Hangar ayakkaby iddetle tavsiye ediyorum

Ben hiç bişi bulamadım orda ya........................

şişlide nerde burası :s bilen var mı yada ben cevahirin orada oturuyorun en yakın nerden bakabilirim?

ayakkabılar ayağını kokutuyor insanın .ucuz etin yahnisi hesabı .benim kuzenim çalıştı orada kırk yılda bir giyeceksen al yoksa alma dedi:eek:lmaz:

şişlide nerde burası :s bilen var mı yada ben cevahirin orada oturuyorun en yakın nerden bakabilirim?

şişli camisinin orada yol ayrılıyor ya mecidiye köye giderken o ayrılan yerde caminin arka çaprazına dogru ama hala orda mı bilmiyorum

geçen ben de çağlayandakine baktım güzel şeyler var artık ayakkabı almak istemiyorum bir sürü ayakkabı oldu ama gene de cicili bicili şeylere bayılıyo insan ama bazı ayakkabıları güzel bazıları değil yumuşak ayakkabıları seçin bence tabi kalıp gibi ayakkabılar ayağınızı vurabilir. çok kaliteli bi erkek ayakkabısı vardı mesela fazla bakmamama rağmen bi modelde gördüm

benim ayağımda hangar ayakkabı var şuan ..10.90 tl ye almıştım afyon kolaylı tesislerinden almıştım.

Ben babet giymem.. sanırım ordada hep bu çeşit var..
Dolgu topuk yada tabanı yüksek ayakkabılar varsa gidiyim bakıyım
Yoksa boşa gitmeyim.. varmı ???

Mağazanın içindekilerin büyük çoğunluğu döküntü tarzda olan ayakkabı mağazası.
Arada 3-5 tane adam akıllı model varsa anca vardır.

ben hangardan bir tane yüksek kalın topuklu ayakkabı aldım yazlık tek bir kere giydim hem koku yapıyor hemde yazlık olmasına rağmen çok terleme yaptı ayağım içinde kaydı resmen insanın ayakları rahat olmayınca çok huzursuzluk yaratıyor o gün bana zehir olmuştu..yinede arada bir uğruyorum değişik bir model vardır diye

Sahıden cok ucuz
her kıyafere uygun ayakkabı gıyme hastlıgı olanlar ıcın ıdeal
al cesıt cesıt ayakkabı :))

hangar ayakkabıdan bende yaz basında spor beyaz ayakkabı almıstım ama tabi ucuz etin yahnisi hesabı sadece 3 ay dayandı bana hemen agzı yüzü bi yana gittiki benim 5 6 senelik ayakkabılarım hala giyilcek durumdadır eskitmeden giyen biriyimdir bi arkadasımda 1 ay kadar önce konvers almıstı oda giyemedi ayagımı acıtıyor bez oldugu halde diyodu

3 günde ayakkabınızın dağılmasını istiyorsanız tavsiyedir
Ayrıca firma çalışanlarının saygısızlığıda cabasıı

malesef ben de aynı hataya düştüm ve iki ayakkabı aldım hangardan tanesi 10 tl den bi tanesi yandan acıldı daha ilk giymede diğeri de iki gün giyebildim cüm demir kısmı paslıymıs ayağımı yara yaptı ve mikrop kaptım o yüzden iğne vuruldumm arkadaslar kalitesiz mal alıpta ucuz diye paralarınızı carcur etmeyin derim pahalı olmasının kaliteli olmasının bir nedeni var nine west ten bi ayakkabı aldım 4 senedir giyiyorum ve verdiğim paraya da acımıyorum helal olsun diyorum onlara ve her giydiğimde gören aa ayakkabını nerden aldın diyo eski olmasına rağmen ve sıkılmadım da cok severek itina ederek giyiyorum ucuz malda ne kullanıyolar bize ne satıyolar inanın bilmiyoruz o yüzden kaliteli olsun kızlar giydikleriniz ve gercekten giyeceğiniz ve zevkle kullanacağınız seyler olsun aldıklarınız

yakından böyle güzel görünmüyorlar. ayak sağlığı çok önemli ordan topuklu ayakkabı almayı hayal bile edemem, şakası yok çünkü. . sezon sonunu bekler iyi bir marka alırım

modelleri fena değil ama ben almadım çünkü sağlam olduklarında inanmıyorum a.s

Ben de almıştım yazın,10 TL'ye ,ayakkabı,ama 1 ay bile giymeden yanları yırtıldı.

Bende 2 ayakkabı almıştım yaz başında biri 15 TL diğeri 10TL ama çok pişman oldum,resmen çöpe attım parayı.Birincisi hiç rahat değil,iğrenç koku yapıyor,ikincisi okadar kalitesiz bir görünümü var ki alırken ucuz diye alıp sonra giyemedim.Bidaha da uğramam oraya,çin malından farkı yok:KK43:

Bende bu hafta sonu uğramayı düşünüyordum, anlaşılan o ki başka plan yapmalıyım kendime. Hangar mangar hikayekaydirigubbakcemile

X