Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
konu sahıbı arkadasım topiğin hayırlı ugurlu olur ıns.
Rabbim tum evlat askıyla yanıp tutusan kullarına saglıklı hayırlı evlatlar nasıb eyle.aciz kulun banada Rabbim
Amin.
sagol cnm benim Allahim tez zamanda hepimzii mujdelesin insallah hepimiz kavusalim bebislerimize hosgeldin :)

kızlar ben geldim dün amlıyat oldum polibi aldırdım allahım herkesın yardımcıcıs olsun bıdakı ay baslıcaz calışmalara agelsin bebişler dolsun göbüşler hepinizi özledim

Herkesler hamile olmuş yahu :)) inş devamı gelir

kızlar ben geldim dün amlıyat oldum polibi aldırdım allahım herkesın yardımcıcıs olsun bıdakı ay baslıcaz calışmalara agelsin bebişler dolsun göbüşler hepinizi özledim

Geçmiş olsun canim.bu ay hem dinlenmiş olursun öbür aya hazırlık

burdan devam kuzu yaa yapmayin boyle hep burda olur dertlerimizi paylasalimmkac kisi kaldikki
kızlar cok giremesem de bende buradayımmm ve hala gelen giden yok bende ne bebiş ne kırmızı kart en son 7 ocakta kan tahlili yaptırdım bi daha test yapmadım korkuyorum olsa çıkardı diyorum hiç belirtim de yok

Selam topiginiz hayirli olsun Benin 14 aylik biroglum var aralikta dogdu kisin buyuttm yazin her here ciktik huysuz degildu gayet rahat buyudu hamileligim ve dogumda rahatti ikinci dusunuyorum ikisinde kalabaligu dokuntusu bir ciksin istyrm hamile kalsam o dogasiya kadar oglum 2.5 yasinda olur sizce nasil erkenmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…