Hangar ayakkaby iddetle tavsiye ediyorum

ben kesinlikle bir daha hangardan ayakkabı almam arkadaşlar ohatayı bir kere yaptım bot aldım ertesi günü fermuarı bozuldu aldığım yere götürdüm adamlar tamamen saygısız bunun içinmi getirdiniz bir fermuaru yaptıramadınız mı diye tersledi bende sert çıkışınca bırakın yaptıralım dedi birgün kaldı gittimki yapılmamış fermuar yokmuş birsürü bahane bende paramı helal etmiyorum dedim çıktım botuda çöpe attım :KK43:( bir daha kesinlikle hangardan alışveriş yapmam

Benim hiç giyemediğim bi ayakkabıya kullanıp kullanıp aşındırmışsınız dediler
Ben size daha da birşey demem dedim yuh yani
Demekki bazı ürünleri iyi ama bazıları kötü
Bilemicem ama kesinlikle tavsiye etmiyorum
Ayakkabılar denemeyle bile aşınıyorsa nasıl giyeceksin onu merak ediyorum:eek:klava:

bende merak ettim 20 liraya nasıl çizme satılıyomuş diye baktım. dikişler facia kalite çok kötü model berbat taban ince... yani kısaca yazık insan sağlığına. ayak sağlığı çok önemlidir herşey tamam ama ayakkabı bot çizme alcaksanız kaliteli bişey alın...

Ya ben geçen gün şişlidekine gittim görümcemle önünden geçiyorduk uğrayalım dedik
Hç de beğendiğimiz olmadı yani boshayallersmile

ya arkadaşlar zaten neden 2 liradan bilmem kaç küsür liraya kadar fiyatta satılan ayakkabılardan mükemmel kalite bekliyorsunuzki.. mesela kullan at fotoğraf makinası gibi, 4 lira veriyosun 3-5 kullanıyosun çöpe atıyosun.. yani ne beklersinizki bu ayakkabılardan da. bence güzel modeller var evet ama adamlarda al ölene kadar kullan demiyo. ucuza satıyoruz diyo o kadar. beğenip beğenmemek size kalmış. ama lütfen birazda mükemmelliği burda aramamayı akıl edin. ayrıca dar gelirli için böyle iyi bir girişimde bulunan birinin ürettiği birşeyi bu kadar yerin dibine sokmanız anlamsız; berbat facia...vb. ayrıca satıcı, reyon görevlisi veya bayi sorumlusuna suç atın onlar sizleri terslemiş yani o kadar çoook hangar şubesi varki..üreticide hiç bi şubesindeki satıcının kişiliğiyle ilgilenmiyo.. adam sattığı mala kazandığı paraya bakıyo..

bizim ordada var gerçekten çok ucuz ama çok çeşit yok çin mallarına karşı mücadele edilsin diye açılmış

guselde ayakkabıların arkasına hangar diye yazınca butun guselligini kaybediyor yani

Ben bir zamanlar yazlık,topuklu ve kırmızı renkli çok hoş bir ayakkabi aldım o mağazadan.
Diğer modeller berbattı
Fakat bir süre sonra topuğu koptu.Pek kullanışlı değil zaten.
Ucuza ancak o kadar olur.

bende kızıma 1 ay önce spor ayakkabı aldım.. hala giyiyor.. bişey olmadıki kızım en dayanıklı ayakabıları bile mahverder.. hor kullanır yani.. şlimdidlik bişey olamdı.. zaten 2 3 yıl giysin diyede almadım.. yaza kadaar giysin yeter dedim.. 12 tl aldıkdı.. modeli de güzel.. rahatta..

açıkcası bana çok saçma geliyo.. ucuza alıp 2 güne giymektense iyi bişey alıp uzun süreli kullan ki bence ayakkabı bir bayan için önemlidir.giydiğim belirli markalar var fiyatları pahalı olabiliyo fakat çok uzun süre giyebiliyorum vede çok rahat oluyolar ...

