Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

ALLAH YARDIMCIN OLSUN canım ınsallah maddı manevı tum sıkıntılarını gıderırsın gonlunce olur hayırlısıyla :)) dokundugunda tedırgın oluucagını sanmıorum fakat gogus amelıyatı zaman ve sabır ıstıyen bır amelıyat ... oyuzden sabırla guzellesmelerını beklemelısın her gecen gun degısım gosterıor :)) ..

amin teşekkür edrim. benim zaten olursa gizli olucak. o yuzden sıkıntı olabilir. 2 çocugum var inşallah bende buraya yazarım bi gün oldum diye

:2: açacak elbet sabırla devam
açtı arkadaşım randevumu kendi verdi sağolsun 5 mayısta muayenem var, yarın amerikaya gidiyormuş 1 haftalığına. çok yoğunum ancak 1-1,5 ay sonrasında yapabilirim dedi,olsun bi görüşelim de belki erkene alır,çok mutlandım şimdi :KK16:

açtı arkadaşım randevumu kendi verdi sağolsun 5 mayısta muayenem var, yarın amerikaya gidiyormuş 1 haftalığına. çok yoğunum ancak 1-1,5 ay sonrasında yapabilirim dedi,olsun bi görüşelim de belki erkene alır,çok mutlandım şimdi :KK16:

oo süper. bende nasip olursa hazirandan sonra olur zaten. tabi para bulursam. gidiyimde bozuk paralarımı sayıyım ne kadarım var :KK52:

Ameliyat olacak ya da olmayı düşünen arkadslara şimdiden geçmiş olsun bn yenı gecırdım umarım hersey gonlünüzce olurr

Evliyim canım, eşim henüz dokunmadı :-( Ama 1,5 olmasına rağmen yumaşamaya başladılar. 5–6 ay sonra doğal göğüsten hiç farkı kalmayacak diyor doktorum. Arkadaş olarak ekledim canım.

1,5 ay oldu değilmi? eşin neden dokunmuyor. istemedimi yaptırmanı. resmin varmı

artık devletle özel fiyatlar çok yaklaşmış. nasıl memnuunmusun şikayetin varmı

Cok sükür hiç birrr şikayetım yok o kdr rahat bı ameliyat sonrasında da surec gecırdım ki anlatamam gram agrı sancı sızı hiçbrsey olmadı cok daha onceden olmadıgıma pısmanım meme alt kesiden kas altına konuldu sılıkonum 350cc kas altı hakkında cok acır ve agrır gıbı durumalr duysamda bnde hıcbse sıkıntı yratmadı bunyemden özellklede doktorumdan kaynaklı sanırım bu seklde basarılı bı amelıyat gecırmemde ki etken duydugum en ıyı ısımelr arasındaydı sadece kndısıne gıttım ve anlattıgım tek sey ameliyat olduguma degecek bı goruntu olsun hepsi bu ne resım gosterdım ne kaç cc o tarz seylerı doktorum gerek bıle gormedı sadece ınandım ve guvndım sonuç oalrak husrana ugramadım o yuzden cok beklentiye gırmekte yanlıs ınsan hayal kırıklıgına ugruyo eskı halını dusnurse ınsan yenı halınden memnun olmalı bnce

Cok sükür hiç birrr şikayetım yok o kdr rahat bı ameliyat sonrasında da surec gecırdım ki anlatamam gram agrı sancı sızı hiçbrsey olmadı cok daha onceden olmadıgıma pısmanım meme alt kesiden kas altına konuldu sılıkonum 350cc kas altı hakkında cok acır ve agrır gıbı durumalr duysamda bnde hıcbse sıkıntı yratmadı bunyemden özellklede doktorumdan kaynaklı sanırım bu seklde basarılı bı amelıyat gecırmemde ki etken duydugum en ıyı ısımelr arasındaydı sadece kndısıne gıttım ve anlattıgım tek sey ameliyat olduguma degecek bı goruntu olsun hepsi bu ne resım gosterdım ne kaç cc o tarz seylerı doktorum gerek bıle gormedı sadece ınandım ve guvndım sonuç oalrak husrana ugramadım o yuzden cok beklentiye gırmekte yanlıs ınsan hayal kırıklıgına ugruyo eskı halını dusnurse ınsan yenı halınden memnun olmalı bnce

ne güzel çok sevindim senin adına. hakısın yazdıklarında isteyen herkese nasip olur inşallah

aynen cnm ya bir yarın kaldı perşembe ameliyat heycandan uykularım iyice kısaldı zorla bir kaç saat uykuya dalıyorum:) bir heves gittim sabahlık ve pijama aldım hastaneye öyle bi gidicem ki sanırsın tatile çıkıyorum:) neler koysam neler alsam diye :) annemde narkozdan dolayı biraz tedirgin halbuki daha önce 3 kere narkoz 1 kere sedasyon aldm:KK70: hepsinde biraz zor uyandığım için kadıncağız herseferinde stres oluyor. Doktorla süreyi de uzun söyledik ki paniklemesin bir buçuk saat dediğinde üzerine zaman geçtimi heycanlanıyor giriş çıkışımız 2-2.30 saati bulur dedik ki boşuna panik olmasın hem. Hem keyifli hem heycanlı hem de hafif bir korku durumum da mevcut , olup bitsede çıksam diyorum inş artk. Ablamda haftasonuna program yapmış gelirmsn diyo nasıl kalkarım bilmiorum :KK70: perşembe ameliyat olup cumartesi gezmeye çıkabilen varmıymış :KK52::KK52::KK52: birde sitede dayanılmaz ağrılar yazılarını okudukça stres oluyorum bence ameliyat sürecimizi bu kdr ürkütücü anlatmasak şuan kendimden pay biçiyorum gece uykuya dalmadan önce dayanılmaz ağrılarım oldu , çekilecek gibi değil , memelerimi dahi gözüm görmüyor yazılarını okuduktan sonra uyku muyku hak getire:)

