Hangi marka Allk?

loreal kullanıyorum
şeftalisini bitdim yeni aldım şeftali pembe arasında rengi. çok güzl.
fiyatı 30 tl ama =(
cildime en yakışanı bu başka markalar koyu veya çok açık oluyo.
allıksız dışarı çıkmıcak kadarda düşkünümdür..

body shop mineral toz allık şeftali rengi kullanıyordum ama bitti
şu aralar body shoplarda indirim varmış ama ben kaçırdım tabiki:26:
şimdi o allıktan hiçbir mağazasında yokmuş:26:mac almayı düşünüyorum ama şeftali tonunu aranızda kullanan varmı kalıcığı ve fiyatı nasıl acaba

MAC bronz allık ile Clinique pembe tonlarında bir allık kullanıyorum.
Yaz yaklaştığı için de Bobbi Brown'un şeftali rengini deneyeceğim bu sene

bende Flormar kullanıyorum 84 numara. yaklaşık 2.5 yıldırda hiç değiştirmedim. bana çok yakıştığını düşünüyorum, aynı şekilde çevremdekilerde öyle söylüyolar. Ayrıca çok doğal duruyo benim tenimde, bi çok kişide senin ne güzel yanakların var öyle demiştir Fiyatıda 10-15 lira civarı

avonun top allıklarından alarak büyük bi hata yaptım sanırım. hiç birşey belli olmuyor sanki..ya da ben mi süremiyorum?

şu ana kadar hep loreal ve türevlerinden kullanıyordum dün nars orgasm denen dilden dile dolaşan allıktan aldım gerçekten süper rengi muhteşem

Guerlain Terracotta kullanıyorum, çok memlunum, gerçekten de yüzü ışıl ışıl yapılyor.

fresh minerals allık ve fondotenini kullanıyorum,çok memnunum..birazcık pahalı ama bence değer.ürünler açıldıktan sonra her ikisi de 18 ay gidiyor..yani baya uzun bir kullanma süresi var..benim için öncelikle cilt hücrelerinin nefes almasını engellememesi ve de doğal olması çok önemli..ayrıca allığa fırçanın ucunu değdirmem yetiyor,yani azıcık birşeyle gayet güzel renk veriyor,yüzden uçmaması yani uzun süre kalıcı olması da harika..dermokozmetik satan eczanelerde bulabilirsiniz..

mac ve golden rose un pembe allıklarını kullanıyorum. nivea kaldırılmadan önce onu kullanıyordum ama bunlara geçiş yaptım mecburen.

Body Shop u öneriyorum pırıltılı hafif tonlarda alıkları var çok güzel..Alttaki allığın pembesi süper ...tavsiye ediyorum benim çok olduğu için şimdilik alamıyorum..maalesef resmini bulamadım.

Kaç senedir avonun allıgını kullanıyorum değiştirmeye gerek duymadım bitince değiştiricem mecbur artık üretilmediği için :26:

son birkaç yıldır avon arabian glow top allık favorim...ilk zamanlarda topların yarısını banyo lavabosuna kaçırıyodum ama kullana kullana uzman oldum
daha öncesinde flormarın tek renk terracota bi allığını kullanırdım ama numarasını unuttuğum için alamıyorum 42 veya 43 tü...
zaten ten rengim beyaz ve saçlarım çoğunlukla sarı tonlarında olduğu için bronz dışında pek bi renk tonu yakıştıramıyorum kendime allık oalrak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…