Hangar ayakkaby iddetle tavsiye ediyorum

ben kendime babet aldım burdan :) memnunum ve herkes yolda beni durdurup nerden aldığımı soruyorr..akrep burcu olarak ayakkabılara bayılıyorum :) anneme de aldım :)) uygun yaa sonuçta yazlık, sürekli ayakta değil ,.ucuza çeşit çeşit giiyin iştee..

ben de oğluma kışın bot almıştım ama 2 ay gibi kısa bir sürede yırtıldı ,önlerden ve yanlardan açıldı,su aldı.çocugumun ayakları ıslanıyordu ben de çöpe atttım,diktirmeye ,tamir ettirmeye bile değmez.en azından bir kış giyebilseydi :KK43:
bir daha da asla.

vallaha ben daha önce bakmıştım hangar ayakkabıya beğenmemiştim burdaki arkadaşlarımın yorumlarını okuyunca bi şans daha vermek istedim ve tekrar gittim ama yok ya denemeye gerek yok duruşu bile kötü ya çok kalitesiz görünüyorlar:1no2:

bot aldım bınbır hevesle..

ertesi gün arka kısmının tam oturmadıgını farkettım ayagıma..gittim göstermek için önce ayakkabıcıya gıttım hanı tek vurusla duzeltılır diye..ayakkabıcı bana Fabrika hatası oldugunu söyledi ..

gittim Hangar'a gösterdim Allah'ım ayakkabı satmak ıcın neler yapan kadın binbir surat ve binbir bahane ıle almadı ayakkabıyı..

bizde böyle birşey yok işte fabrikaya gönderemıyoruz falan fılan..

bırdaha asla almam ..ucuz diye parayı çöpe attım..

ben kendime babet aldım burdan :) memnunum ve herkes yolda beni durdurup nerden aldığımı soruyorr..akrep burcu olarak ayakkabılara bayılıyorum :) anneme de aldım :)) uygun yaa sonuçta yazlık, sürekli ayakta değil ,.ucuza çeşit çeşit giiyin iştee..

melish83'e aynen katılıyorum. ucuza al çeşit çeşit giy. Evladiyelik değil bunlar eskiyince at gitsin kaç para verdinki zaten :)
hem böylece her çeşit ayakkabıdan hevesini almış olursun.

bu mesaji silmek istiyorum 2 kez yazdım yanlışlıkla. ilk kaydetiğimde hata vermişti

Son düzenleme:
antalyalı bayan lar bu haberden bende olsun HANGAR ANTALYA SÜBESıNı ACTı .ISIKLAR DA KOŞ KOŞ YETıSEN ALIYOOOOOO.

GECENLERDE CADDE DEN GECEMEDıM NE OLUYO DıYE Bı BAKARIM DEDıM MEGER SE HANGAR AYAKKABI ACILMIŞ .SANKI BEDAVA DAGITIYORLAR ......

bende gittim ama hiç hoşuma giden bişey olmadı az önce netten baktım beğendiğim bi model oldu ama sipariş veremiyoruz sanırım

Uzun süre ayakta kalanlar ıcın uyugun bı ayakkabı degıl hanagarınkıler çünki kalıtesız

hangardan daha önce eşime bir spor ayakkabısı almıştık şu ana kadar bir sorun yaşamadık.tabi sürekli giymiyor arada giyiyo
dünde mağazaya öylesine girmiştik baktım fiyatlar çok uygun kızıma baharlık bir ayakkabı aldım küçük kızımda ordan bir ayakkabıya yapıştı ikisine 15.75 lira verdim.bunlar nasıl çıkar görücez bakalım
ama genel olarak ben pek modellerini beğenmiyorum şu ana kadar kendime hiçbir şey beğenemedim:1no2:

ben hataydaki ve ceyhandakine gittim valla bişey bulamadım küçük mağaza olduğundan olabilir adana ve mersindekilere bakalım ne olacak

Bende bugün tesadüf uğradım bi bakayım diye.Çok çeşit var ve ucuz.Fakat giydiğiniz zaman da hiç ucuz bir ayakkabı izlenimi bırakmıyor.Beyaz dolgu topuklu ayakkabı aldım süper rahat ve derisi yumuşak.Hemde çok komik bir fiyata .Hepsi güzel olmayabilir fakat zevkinize göre de herşeyi bulmak mümkün.Tavsiye ederim............zemuszemus

bende yaz başı almıştım renk renk vala sürekli giymeye uygun deil tabi..canayakın sen bornavadan mı aldın bugün

X