Hangi marka Allk?

tunika die bi marka var..allahım allahım bukadar güzel olabilir anca özellikle toprak tonları ve çok kalıcı ben öğlen falan sürüyrm mesela gece saat 2 hala duruyo..abartmıyorum

Ben La Fera marka almıştım geçen sene..Memnun da kaldım..Ama bu body shop indirimi cidden iyimiş,gitmek lazımkaydirigubbakcemile5

kaça almış fyatı nekadar acaba?
birde watsonstan mı almış

canım watson'da satılmıyor, forum bornovada, agorada, konak pierde kendi mağazası var body shopun.
39 lira fiyatı allıkların bazen %30-40 indirim oluyor yada 2 al 1 öde gibi kampanyalar oluyor ozaman dahada uygun fiyata bulabilirsin

çok teşekkürler cnm bende alıyım ozmn en kısa zamnda sağolasın

kızlar bodyshop nerede var?avrupa yakasında ben hiç rastlamadımda. sizler nerden alıyorsunuz?

canm sen ne tarafta oturuyosun taksim, şişli cevahir, metrocity, profilo avm, kanyon, istinye park ve birde bakırköyde var sanırım sitesinde daha detaylı bilgi bulabilirsin.
bende body shop mineral allık aldım yeni şeftali rengi gercekten çok kalıcı ve doğal duruyo çok begendim:lepi:

bgn pastelin standında çok tatlı bi pembe simli allık gördüm ve çok begendim aslında pembeyi pek beğenmezdim..sonuç olarak aranızda pastelin allıklarını kullanan varmı kalıcılığı nasıkaydirigubbakcemile5

avondan böyle bişe hiç beklemesdim ama
aydınlatıcı top allığı cok naturel duruor ten rengim bugday rengi yerimseniben

ben carmina allık kullandım ve çok memnun kaldım..ilk aldığımda hayran kalmıştım bence harika bi ürün esmer biriyim bana çok güzel uymuştu.
esmerlere tavsiye ederim yerimseniben

ben bourjois şeftali tonlarında kullanıorm çok memnunum,kaıcılığı da süper,rengide hiç değişmiyor gün içinde,kokusuda çok hoş...pembe içinde,loreal mineralli allık kullanıorm,çok doal duruor ondanda memnunum 4 5 saat kalıcılığı var,ben memnunum en azından :))

tavsiye ederimopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…