Hangi marka Allk?

bende bugun golden rose aldım 209 numarası 8.75 fıyatı da lorealın vardı 47 ydı cok makyaj yapan bırı olmadıgım ıcın tercıh etmedım acıkcası bakalım bend ehıc kullanmıyordum ama bend ebeyaz tenlıyım herkes soluk buluyor bırde sacımı kızıl tonun aboyadım allık kullanmak mecburıyet oldu

NARS albatros ve body shop çift renkli olan allığı kullanıyorum. NARS albatros gerçekten hoş bir pırıltı veriyor ve benim gibi fazla pembe sevmeyenler için güzel bir seçim. Body shop'un allığı da NARS orgasm'a benziyor

geçen hafta golden rose terecota allığından aldım inanılmaz memnunum sabah sürüyorum akşam eve gelene kadar hiç bi azalma uçma olmuyor tavsiye ederim

sabahları yüzüm ölü gibi soluk oluypr. Pastel Terracotta Allık kullanıyorum. ışıltısı falan tam istediğim gibi.

Bende şu an pastelin 135 nolu allığı var. Beyaz tenliğim ve cilt tonum pembeye kaçıyo. Ama bu allığım şeftali tonlarda. Onun için güzel duruyo bence. Ayrıca cildime de iyi geliyo bence

uygun fiyatlarda birşey arıyorsan kesinlikle she allıkları derim canım :)
ama yok farketmezse gidip bence allık paleti al :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…