Hangi kitabı okuyorsunuz?

Senden önce ben. Dün akşam bitirdim çok güzeldi tavsiye ederim.. ondan hemen öncede Nil in hayat sırları , Nil Karaibrahimgil in kitabı oda çok çok güzeldi :KK200:

Çok severim Nevzat Tarhan'ı.Bende okurum, tvde falan gördüğümde mutlaka dinlerim.
evet canım bende okuyorum kitaplarını, hem öğretici de oluyor hem zevk de alıyorum bişeyler öğrendiğim için .. eğer benim gibi çocuk yapmayı düşünüosanız bu kitabı okuyabilirsiniz :KK66:

Aşk ve Gurur / Jane AUSTEN
Normalde kolay kolay klasik okumam ağır akışı yüzünden ama şu zamana kadar 3klasik okudum ve 3ünü de çok sevdim. Aşk ve Gurur da aynı şekilde. İş bitse de eve gidip okusam diye bakıyorum :)

evet canım bende okuyorum kitaplarını, hem öğretici de oluyor hem zevk de alıyorum bişeyler öğrendiğim için .. eğer benim gibi çocuk yapmayı düşünüosanız bu kitabı okuyabilirsiniz :KK66:
Ben hamileyim zaten şuanda :)mutlaka okuyacağım o zaman.Allah sanada nasip etsin inşallah. İstediğin zaman.

Senden önce ben. Dün akşam bitirdim çok güzeldi tavsiye ederim.. ondan hemen öncede Nil in hayat sırları , Nil Karaibrahimgil in kitabı oda çok çok güzeldi :KK200:
Nil'in kitabını hep almak istedim ama bir türlü sıra gelmedi.Senden önce ben kitabını da çok sık gördüm ama aşk kitabı diye düşündüm hep bilmiyorum doğru mu :)

Aşk ve Gurur / Jane AUSTEN
Normalde kolay kolay klasik okumam ağır akışı yüzünden ama şu zamana kadar 3klasik okudum ve 3ünü de çok sevdim. Aşk ve Gurur da aynı şekilde. İş bitse de eve gidip okusam diye bakıyorum :)
Hiç klasik okumadım bu zamana kadar.Bende başlamayı düşünüyorum.Aşk ve Gurur iyi bir tavsiye oldu :)

Ben hamileyim zaten şuanda :)mutlaka okuyacağım o zaman.Allah sanada nasip etsin inşallah. İstediğin zaman.
amin canım Allah mı söyletiyo ne istiyoruz zaten canım ama bir kız bir erkek olmak üzere en hayırlısından ikiz olarak dua eder misin , hem okuduğum kitapları da ben senle paylaşırım olma mı :)))

Hiç klasik okumadım bu zamana kadar.Bende başlamayı düşünüyorum.Aşk ve Gurur iyi bir tavsiye oldu :)

Hızlı okuyup bitiren insanlara zor geliyor biraz ilk okurken çok zorlandım ağır geldi betimlemeleri normal romanlara göre ama kurgusu gayet tempolu ve iyi gidiyor :) denemenizi öneririm:))

amin canım Allah mı söyletiyo ne istiyoruz zaten canım ama bir kız bir erkek olmak üzere en hayırlısından ikiz olarak dua eder misin , hem okuduğum kitapları da ben senle paylaşırım olma mı :)))
Ederim tabii :) İnşallah gönlüne göre olur.Paylaş kitapları, bende paylaşırım.Arkadaşım bir kitap hediye etti.Ona başliycam, elimde başka bir bebek kitabı var onu bitirdikten sonra.Hamile kalınca yazarım sana güzel şeyler anlatıyor

Ederim tabii :) İnşallah gönlüne göre olur.Paylaş kitapları, bende paylaşırım.Arkadaşım bir kitap hediye etti.Ona başliycam, elimde başka bir bebek kitabı var onu bitirdikten sonra.Hamile kalınca yazarım sana güzel şeyler anlatıyor
teşekkür ederim canım , tamam hele bir kalayım gene buralarda buluşurug zatı :))

Tamamdır :) Okuduğun kitap tavsiyelerini bekliyorum.
canım benim , Hatice Kübra TONGAR'ın kitaplarını yeni keşfettim ben onun 2 kitabını aldım : Fıtrat Pedogolojisi ( Adetlerle Değil Ayetlerle Çocuk eğitimi ) , Peygamberlerin çocuk Eğitim Metodları. 2. yi okumadım daha ama fıtrat pedogolojisi çok etkiledi beni. Nezvat TARHAN'ın kitabından daha çok hoşuma gitti 2. kitap da o kadar güzeldir die düşünüorum bence okumadıysan bunları kesin al. Çok güzel ve değişik bilgiler var. Doğru bildiğimiz yanlışları ayetlerle açıklayıp önüne verio, okumalısın yani :super::super:

David Perlmutter tahıl beyin i okuyorum şuan tahılın beyine verdiği acı ve zarardan bahsediyor yeni başladım ilk sayfalardayım

X