Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Valla cnm tabi yine de sen bilirsin ama bi doktorun notunu okumuştum: ''kimse fark etmesin'' diyerek ameliyat olanlar sonradan ''e kimse fark etmedi'' diye üzülüyorlar, ameliyattan önce çok iyi düşünülmesi gerekir çekilen her türlü sıkıntı için... demiş.
Burada en son sanırım her şey dahil 4000 civarı (yanlış hatırlamıyorsam) bir arkadaş Hacettepede ameliyat olmuş. Meme dokunun olup olmadığını muayenede söylemedi mi doktor? Söylemediyse öğrenirsin .Evet meme dokusu olmalıymış, yoksa top top, yapay duruyormuş deri de geriliyor ya inceyse. .O yüzden ben kas altı istiyorum. Sen geneli baz al yine de. Ameliyat olanların hepsi elbet acı çekiyor ama herkes katlanıyor daha sonraki mutlulukları için Korkma hiç. Acı olmadan tatlı olmaz. Tabii ben seni etkilemek istemem en doğru kararı sen vereceksin araştırmaya devam et ve bu konuda kendini dinle. Gerçekten gerekli mi, onlarsız da olurum bu risklere hiç gerek yok mu?...
Bu arada yeni başlığımı da açtım oradan da devam ederiz istersen http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=713056

Canım,ameliyat öncesi mezura ile ölçüm yapmadım.Ama şöyle söyliyim 75 B cup idim,yani meme dokum vardı.Alt kısımda idi,üst kısım emzirmelerden dolayı düzleşmişti.. Bir doktor hariç örtüştüğüm tüm doktorlar kas üstüne uygun yöntemleri tavsiye etti zaten Birkaç doktor ile görüşmeler fayda vardır derim ben
Amelşyattan sonra iki beden büyüdü gögüslerim.75 D sütyen kullanıyorum artık

Kramplarim var kas alti oldugu icin konusurken hareket ederken zorlaniyorm ama 1 tur yurudum cnm cok kendimi kasiyomusum gevsetince rahatladm baya tatlm

Çok geçmiş olsun, gerçi geçti bile Şimdi şekillenmeleri için sabır süreci başlıyor.
Sormadan duramayacağım, nasıl bir protez koyulmuş canım ? Şöyle 70 FF falan oldun mu İnşallah doktorun seni dinlememiştir, alabilecek en büyük boyu koymuştur
Geçmiş olsun, sevgiler

200 cc koymus kizlar baya baya hepsini denemis :) high profile koydugunda kas dokum iyice bastirmis dumduz olmus modarate koymus suan baya kocaman fuze gibiler 😃 ama sipsivriler dekoltemde cok hos olmus biraz ayrik tabi. Ama son aylarda hatta ameliyattan 3 gun once bile pilates yaptm hic onermiyorm kizlar oncesinde hemen birakin sporu

Bunları yazabilecek kadar iyi. olmana da, şimdiden beğenmene de çok sevindim canım. Dilerim ağrısız sancısız geçer bu 48 saat. Sevgiler

Bunları yazabilecek kadar iyi. olmana da, şimdiden beğenmene de çok sevindim canım. Dilerim ağrısız sancısız geçer bu 48 saat. Sevgiler

İlk ciktigmda agliyorm yurutemediler ama dediler her saat hizla iyilesiceksn diye suan baya iyiyim sadece cok konusamiyorum :) aksama fotoda koyarmmm :) herkese tek tek yazamadm ama hepinizi cok seviyorum kizlae allah razi olsun hepiniZdennnn

İlk ciktigmda agliyorm yurutemediler ama dediler her saat hizla iyilesiceksn diye suan baya iyiyim sadece cok konusamiyorum :) aksama fotoda koyarmmm :) herkese tek tek yazamadm ama hepinizi cok seviyorum kizlae allah razi olsun hepiniZdennnn

Her şey tamamda konuşamayan bir seni gördüm :26:

bende varımmm:)) bende ilk bir kaç saat hep fısır fısır konuşmuştum.normal tonda konuşunca göğsüme fazla hava dolduğu için baskı yapıyodu. akşam saatlerinde anca normale dönmüştü .

Aynen cok komik fisir fisir konusuyorm bende bagiramiyorm mesela:)

konuşamaman sanırım nefesle ilgili bende de olmuştu. Az nefes alıyorsun baskıdan dolayı, o da cümleni bitirmene yetmiyor :) (anestezinin abuk subuk etkileri de var tabi). Birkaç saate geçer canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…