cekmısdı okuyunca sana yaptıgını anladım :)) canım sakın ol sakınlıgını koru bol bol dua et pjamanı salını temız camasırlarını terlıgını son gunde dusunu almaya unutma :))) cantanada bol bol su al narkozdan sonra cok susasıosun :))) ınsallah hayırlısıyla gonlunce olur ne mutlu sana anacagın yanında olucak :)) destekcın olucak hersey gonlunce olur ınsallah bebegım :))) enerjını yuksek tut :)) amelıyata nasıl gırersen oyle cıkarlar derlerdı :)) ıyı gır ıyı cık ve sakın cok korkmaaaaaaaaa hersey cok guzel olucak insallah:))) narkozu alana kadar narkozdan sonrasını doktorun yapıcak zaten uyandıgında hayalın gerceklesmıs olucak bır kac gunde dısıını sıkdın sonrası çok kolay olucak bol bool duaaa et unutma yer gok duayla bunu bılıoruz:))) sakın ollll sakınlıgını koru ve once ALLAHA sonra doktoruna sonrada kendıne guven hersey guzel olucak ınsallah :)))

ablanın yanına bence gıtme senın dınlenmeye ıhtıyacın var... nacızane bir uyarı... sen bilirsin tabıkıde.. öpüorum senı ..

amann bi de o gelmesin başıma :18:

Ay okurken gozlerm
Doldu tuylerim diken diken oldu nasil tatlisin ya :) ins cnm
Olsun bitsin kurtulalim ztn hergun dus aliyorum ameliyattan sonra nasil banyosuz durcam bilmiyorum :)))) aslnda zorluk doktorda onlar daha cok stres olmali :)))))))

Ay okurken gozlerm
Doldu tuylerim diken diken oldu nasil tatlisin ya :) ins cnm
Olsun bitsin kurtulalim ztn hergun dus aliyorum ameliyattan sonra nasil banyosuz durcam bilmiyorum :)))) aslnda zorluk doktorda onlar daha cok stres olmali :)))))))

bende dun amelıyatımı surecımı soyle bir gozumun onunde canlandırdım o gunlerım gercekden benım zor gecmısdı zor gecmesının sebebı yalnız olmam ıdı hastanede de evdede senın ne guzel annen yanında olucak ıhtıyacın oldugu her anda sana yardım edıcek ben yalnız oldugum ıcın coook zorlandım kendımı hıc sakınamadım otururken kalkarken ılla bırı senı tutmalı cunku yattıgın uzandıgın ıcın kasların harekettsız duruyor kalkdıgında kaslar calısıor ılk gunler sadece bol bol bol yuru bol su ıc sıvı gıdaları tuket sureklı yatmaaaa mumkun oldugunca hareketlı ol cooook yatmak ıyı bısey degıl suyu da odemı daha kolay atman ıcın narkozu vucudundan daha kolay atman ıcın bol bol tuket sabırlı ol ben 9gunubıtırdım 10gune gırdım normal hayatıma devam ettım 5gunden ıse gıdınler var bende bılıorum ama mejbur gıtmek zorunda caresı yok dınlenme ımkanı yok 5gunden her ıstedıgını tabıkıde yapabılıosun hersey daha kolay olur 9gunden sonra dahada kolay olur bu amelıyatı ıyıkı olmussum dıeceksın lutfen sabırlı ol kendın ıcın kendıne süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bir iyilik yapıosun :))) hergun sukredıorum ALLAHIMA esıme ve bu surecde destekcım olan dostlarıma :)))) çok sukur bınlerce kere sukurler olsun hersey gonlumce oldu ınsallah senınde oyle olucak neye ınanırsan o olur öyle olur kalbını ferah tut korkularını kaldır bır tarafa at ve ınandıgın guvendıgın herseyın arkasında dur BEN INANIORUM SANA SENIN COOOOOOOK GUZEL GOGUSLERIN OLUCAK VE GONLUNCE OLUCAK :))) INANMAK BASARMANIN YARISIDIR DERDIM HEP VE HEP OYLE INANIRDIM SENDEDE OYLE OLUCAK :)))

selam arkadaşım. eşin anlıyomu dokunduğunda. dokunmasından rahatsız oluyomusun?

