Hangi kitabı okuyorsunuz?

Elimin gitmemesinin bir nedeni varmış demek :) Bazı yorumlarda da çok beğenenler olmuştu bende karasiz kalmiştim.

Elimin gitmemesinin bir nedeni varmış demek :) Bazı yorumlarda da çok beğenenler olmuştu bende karasiz kalmiştim.

Aslında ne beklediğine bağlı. Mesela ben kitabı sonunda ne olduğunu hayal etmektense öğrenmeyi tercih ederim. Yazarın nasıl bitirdiğini okumak isterim. Sonunu beğensem de beğenmesem de hiç bilmemekten iyidir. Diğer kitabında da 7 öykü vardı. Öyküdeki yan karakterlerin en gizemli ve merak uyandıran yönlerinden hiç bahsetmemiş. Şahsen çok merak ederek okudum başlarına ne gelmiş diye fakat cık.. Değinmeden hikayeyi bitiriyor. Bu şekildeki hikayeleri beğenirsen seversin kitabı. Spoiler vermeden iyi anlattım bence "imkansızın şarkısı" ile başlayabilirsin bence. :)

Bende öğrenmek isterim.Meraklıyımdır biraz.Zaten beğenmezsem sonunu keşke şöyle yazsaymış diye kendi hayal gücünü konuştururum zaten.Ama yazarın düşüncesini öğrenmek isterim mutlaka

Selam kitap severler, ben Yalçın Tosun'un bir nedene sunuldum kitabına başladım :)

cengiz aytmatov -beyaz gemiyi okudum bende en son.çok eski halbuki neden daha önce okumadıysam

Osmanlı Cadısı isimli kitabı okuyan var mı kararsız kaldım başlayıp başlamamak konusunda

Selamlar herkese...
Kadınlar Kulübü'nde yeni değilim ama bu forumda yeniyim. İyi bir okur, aynı zamanda da iki romanı olan bir yazarım. Naçizane, sizlere yeni çıkmış olan ikinci romanım Ruhumdaki Yabancılar'ı önerebilirim.

Gruptaki arkadaşlar ne oluyorsunuz? Ben en son basit ve mutlu yaşam kitabını bitirdim.Anne olduktan sonra biraz daha anne ve bebeğe yönelik kitaplara ağırlık vermeye başladim

Zülfü livaneli huzursuzluk bugün 4 saatte bitirdim tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…