Hangi marka Allk?

flormarın şeftali rengi terracota olmayanını 2 senedir vardı bitti yeni.ilk sürüşte güselde hiç kalmıo 2 saate.ama bi arkadaşım da terracotası var baya kalıcı.
verita ise arkadaşımda vardı bayılıodum aldım bgn harika tek kelimeyle 64 numarası çk güsel beyaz tenliler için abartı pırıltılı deil hem de:)

revlon midnight acaip kalıcı bir allık sabah sürüyorum akşama kadar ama türkiyede bulmak zor.

body shop... kadinlar gunu indirimi vardi 18 tl ye aldim... pembe.... pudra da aldim.... porselen gibi oluyor cilt alligi da surunce tam bi barbie oluosunuz...

body shopta makyaj malzemeleri indirime girince haber verin... tekrar alcam... kardesime verdim pudrayibilmiyorumkismile

bende flormar 27 numarasını aldım hoş bi kahve altın sarısı simleri var içinde.tavsiye ederim.

valla ben avonun top allıgını kullanıyorum çokta memnunum fiyatı 39 tl bazen indirime giriyo öyle zamanlarda almak lazım demenizi tavsiye ederim kızlar...

profesyonel bir görünüm elde etmek istiyorsanız oriflame giordani büyülü toplar
podyumlardan fırlamış gibi olacaksınız

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…