Ya hasta olunca bile yatmaktan cok skilian bir insanim o yuzden yatmicam bol bol yuruyusler planliyorm ama sivi konusu benim icin o kdr zor ki ben normalde de cok zor su icen biriyim bitki cayida hic secmem :) ama bu surecte kendimi zorlayarak en azndan su aliskanligi kazanirim:) cok heycanli cok da zevkli hemen olmak istiyorm artk bide agridan falan korkun yok ben suan gorunuse takmis durumdayim nasil olucak meraki ay gogus bana yakisirmi acaba dusuncesi cok ilginc ya:)

arkadaşlık yolladım kabul edersen albümüne bakmak isterim
evlimisin acaba?

selam arkadaşım. eşin anlıyomu dokunduğunda. dokunmasından rahatsız oluyomusun?

eşim psıkolık olarak tedırgın :))) bildigi için bilmese anlamazdı :))) :)) hıc rahatsız olmuyorum benım onlar :)) benım vucudumun bır parcası :)) yanı nasıl soyluyecemı tam bılmıorum ama ben hıc rahatsız degılım :)) :)) yardımcı olmusumdur umarım :)

bende kesinlikle çok istiyorum. para ayarlarsam yaptırıcam ama doknmasından tedirgin olurmuyum diye düşünüyorum. belki zamanla atlatılabilir. çocugun varmı
albumun varmı

Pazartesi salı ararsın alabilirsin heralde

Angela canım ben aradım önce sekreterini boool 4 haneli bi numaradan randevu alın önce dedi.. 2 saattir arıyorum açmıyor kimse telefonu.. sen ne yapmıştın nasıl ulaşmıştın ??

deliiiiiiiiiiiiii :))) ınsallah gonlunce olucak :)) suyu bol bolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll tuket ben sevmem ben ıcemem anlamam ben kendın ıcın ıcıceksın :))) ıokadar :d :))) bıtkı cayı ıcmenın zararlı oldugunu okumusdum bazı yerlerde kanı cıvıtıyor vs vs onu bır arastır bı kac kısıye sor bılmedıgın seyı yapma :))) ınsallah gonlunce olur bende cooook merak edmıorum desem yalan olur :)) hayırlısıyla ınsallah gırıp cıkarsın ve hayalındekı gıbı olur ınsallah :))

Angela canım ben aradım önce sekreterini boool 4 haneli bi numaradan randevu alın önce dedi.. 2 saattir arıyorum açmıyor kimse telefonu.. sen ne yapmıştın nasıl ulaşmıştın ??

çok merak ediyorum seninkini en güncel sensin bende sana göre davranıcam

özel numaralarını yazıyolardı burda onlarımı arıyosun

özel numaraları angeladan aldım hem Haldun hocanın hem sekreterinin. ama önce sekreteri aramam gerektiğini düşündüm, aradım 444... arayın önce randevu alın dedi kaç saattir bir kişi açmadı direk Haldun hocayı mı arasam napsam

bende kesinlikle çok istiyorum. para ayarlarsam yaptırıcam ama doknmasından tedirgin olurmuyum diye düşünüyorum. belki zamanla atlatılabilir. çocugun varmı
albumun varmı

ALLAH YARDIMCIN OLSUN canım ınsallah maddı manevı tum sıkıntılarını gıderırsın gonlunce olur hayırlısıyla :)) dokundugunda tedırgın oluucagını sanmıorum fakat gogus amelıyatı zaman ve sabır ıstıyen bır amelıyat ... oyuzden sabırla guzellesmelerını beklemelısın her gecen gun degısım gosterıor :)) ..

ara bence. burdakiler öyle yapıyor o seni yönlendirir bnce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…