gunaydın bebegim :))) cayımı içiordum dwarkefın yorumu dıkkatımı cekmısdı okuyunca sana yaptıgını anladım :)) canım sakın ol sakınlıgını koru bol bol dua et pjamanı salını temız camasırlarını terlıgını son gunde dusunu almaya unutma :))) cantanada bol bol su al narkozdan sonra cok susasıosun :))) ınsallah hayırlısıyla gonlunce olur ne mutlu sana anacagın yanında olucak :)) destekcın olucak hersey gonlunce olur ınsallah bebegım :))):KK16: enerjını yuksek tut :)) amelıyata nasıl gırersen oyle cıkarlar derlerdı :)) ıyı gır ıyı cık ve sakın cok korkmaaaaaaaaa hersey cok guzel olucak insallah:))) narkozu alana kadar narkozdan sonrasını doktorun yapıcak zaten uyandıgında hayalın gerceklesmıs olucak bır kac gunde dısıını sıkdın sonrası çok kolay olucak bol bool duaaa et unutma yer gok duayla bunu bılıoruz:))) sakın ollll sakınlıgını koru ve once ALLAHA sonra doktoruna sonrada kendıne guven hersey guzel olucak ınsallah :))) :KK16:

Canım, anladığım kadarı ile seninde canın benim gibi çok kıymetli değil :KK1: Eğer dediğin gibiysen, cmt değil ama pazar günü direnlerinden çıkmış olursa kesin gezmeye gidersin. Altına bir eşofman, üzerine bir fermuarlı penye üst ile herşeyi yaparsın . Ben 3 derecede çıkıp dolaşmıştm, bernere gidip saçımı yıkatmıştım. Hatta o resimlerdeki gri sütyeni o gün almıştım :KK16:

Canım hep dediğim gibi 15 gün boyunca sakın yatma,geceleri de hep oturur pozisyonda yat. Hani hastane yatağındaki gibi 45 derece eğimle. O zaman ameliyat yerinde ödemde birikmiyor, protezler baskı da yapmıyor. Yattığında protezler kesilen kaslarının üzerine baskı yaptığı için acı veya ağrı değil ama, nasıl desem, göğsüne birisi oturmuş gibi oluyor.

Ayrıca, şeker kızım, beatifuL-BaBy'nn dediği gibi, gönlünü, aklını ferah tut, beyin çok ciddi bir ağrı kesici. Acaba ağrıyacak mı diye dinlersen ağrır. Bu da ne ki, ben ne regl sancıları gördüm dersen :KK52: ağrı falan kalmıyor. Hiç merak etme.

En zor kısmı karar almaktı, başardın;
İkinci zorluk ameliyatı beklemekti, başardın;
Üçüncü zorluk, son gün vazgeçmemekti, başarmak üzeresin :KK9:
Bundan sonrası hiç dert değil Dream'cim, rüyalarına kavuşmak üzeresin.

Ama doktoruna küçük olsun diye baskı yapma :KK15: zaten kaslar çok eziyor, sen gençsin, doğum yapmadın, kasların daha da sıkı; seninkiler daha çok ezilecek. 75 C yaptır, sonra pişman olma :KK16:
Sevgiler

Canım, anladığım kadarı ile seninde canın benim gibi çok kıymetli değil :KK1: Eğer dediğin gibiysen, cmt değil ama pazar günü direnlerinden çıkmış olursa kesin gezmeye gidersin. Altına bir eşofman, üzerine bir fermuarlı penye üst ile herşeyi yaparsın . Ben 3 derecede çıkıp dolaşmıştm, bernere gidip saçımı yıkatmıştım. Hatta o resimlerdeki gri sütyeni o gün almıştım :KK16:

Canım hep dediğim gibi 15 gün boyunca sakın yatma,geceleri de hep oturur pozisyonda yat. Hani hastane yatağındaki gibi 45 derece eğimle. O zaman ameliyat yerinde ödemde birikmiyor, protezler baskı da yapmıyor. Yattığında protezler kesilen kaslarının üzerine baskı yaptığı için acı veya ağrı değil ama, nasıl desem, göğsüne birisi oturmuş gibi oluyor.

Ayrıca, şeker kızım, beatifuL-BaBy'nn dediği gibi, gönlünü, aklını ferah tut, beyin çok ciddi bir ağrı kesici. Acaba ağrıyacak mı diye dinlersen ağrır. Bu da ne ki, ben ne regl sancıları gördüm dersen :KK52: ağrı falan kalmıyor. Hiç merak etme.

En zor kısmı karar almaktı, başardın;
İkinci zorluk ameliyatı beklemekti, başardın;
Üçüncü zorluk, son gün vazgeçmemekti, başarmak üzeresin :KK9:
Bundan sonrası hiç dert değil Dream'cim, rüyalarına kavuşmak üzeresin.

Ama doktoruna küçük olsun diye baskı yapma :KK15: zaten kaslar çok eziyor, sen gençsin, doğum yapmadın, kasların daha da sıkı; seninkiler daha çok ezilecek. 75 C yaptır, sonra pişman olma :KK16:
Sevgiler

süpersin süperrrrr :)))) yorsunmadan yapmıssın gene yorumunu guzeller guzeli ablam :))) emegıne saglık ALLAH GONLUNE GORE NASIP ETSIN HERSEYI kocaman öpüorum senı mujuks mujuks mujuks mujuks :KK19: :KK17: :nazar: En Büyük KK :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X