Hangi kitabı okuyorsunuz?

Göünül isterdi kitap okuyabileyim ama 1 haftadır tek sayfa okumadım
Test çözüyorum vizelerim var

Göünül isterdi kitap okuyabileyim ama 1 haftadır tek sayfa okumadım
Test çözüyorum vizelerim var
Vizeler çok daha önemli.İnşallah güzelce atlatırsın.Sonra bol bol okursun zaten :) Bende şuanda hızlandırılmış vaziyette okuyorum doğum yapıcam yakın zamanda.

Selam herkese, hangi kitabı okuyorsunuz merak ediyorum.Tavsiye edelim birbirimize ve fikir edinelim.Ben şimdi Ayşe Kulin'in Handan kitabını okuyorum.
SERSERİ adlı wattpad kitabı yakında tüm kitapçılarda

En güzel hediye kitap :)

Ama bu konuda sanırım biz kitapseverler böyle düşünüyor. Bazı kişilere kitap hediye verilince '' hımm.Hediye konusunda uğraşmak istememiş '' der gibi bakıyorlar. Halbuki sen o kitabı verirken türlü türlü şeyler demiş oluyorsun. ' Ben bunu okudum ,sen de okumalısın. / Böyle bir güzelliğe şahit oldum , sen de ol . / Senin tarzını artık anlayabiliyorum belki de bu kitap tam senin ilgi alanın. '' gibi..

Ofisten bir arkadaşım hiç ilgi alanıma uymadığı halde kişisel gelişim kitabı hediye etmişti. Ve ben artık kişisel gelişim okur oldum :)

kesinlikle katılıyorum size. aslında bir kitapsevere her özel günde kitap alınsa yine mi kitap demez. bir çiçeğe, kolyeye, kıyafete uff çekebilir belki ama kitaba asla :) ve kıymetini bilen için en kalıcı hediyedir kitap.

Evet. Genelde okumanin güzellğine tam varamamış insanların düşüncesi bu.Halbuki kitaplar insanların hayatinda birçok şeyideğiştirebiliyor.Mesela benim için öyle

forrest carter - küçük ağaç'ın eğitimi
Kesinlikle okunması gereken bir kitap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…