bi kez ugradım
babet almayı düşünüyordum oraya da bakıyım dedim 4 model giydim ayagımı öyle rahatsız etti
37leri giydim çıkardım
hadi dedim kalıplar dardır belki 38 leri giydim aynı hikaye..
almadan çıktım iyi etmişim

ya arkadaşlar zaten neden 2 liradan bilmem kaç küsür liraya kadar fiyatta satılan ayakkabılardan mükemmel kalite bekliyorsunuzki.. mesela kullan at fotoğraf makinası gibi, 4 lira veriyosun 3-5 kullanıyosun çöpe atıyosun.. yani ne beklersinizki bu ayakkabılardan da. bence güzel modeller var evet ama adamlarda al ölene kadar kullan demiyo. ucuza satıyoruz diyo o kadar. beğenip beğenmemek size kalmış. ama lütfen birazda mükemmelliği burda aramamayı akıl edin. ayrıca dar gelirli için böyle iyi bir girişimde bulunan birinin ürettiği birşeyi bu kadar yerin dibine sokmanız anlamsız; berbat facia...vb. ayrıca satıcı, reyon görevlisi veya bayi sorumlusuna suç atın onlar sizleri terslemiş yani o kadar çoook hangar şubesi varki..üreticide hiç bi şubesindeki satıcının kişiliğiyle ilgilenmiyo.. adam sattığı mala kazandığı paraya bakıyo..

harfiyen katılıyorum yazdığın her şeye arkadaşım ... sonuçta dar gelirli o kadar insan varki.. zaten ordan aldığın ayakkabıyı devamlı giymeyeceksin.. mesela ben rengarenk babetler aldım geçen sene.. her gün giyeceğim kıyafet neyse ona göre babet giydim mesela :) o fiyata elbette çok mükemmel ve dayanıklı şeyler imkansız ama bi sefer al iyisini al diye herkes düşünür zaten ama bunu yapamayan o kdr çooook insan varki..

şubelerine göre degişir satıcıların saygısı ama ben simdiye kdr 2 tane babetmi hangaardan aldım.. gayette iyi giyiyorum.. 50 tl veripte bir babet almam,ucuz olsun cesit olsun..kaliteside kişiden kişiye degişir.. firmayı kötülemenin anlamı yok.. zorla satan da yok alanda yok..

Bende converse almıştım 10 liraya.Çok rahat ve üsteklik çokta kaliteli.
Çünkü ben ayakkabıları hor kullanırım.Ama maşallahı var valla :)

ben tavsiye etmiyorum spor ayakkabı aldım hangardan 1 hafta kullanamadan kenarından patladı fişinide atmışdım oyüzden geri götüremedim eee ucuz etin yahnisi ancak okadar olur

bende genelde hep kaliteli pahalı alırım ama o kadar övdü herkes bütün eş dost akrabalar dedim bigün uğrıyım girdim inanamadım yani o akdar ucuz ki ayakkabılar tabi kalitesini bilemem o gün bi babet alıp çıktım 3,5 tl hemdekaydirigubbakcemile3ama tabi evde kullanıorum bide yırtılıcak yolda falan die giymiorum ne bilim:sm_confused:

nimeet! :KK70: Abiye ayakkabıları çok güzel ya dolgu topuk cıvıl cıvıl 10 lira yeni sezon. sandalet üstü taşlı 10 liraaa :KK70: ve hepsinden bende var :KK70:

Son zamanlarda vazgeçemediğim mağaza diyebilrim ara sıra uğramakta fayda var denk gelirse çok güzel ayakkabılar buluyorsunuz ve piyasadaki çin malı ayakkabılara kıyasla çooook kaliteliler. bundan iki sene önce bir çift çizme aldım 10tlye 10 gün giysem kardır dedim ama iki sene boyunca hergün ayağımda olmalarına rağmen ne açılma yaptı nede topuklarında problem çıktı hala taşşşş gibiler ve eminimki önümüzdeki iki sene daha giyerim. bu kış yine 2 çizme 2 bot aldım onlarda yine aynı şekilde. e yaz gelincede bayaaaa bi çift ayakkabı aldım hatta resmlerinide eklicem onlarda yine öyle kaliteli ve şık duruyorlar.

sol üstten 2-3 ve 4. ayakkabılar hariç diğer hepsi hangardan alınma
img805.imageshack.us/img805/1238/img0084w.jp

linkin başına ht*****tp:*****// aradaki yıldızları silip ekleyin

X